Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Tebrik ederim hamilesin, çizgi baya koyu hatta :)))
Pozitif çıkıp kanda negatif olanlar kesinlikle beklenen adetten önce yapılan testlerdir onun için hiç kafanı bulandırma.Hayırlısı ile kucağına al inşallah

Ay saol rahatlatdın beni, kan testimde yarım saate çıkacak inşallah.Hayırlısı ise inşallah.:18:

buanı yasamış biri olarak sölüyorum canım rahat ol hamişsinnnnn benimki daha silikti bide tebriklerrrr

buanı yasamış biri olarak sölüyorum canım rahat ol hamişsinnnnn benimki daha silikti bide tebriklerrrr

kuzum ateş ölçmede msjını gördüm bişey sordum baktım burdasın sorumu yeniliyorum doktor naptıda hemen o ay oldu bebeğin ? bende boş beşiği izliyorum kanal 7 de üzülüyommmmm......

kuzum ateş ölçmede msjını gördüm bişey sordum baktım burdasın sorumu yeniliyorum doktor naptıda hemen o ay oldu bebeğin ? bende boş beşiği izliyorum kanal 7 de üzülüyommmmm......

ahh canım benimm sakın üzülme üzülürsen hormonların iyice ters gider hep olucak hep gelecek melegim die bekle bitanem ben klomen kullandım ve hemen o ay hamiş oldum darısıda size olsun inşallahhhhh

aldım arkadaşlar saolun değer 726 imiş.Doktorum haftaya perşembeye randevu verdi.Hala şoktayım........

benim 1 gün geçti adettimden.iki gün öncede kahverendi bi leke geldi adet olcam galiba dedim ama olmadım dayanamayıp bugün sbah test yaptım bunun gibi belli belirsiz 2. çizgi vardı ışınta daha belli oluyor hatta.umarım ben görmek için görmüyorumdur.böyle bişey yaşadınız mı?:26:

çok ilginç ama idrar testi yaptım adetime 3 gün var,
ama hiç göğüslerim acımıyor bende anlamadım test yapim dedim ikinci çizgi yamuk
anlamadım gitti ben şimdi hamilemiyim?
birde tekrar test aldırıcam eşime tekrar yazarım...

canım vallahi gülesim geldi hee..
nasıl bir testmiş o yamuk.. ilk defa duydum..
test büyük ihtimal bozuktur.
başka bir test almanı tavsiye ederimm...

canım vallahi gülesim geldi hee..
nasıl bir testmiş o yamuk.. ilk defa duydum..
test büyük ihtimal bozuktur.
başka bir test almanı tavsiye ederimm...
az önce yine test yaptım herhangi bişey yok.daha 3 gün var adetime ama belki erken diye çıkmadı...yada bunun böyle olmasını ben istiyorum (

her ay aynı bekleyiş....kasığım ağrıyor ne bilim ya kendimi dinlemek de istemiyorum ama bu adet ağrısı da olabilir...

şu cuam bi gelsin olursamda olayım artık...bu ayda olmazsa aklıma bile getirmicem artık...

benim adet gunumde 3 gun ust uste akinti oldu pembe ve kesildi onun uzerinden 3 gun gecti test yaptim birinci tetsi silik cikti ve ondan 4 gun sonra yineledim ve koyulasti test hamiyledim ve 6. hafta da kalb atsini gormustuk
Eki Görüntüle 282881

Son düzenleme:
benimkide aynen böyle çıkmıştı silik pembe ve şimdi 27 haftalık hamileyim.ikinci çizgi silikte olsa çıkıosa sonuç pozitiftir arkadaşlar çünkü o hormonlar olmasa hiç çıkmıo.rabbim bütün isteyen arkadaşlara hayırlı bebişler versin

arkadaşlar bilginiz var mı prdictör gebelik testi diğer testlerden daha güvenilir mi? deneyen varsa yardımcı olsun lüten:)

o zaman bu durumda adet günümüzden birkaç gün öncesine idrar testi belli olmayacak.. Kan tahlili yaptırmak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…