Pozitif İdrar Testi Örnekleri

şimdiden hayırlı olsun canım...hamişsin seeenn

eveeeet hamileyimmmmm
az evvel test yaptırdım sağolsun eşimin hastanede çalışan eczacı arkadaşı hemen baktırdı 150 çıktı: ))
ama daha çok başındaymışım kaç haftalık bilmiyorum : )
3 gün sonra yine gideceğim kan aldırmaya
Allah'a bin şükür

hayırlı olsun canım benim... daha çook yeni ..4 haftalıktır muhtemelen canım...

Aaaaaaaaaaaa
Hayırlı olsun canım, Allah tamamına erdirsin inşallah.
Yazını görünce balıklama atladım ama duramadım

hayırlı olsun canım benim... daha çook yeni ..4 haftalıktır muhtemelen canım...

çok teşekkür ederim canım daha çok ufakmış

Aaaaaaaaaaaa
Hayırlı olsun canım, Allah tamamına erdirsin inşallah.
Yazını görünce balıklama atladım ama duramadım

bende senin kadar şaşkınım canım: ))
hiç beklemiyordum bu ay,amin inşallah darısı sana olur

çok teşekkür ederim canım daha çok ufakmış

bende senin kadar şaşkınım canım: ))
hiç beklemiyordum bu ay,amin inşallah darısı sana olur

Ben daha yüzük bile takamadım ki canım
Allah hayırlı vakitte aratmadan nasip etsin tabi
Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin miniğini

Ben daha yüzük bile takamadım ki canım
Allah hayırlı vakitte aratmadan nasip etsin tabi
Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin miniğini

inşallah en kısa zamanda yüzük,düğün,bebek....hepsi hayırla ve seni yormadan olur
hiç canını sıkma olacağın önüne geçilmez,siz birbirinizin kaderiyseniz er geç kavuşacaksınız,tek ilacı sabır...

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn canım, inşallah bu güzel duan kabul olur bu mübarek günde

bundan bi tane daha yaptım oda aynen böyle silik çizgi çıktı.. iki gün önce yapmıştım onda da bundan çok daha silik çizgi çıktı.. kendimi mi kandırıyorum ?

inşallahhh canım .. hemen yarın kan testine gidiyorum çok tşk ederim cevap verdiğin için .. ev dışından birinin objektif değerlendirmesine ihtiyacım vardı.. inan kenimi daha iyi hissediyorum... rabbim bu mübarek ayda hepimizin gönlüne göre en hayırlısını nasip etsin inşallah...

aminnnn inşallah inşallah..
sonucu mutlaka buraya yaz olur mu
rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Arkadaslar bi yardımcı olun lütfen iki tane ufak bebeğim var kucu 8 aylık korunmama rağmen adetim gecikti test aldım ilki bilmiyorum gozukcekmi ama coook ince bi çizgi var korup aksam yine yaptım onda bişey yok 15 inde adet olmam gerekiyordu ???

ben çizgiyi göremedim canım :26:
emin olmak için kan testi yaptır istersen

merhaba kızlar ; bugün adet günüm sabah 2 damla açık kahveremgimsi kan geldi , tabi tahmin edersinizki çok üzüldüm.. ama yinede 2 idrar testinde de pozitif gibi çıktığından kan testi yaptırdım .. napıym kendimi yiyip bitirceğime yaptırayım gitsin dedim...
BETA-HCG 119,2 çıktı..
doktor tam emin olmak için yeterli değil ama hamilelik belirtisi dedi. tam emin olmak için haftaya bidaha kan testi yaptırmalıymışım.. tabi adet olmazsam ...
sabahki 2 damla beni umutsuzluğa itiyor.. ayrıca dünden beri karın bölgemde adet ağrısı var..
yani anlıycagınız yine kocaman bir belirsizlik !!!!! :18:

kahverengi kanamadan değil pembeden korkun derler..
bende pembe başlayınca düşük yapmıştımm.
ayrıca değerin iyi..
uzan ayağını yükseğe bırak..
iş falan yapma

saol tatlım , inşallah dediğin gibidir.. :44: zaten konuya daha fazla ışık tutmak için elimden gelen başka bişey yok... hayırlısı neyse o olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…