Pozitif İdrar Testi Örnekleri

arkadaşlar lütfen yardım edin yarın adet olmam lazım ya da bir iki gün gecikti adetim emin değilim son adet tarihimi pek hatırlayamıyorum benim adet zamanı ağrım filan olmaz birkaç gündür belim ağrıyor kasıklarımda ara ara ağrı ve batma oluyor oturuş pozisyonuma göre değişiyor çok eğildiğimde fazla ayakta kaldığımda oluyor baya akıntım da var ateşim de yüksek sizce hamile miyim lütfen fikrinizi söyleyin

Tatlım Allah bilir, ben tam adet günümde idrar testi yapmıştım ikinci çizgiyi silik olarak görmüştüm, Allah kalbine göre versin, istersen al bi test yap bakalım.

slm kızlar aranıza yeni katıldım.bu gün test yaptım çizgilerden biri silikti fakat farkediliyodu tıpkı resimdekiler gibi acaba hamilemiyiiiim:44::44:

:

Tşkler... ben de bu ay bekliyorum. Reglime 2 gün var , çok meraktayım. 4 gün önce kanda baktırdım. 2,29 çıktı, doktor, eğer regl olmazsam 22 sinde tekrar baktırmamı önerdi. Bu arada idrar testi yapsam çıkar mı acaba?
Yoksa beklemli miyim? Negatif çıkınca da moralim bozuluyo

açıkçası negatif sonucunu düşündüğümde moralim bozuluyor. Varsa kesin pozitif çıkar mı idrar da artık? Yoksa regl tarihi geçinceye kadar negatif çıksa bir ümit var mıdır? Off kafam çok karıştı, ne kadar zormuş bu iş

açıkçası negatif sonucunu düşündüğümde moralim bozuluyor. Varsa kesin pozitif çıkar mı idrar da artık? Yoksa regl tarihi geçinceye kadar negatif çıksa bir ümit var mıdır? Off kafam çok karıştı, ne kadar zormuş bu iş 7 gün önceden yaptığında sende ne sonuç çıktı?

gelmeyen kandan ümit kesilmez
herzaman ümit vardır

sorman hata
tabiki negatif

Ufff yapcak bişey yokişte, beleyeceğiz. İnşallah vardır bişiler. Allah ikimize ve tüğm isteyenlere varsin.
Konu hakkında çok bigim yok da sorayım... belki bilirsin; 3 gün önce yaptırdığım, kan testinde 2.29 çıkmıştı. Acaba artış gösterme olasılığı nedir? Hiç böyle birşey yaşayan duydun mu?

moralini bozmak istemem ama kan testi kesin sonuç gibi
tek ihtimal geç döllenme olması
umarım öyledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…