Pozitif İdrar Testi Örnekleri

çağlaaslı çok teşekkür ederimmm evet doğru bildin hamileymişim değerim 56 çıktı....ama ben tüp bebek hamilesiyim o yüzden tedirginliğim 9 ay devam edecek sanırım...allahım şükürler olsun bugunudegösterdin

Hayirli olsun guzelim Allahim tamamina etdirsin ins

ben dün ve bugün idrar testi yaptım yine..ikinci çizgi çıktı hepsinde de ..silik ama görülebiliyor..ama dün akşam bir tıp merkezine gitmiştim..küçük bir yerde yaşadığım için kan testi sonuçlarını 1 gün sonra anca verebiliyorlar..neyse işte bu tıp merkezindeki bayan iki tane testimiz var dedi..birini burda kendimiz yapıyoruz 10 dkda sonuç çıkıyor.ama güvenilirliği %70 doğru %30 yanlış sonuç verir haberiniz olsun dedi..diğerinin sonucu da bir gün sonra belli olur dedi..tabi ben tez canlıyımya 10 dklık kan testinden yaptırdım..ama şuan bir gebelik görünmüyor dedi sonuç olarak..bilmiyorum yaa ..kafam karıştı..o zaman idrar testlerinde nie çıkıyo bu çizgi..bi de karnım ağrımaya başladı bugün..stresten mi bilmem....

arkadaşlar yukarıda yaptıgım ılk test altındakıde bır gun sonra yapılan bır testtir.ılk once pozıtıf sonra negatıf cıktı ama yukarıdakı pozıtıfte ılk etap sılıktı sonra kıpkırmıszı oldu...ben de merak ediyorumEki Görüntüle 299805

merhaba genelde 2. çizgi silikte olsa hamilesiniz mesajı verilmek istenmiş bu konuda ama malesef öyle olmuyor( bende bu sabah test yaptım ve 2. çizgiyi silik olarak gördüm forumdan bütün yorumları okudum ve umutlandım fakat akşama kalmadı adet oldum (((( yine hüsran....

geçmiş olsun en yakın zamanda kavusursunuz bebegınıze ınsallah benım ıcın pek husran dgılde rahatlama olur aslında bebegım henuz 15 aylık ve hazır degılım

inşallah isteyen herkese nasip etsin ALLAH teşekkür ederim. belirtilere bakıyorum göğüslerde ağrı kasıklarda ağrı filan diyor ama ben bunları zaten adetim yaklaştığında da yaşıyorum. gerçi birkaç gündür midem bulanıyo gibi ama sabahları değil yatacağım zaman oluyor belki de psikolojik. bir kaç gün içinde adetimin gelmesi lazım o zaman belli olur inşallah. herkesin hakkında hayırlısı olsun.

Cnm bnm ya neden bole affffff Allahim bnm de 3 gun yaptim silik cikti sonrada adet oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…