Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Bakıcam cnm ünite bakıyorum bide bakayım varsa alırım ☺☺
Üniteler çok uygun bende bakmıştım ama cesaret edip alamadım burdan aldım mecburen çok güzel modeller var özellikle duvara monte olanlara bayıldım kendi evinse düşüne bilirsin ama kiraciysan tavsiye etmem

Ben Erzincan kızıyım Erzurum geliniyim sogu bende sevmiyorum malesef ama el mahkum aş nerde biz orda mecburen burdayiz bende iyiyim bildiğin gibi bu ay tedaviye başlıyorum dua grubundan sonra kimyasal gecirdim yaş geçiyor bir yerden başlamak gerekiyor kararımı verdim nasip bakalım seninde guzel haberlerini bekliyorum kuzucum 😘
Kuzum ikisi de soğuk memleket eşin ne görev yapıyor tayin durumu yok mu .. kuzum cok soğuk ya ben seviyorum karı ama 8 ay cok ya ..

Hadi ya demek kimyasal geçirdin bende geçirdim 2 defa hatta 3 sanırım genetik testleri verdik sende ver mutlaka cnm allah yardımcımız olsun 🤲

Üniteler çok uygun bende bakmıştım ama cesaret edip alamadım burdan aldım mecburen çok güzel modeller var özellikle duvara monte olanlara bayıldım kendi evinse düşüne bilirsin ama kiraciysan tavsiye etmem
Bende ünite arıyorum ama 3+1 çıktı başıma onu da koyabilecegim bişey olmalı :bicak:

Maalesef kendi evim değil cnm bene duvara monte bakıyorum diğerleri gğzel durmuyor 🤷🏻‍♀️ Ev sahibim halamın Kızı daha idare eder beni 😅

E Elif_Eylul takım arkadaşım 1 yıla yakindir tanışıyoruz muhabbete denk gelmiş ola bilirsin çok severim kendisini :-) öğleden sonra gelir incir toplamaya gitti sabah
Geldim geldim bitti ama ben çokk yorgunum artik :işsiz:
Olabilir ordan bir çağrışım bişey geldi demekki bana😁.incirmiii yaş inciri çok severim bizede getir eliffff😍
Yaş incir siyah incir bal incir bal küpü incir:KK70::KK70:
Ama ben artik incirden.nefret ediyorum cunku cokkkk yoruldum:işsiz:

Geldim geldim bitti ama ben çokk yorgunum artik :işsiz:

Yaş incir siyah incir bal incir bal küpü incir:KK70::KK70:
Ama ben artik incirden.nefret ediyorum cunku cokkkk yoruldum:işsiz:
Benim üzüm görmek istemediğim gibi bende uzume giderken öyle olmuştu 😂

Kuzum ikisi de soğuk memleket eşin ne görev yapıyor tayin durumu yok mu .. kuzum cok soğuk ya ben seviyorum karı ama 8 ay cok ya ..

Hadi ya demek kimyasal geçirdin bende geçirdim 2 defa hatta 3 sanırım genetik testleri verdik sende ver mutlaka cnm allah yardımcımız olsun 🤲
Eşim buralı kendisi esnaf uniyi bitirdi bu sene yüksek lisansa başlıyor seneye kpss kazanırsa ataması olursa gideriz ins Allah genetik baktırdım ben sorun yok sadece kan pıhtılaşması çıktı birde ben dış gebelik geçirdiğim için sağ tüp yok sol tup kapalı sadece sızıntı var normal yolla olmaz denildi ama Ramazan'da kimyasal geçirince demekki kendiliğinden ola biliyormuş diye umut ettim ama yinede beklemek çok yorucu oluyor belki birazda benim cabalamam gerekiyor diye başlamaya karar verdim her zaman dualarimdasınız 🤗

X