Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pratik, Denenmiş Ev Yapımı Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Ev Yapımı Kurabiyeler '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    946
  • Anket Kapalı .
Aynen hemsom,kimse kimseden uzak durmuyor degil mi?🙄
Yaaaa yokyaaa millet yemek yiyo sigara cay götgöte görsen eylülü nasil korucam diye sasirdim hemen kuslara gitti yem aldik atti migrosa ugradim hizli hizli sonra kocaman bir ayi aldik geldik

Aylar sonra ilk Ctesi,o yuzden cok kalabalik olacak kesin 😕Neden açtılar ki hafta sonunu🤷🏼‍♀️
Çoğu da açılınca tehlike bitti gibi görüyor🤦‍♀️Geçen gün okulda bir arkadaş artık serbest, çok özledik, yine toplanalım birbirimizde diyor🤦‍♀️Bırak cumartesi gününü, restoranı okulların açılması bile riskli. Ben dikkat ediyorum ama sınıf arkadaş durumlarında görüyorum doğum günü partileri, ev oturmaları hatta geçen gün biri 40 kişi vardık yeğenimin söz merasimi oldu diyor. Benim dikkat etmem neye yarıyor ki bu durumda. 🤷‍♀️

Çoğu da açılınca tehlike bitti gibi görüyor🤦‍♀️Geçen gün okulda bir arkadaş artık serbest, çok özledik, yine toplanalım birbirimizde diyor🤦‍♀️Bırak cumartesi gününü, restoranı okulların açılması bile riskli. Ben dikkat ediyorum ama sınıf arkadaş durumlarında görüyorum doğum günü partileri, ev oturmaları hatta geçen gün biri 40 kişi vardık yeğenimin söz merasimi oldu diyor. Benim dikkat etmem neye yarıyor ki bu durumda. 🤷‍♀️
O kadar düşünebiliyorlar demek, hepimizin vebalini alıyorlar 🤷🏻‍♀️

X