Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pratik, Denenmiş Ev Yapımı Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Ev Yapımı Kurabiyeler '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    946
  • Anket Kapalı .
Allah istesin yeter mucizeleri ne guzel siraliyor arka arkaya cok guzel masallah umut oldun resmen bana Of buyutmek zor olmustur ozellikle de

Rabbimden hicbirzaman umut kesilmez abla çok şükür
Bendede pko vardı benimde olmadı bir süre seninki kadar olmasa da,ama az gitmedim özel doktora falan hem akşam özel muayenehanesine hem gündüz.bende ilk buraya dua topigi için üye olmustum Bir kimyasal gebelik geçirdim ,sonunda hamile kaldım kalmaylada bitmiyor ki iş 1 ay annemde kaldım düşük riski nedeniyle sağolsun annem baktı etti bana.
Rabbim isteyen herkese hayırlısını sagliklisini nasıp etsin Rabbim kolaylastirsin

Allah istesin yeter mucizeleri ne guzel siraliyor arka arkaya cok guzel masallah umut oldun resmen bana Of buyutmek zor olmustur ozellikle de
Umut hiç bitmez canımMeryem süresini okudun mu bilmiyorum:)
İnanmak lazım mucizelere:)
Ailemden uzaktaydım,tek başına olunca zor oldu:)
Ama güzel tek seferde 2 çocuk:)

Çevre bırakmıyor
Ben ikizleri doğurdum doğuma ziyarete gelenler 3. yü ne zaman yapacaksın dediler.3.yü yaptım buna bir erkek kardeş lazım:)
Bu bitmez:)Kimseyi memnun edemeyiz:)
Benm annem bizi ikiz olarak dogurdunda tanidiklardan biri
Sana kim beddua etmiş te ikizin oldu demiş
3 çocuğun ustune , çocuk beladır demiş
Milletin patavatsız ligi bitmez
Bakan değiller birşey değildir anca bit bit

Magni senden fazladır bekleyip ugraşmisimdir ama bu şekilde bakış açısı ile yaşayamam biliyomusun. Çünkü hayat zorlaşır benm için..
Yinede ümit etmek istiyorum öyle devam ediyorum.
Bende umit ediyorum isyana suruklenmek istemiyorum ama bazen cok zor geliyor H M ozellikle cevremdekiler beni cok etkiliyor sanirim o yuzden

Aynen canım:)
Çok şükür olmuş ve doğmuş prensesimiz
İnanmak lazım:)

Bende umit ediyorum isyana suruklenmek istemiyorum ama bazen cok zor geliyor H M ozellikle cevremdekiler beni cok etkiliyor sanirim o yuzden
Anlıyorum seni , kendimizle baş başa kalıp özgür bırakamıyoruz duygularımızı
Hep baskiliyoruz , miş mus gibi yaşıyoruz
Kolay değil zor ama imkansız değil elbette
Sabır düştü bize demekki.

Umut hiç bitmez canımMeryem süresini okudun mu bilmiyorum:)
İnanmak lazım mucizelere:)
Ailemden uzaktaydım,tek başına olunca zor oldu:)
Ama güzel tek seferde 2 çocuk:)
Hayalim ikiz hep insallah hayirlisiyla olur Evet okudum sukur mucizelere inaniyorum insallah olur icimden bir ses hep zamani degil belki diyor ama iste insan kalbini susturamiyor tek seferde ikisini buyutup kurtulmak cidden cok guzel

Canım ben Hz İbrahim'in duasini çok okuyordum burda dua topiginde söylemek istedim okursan Rabbim inşallah tez vakitte nasip eder yüreğinizi ferah tutun

Hayalim ikiz hep insallah hayirlisiyla olur Evet okudum sukur mucizelere inaniyorum insallah olur icimden bir ses hep zamani degil belki diyor ama iste insan kalbini susturamiyor tek seferde ikisini buyutup kurtulmak cidden cok guzel
Benim çocukluk hayalim ikiz kız:)
İnşaallah sana da nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…