Adetime 11 gün kala test pozitif olabilir mi?

Ben adet zamani yani cuma günü kan vermeye karar verdim bu testler hep yanıltıyor eğer adet olmazsam o gün kan testi vercem benim de belirtiler geçti ilk zamanlarki psikolojikmis galiba🤣
Aynıyız. Yaptığım testlerin hepsinde bi çizgi beliriyor ama tam bi çizgi de değil bi garip artık idrar testinde net çizgi görsem bile kanda görmediğim sürece inanmıycam 😂😂

Ay benim de adetime bu kadar var acaba yapsam çıkarmı ki şu an sizin durumunuzu görünce aşırı heyecanlandım inşa vardır ve sağlıklıdır. Ekim 1 gösteriyor sizin ne zaman ?
Test yapacak olursan sabah ilk idrarla yaparsan daha net sonuç alırsın canım

Test yapacak olursan sabah ilk idrarla yaparsan daha net sonuç alırsın canım
Ya varsa her hangi bir saatte yapsak yine çıkmaz mı mesela ben kimyasal gebelik geçirdiğim zaman ikindi vakti yapmıştım anında çıkmıştı ama herkes sabah saatleri diyor peki ilk idrarla mı ?

Ya varsa her hangi bir saatte yapsak yine çıkmaz mı mesela ben kimyasal gebelik geçirdiğim zaman ikindi vakti yapmıştım anında çıkmıştı ama herkes sabah saatleri diyor peki ilk idrarla mı ?
Yani hormon yoğunluğu için ilk idrar daha ideal. Bende sağlıkçıyım aslına bakarsanız çok erken olduğunun hormon değerlerinin cartını curtunu biliyorum ama insan kendine gelince sabredemiyor. Planlamadan gebe kalmayı bir gün "aaa benim adetim 10 gün geçti acaba niye ola ki bir test yapıp bakayım" demeyi çok isterdim😂

Yani hormon yoğunluğu için ilk idrar daha ideal. Bende sağlıkçıyım aslına bakarsanız çok erken olduğunun hormon değerlerinin cartını curtunu biliyorum ama insan kendine gelince sabredemiyor. Planlamadan gebe kalmayı bir gün "aaa benim adetim 10 gün geçti acaba niye ola ki bir test yapıp bakayım" demeyi çok isterdim😂
Yaaaa inşallah inşallah aslında bende bu yoktu ama düşğkten sonra takar oldum ama takıntıyı bıraktım sadece ilk kez bu ay ovülasyon testi yaptım ve o şekilde denedim birde adetime daha var ama bel ağrım çok ve hapşırıkken bile kasıklarım ağrıyor şüpheye düştüm acaba mı diye 😂 şimdi yine takmaya başladım 😂

Yaaaa inşallah inşallah aslında bende bu yoktu ama düşğkten sonra takar oldum ama takıntıyı bıraktım sadece ilk kez bu ay ovülasyon testi yaptım ve o şekilde denedim birde adetime daha var ama bel ağrım çok ve hapşırıkken bile kasıklarım ağrıyor şüpheye düştüm acaba mı diye 😂 şimdi yine takmaya başladım 😂
Bir kaç gün öncesine kadar söylediğin belirtiler bende de vardı ne zaman amaan olursa olur olmazsa olmaz düşüncesine girdim o zaman bıçak gibi kesildi ağrılarım. Arabayla giderken az sallansam kasığımın belimin ağrısından inliyordum. Ayakta 5 dk iş yapacak olsam belim kopacak gibi ağrıyordu. Hiç gebelik yaşamadım ben daha yeni bebek düşünüyoruz hemen olmasını beklemek de mantıksız. Şimdiye kadar hiç çocuk düşünmedim. Birden bire bebek sevgisi isteği doğdu içime bu seferde hemen olsun istiyorum 😂
Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin canım benim. İnşaallah sağlıklı bi gebelik elde eder sorunsuz sıkıntısız bebişlerimizi kucaklarız💞💞

Bir kaç gün öncesine kadar söylediğin belirtiler bende de vardı ne zaman amaan olursa olur olmazsa olmaz düşüncesine girdim o zaman bıçak gibi kesildi ağrılarım. Arabayla giderken az sallansam kasığımın belimin ağrısından inliyordum. Ayakta 5 dk iş yapacak olsam belim kopacak gibi ağrıyordu. Hiç gebelik yaşamadım ben daha yeni bebek düşünüyoruz hemen olmasını beklemek de mantıksız. Şimdiye kadar hiç çocuk düşünmedim. Birden bire bebek sevgisi isteği doğdu içime bu seferde hemen olsun istiyorum 😂
Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin canım benim. İnşaallah sağlıklı bi gebelik elde eder sorunsuz sıkıntısız bebişlerimizi kucaklarız💞💞
Amin inşallah isteyen herkese Allah nasip etsin kimsenin kucağını da boş bırakmasın 🌸🙏🙏🥰

Ben psikolojik olarak düşünmeyi bıraktığımdan beri bel ağrılarım falan geçti 😂 Tamamen psikolojik olduğuna ikna oldum. Bat a kaldı 5.Çok küçük zar zor hissedilen kasık ağrılarım oluyor batma şeklinde onu da kendimi dinliyorum heralde diyerek es geçiyorum😂 bu sabah predictor erken gebelik testi yaptım eşimin isteği ile. O kadar silik bir çizgi çıktı ki çıplak gözle zar zor görünüyor fotoğrafta hiç. Pozitif olduğuna ikna olamadık. Pembe bi çizgi görene kadar pozitif diyemiyorum 😂 Galiba bu da gol değil sonraki maçlara bakıcaz 😂
Ceku balım 😔 ben napayım aklımı yitircem dün gece 12 gibi yaptım bu testi 10 15 dk bekledim kontrol çizgisi bile çıkmadı sonra bozuk diye bıraktım yattım sabah bi kalktım test böyle ne yapayım şimdi ben sevinsem sevinemiyorum kafayı yicem (artimed almicam dedim ama mecbur bunu buldum sadece) 😔😔

Eklentiler

• 20240922_072154.jpg
    20240922_072154.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 4
İlk on dk içinde çıkan cizgiler doğru diye değerlendiriliyor canım çok kendini yoruyorsun akışına bırak biraz

Ceku balım 😔 ben napayım aklımı yitircem dün gece 12 gibi yaptım bu testi 10 15 dk bekledim kontrol çizgisi bile çıkmadı sonra bozuk diye bıraktım yattım sabah bi kalktım test böyle ne yapayım şimdi ben sevinsem sevinemiyorum kafayı yicem (artimed almicam dedim ama mecbur bunu buldum sadece) 😔😔
Test bozuk büyük ihtimalle kuzu. Ne zaman stresi bırakırsak bence o zaman mucizemiz bizi bulacak🫶🏻 Sabret dua et canım benim vakti saati geldiğinde sen istemesen de merhaba diyecek bebiş💞💞

X