Pozitif İdrar Testi Örnekleri

son 3 aydır adet düzenim yok, eskiden 28 günde hastalanıyordum. Artık hiç belli olmuyor. Bir de duyduğuma göre kadının yumurtalıklarını ve rahmini güçlendiriyormuş. PKO nedir?

son 3 aydır adet düzenim yok, eskiden 28 günde hastalanıyordum. Artık hiç belli olmuyor. Bir de duyduğuma göre kadının yumurtalıklarını ve rahmini güçlendiriyormuş. PKO nedir?

polikistik over
rahimde kistler yani
neyse yap o halde
umarım sonraki ay hamile haberini alırız

gelmeyen kandan ümit kesilmez
herzaman ümit vardır

sorman hata
tabiki negatif

cok guldum gelmeyen kandan umit kesilmez :)))
valla suratimi dokmus yazilari okuyordum .

dun ogleden sonra test yaptim 2.cizgi cook silik cikti sevindim
sabah yaptim koca bir negatif normalde bu aksam yada yarin olmam lazim ama yok gelen giden
akintim, kabizlik uyku ve halsizlikte mevcut belki oructan belki sicaktan
kendimi kotu sona hazirlamaya calisiyorum ama umit etmemekte elimde degil
bu arada idrara da cok cikar oldum belkide hepsi psikolojik (

Günaydın kızlar, haftasonu başımdan ilginç bişey geçti.
C.tesi günü idrarda gebelik testi aldım eczaneden 2 tane. ilkini yaptım resmen çift çizgi çıktı. Acaip sevindim anında hayallere dalsım, şunu şöyle yaparım bunu böyle yaparım diye. Pazar sabahı şeytan dürttü tekrar yapayım dedim ve bir baktım bu sefer bariz tek çizgi. Ne yapacağımı şaşırdım( Çok mutsuzum... Hala da regl olmadım. Vücudum bana oyun oynuyor kızlar.

Ne yapmalıyım? Son adetimden geçeli bugün 29. gün... salak oldum yaaaa

Selam arkadaşlar,
Yine dayanamadım ve kan testi yaptırmaya hastaneye gittim öğlende. Test sonucunu biraz önce aldım.
52 çıkmış değerler. Sanırım hamişim kızlaaar

Selam arkadaşlar,
Yine dayanamadım ve kan testi yaptırmaya hastaneye gittim öğlende. Test sonucunu biraz önce aldım.
52 çıkmış değerler. Sanırım hamişim kızlaaar

tebrik ediyoum seni
değerin yükselmiş ne güzel
daha da yükselsin ve bebişin sıkıca tutunsun sana inşallah

Merhaba bayanlar,cok arastırdım ama sabahtan berı soruma cevap bulamadım pazar(21 agustos) gunu adet olmam gerekıyodu ama olmadım bugun sabahkı ıdrarla saat 9:00 da test yaptım ve ıkıncı cızgı anında sılık cıktı öğlene dogru yaptıgım baska bır marka testte ıse tek cızgı cıktı hangısıne ınanmam gerekıyo sasırdım, oruclu oldugum ıcın belırtılerıde ayırt edemıyorum bazen üşüme gelıyo bazende ates basıyo mıde bulantım var ama dedgım gıbı oruclu oldugum ıcınmı hamıleleık ıcınmı bu belırtıler ayırt edemedım, tek takıldıgım nokto hangı test dogru tecrubelerınıze dayanarak sızlerden yardım rıca edıyorum....

sabah ilk idrarla yapılan test daha güvenlidir
tebrikler hamilesin sanırım
kan testine gitmeni tavsiye ederim

sabah ilk idrarla yapılan test daha güvenlidir
tebrikler hamilesin sanırım
kan testine gitmeni tavsiye ederim

ayy ınsallah canım ya cunku 4 sene 7 aydır bu gunlerı bekklıyorum ama heveslenmekte ıstemıyorum belkıde test bozuktur dıyorum.. şaşırdım kaldım bıkac gun daha bekleyıp kan tetsını ole yaptırayım dıyorum cunku karnım cok agrıyo dunden berı devam edıyo belkıde hastalanıcam bılemıyorum.. bu duyguları cok yasadıgım ıcın ne tepkı verecegımı bılemıyorum artık.. hakkımızda hayırlısı olsun...

kızlar bi sorum olacak bende test yaptım adetim geçsinden 6 gün sonra hayalet gibi bir çizgi vardı ben inanamadım kaynanamada gösterdim oda gördü sonra 4 5 saat sonra çizgi kuruyunca kayboldu.10 gündürde progestan adet getirici içiyorum dün bitti hala gelen giden yok sizce?

Kızlar geçen çok garip bir olay geldi başıma. 2 ağustosta adet olmam gerekiyorken olmadım. her ay adet olmaya yakın ya bi işaret geliyordu ya da karnım bi garip oluyordu anlıyordum geleceğini. bu ay öyle bişey olmadı fazla. şüphelendim dün bi test yaptım C ve T arasında tek bi çizgi vardı heralde bozuk falan dedim bir daha yaptım gene C ve T arasındaydı fakat bu sefer C'ye daha yakındı. Şimdi bu nedir aklıma takıldı. adetim 2 gün de gecikti. Sizce ne yapmalıyım????

Kan testi yaptır derim.

ben 20 temmuzda nişanlımla birlikte oldum 25 temmuzda farlutal tablet kullandım ve 3 kutu böyle devam ettim sürekli idrar testi yaptım negatifti 15 ağustosta kan testi yaptırdım 0.100 çıktı yani negatif 18 ağustosta ultrasona girdim yine bişey yok ve ben 23 ağustosta 3 gün kahverengi akıntı daha sonra 6 gün kanamam oldu ama bugün test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı ayrıca göğüslerim çok şiş ve damarlar çıktı çok ağrıyorlar veyine kahverengi akıntı başladı sizce ne olabilir?? kötü bişey olmasından çok korkuyorum lütfennnn acillll bilgiii istiyoooruuum ((

1)Farlutal tablet kullandın(ki o ne işe yarıyor tam bilmiyorum)
2)kan verdin sonucunu bekledin(stress stress)
3)evde test yaptın(oda ayrı bi işkence)
4)ultrasyona grdin..(amanınnn)

ehhhh be kardeşim değermi bukadar uğraşmaya ,yapmayıverin

bi evleninde kurtulalım sizden

merak etme kan testi kesin sonuçtur,hamiş değilsin..evlenince görücem ama seni,
kızlar nolur hamiş olayım diye başlarsın zır zır

diğer durumlara yorum yapmak istemiyorum ama sadece ferlutali söyliim benim bildiğim ve benim kullanma sebebim
adet olunamadığı zamanlarda bu ilaçtan 1 hafta içersiniz sonraki hafta ilaç sayesinde hastalığınız başlar.
kafaya göre alıp kullanmamak lazım, dr. yazsa daha sağlıklı,bilgilerinize..

tebrik ediyoum seni
değerin yükselmiş ne daha da yükselsin ve bebişin sıkıca tutunsun sana inşallah

Ferdat85 mesajımı görmedin herhalde... En son değerin yükseldiğini haber vermiştim ama malesef takip eden 5-6 içinde tekrar kan testi istedi DR. ve değerler yavaş yavaş düştü. Malesef tutnmadan regl oldum ve düştü. Geçen ay tutmadı ve bu ay yine denememiz oldu. BAT 19 ekim... Meraktayım Bakalım ne olacak...
Sen ne duumdasın?

Dün adet olmam gerekirken olmadım bu öğle arası iki tane test yaptım ard arda ikisinide ekliyorum...Biri çok kıytırık bir testdi ve 2,50 lira idi güvenemedim başkı bir tane daha aldım.Onda daha koyu ve belirgin çıktı.Bazen bu testler yanıltabiliyormuş çok tedirginim hemen çıktı ikinci çizgiler.Ama hala emin değilim.Burda okumuştum pozitif çıkıp kanda negatif oluyormuş.Kan testi yaptırdım bakalım..Sonuca göre eşime müjde verecem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…