Pozitif İdrar Testi Örnekleri

valla sagol sende oylesındır umarım hangı ılde oturuyosun merak ettım 2 gun sonraya testı atan hangı sağlık kurulusu sağlık ocağına bıle gıtsen oglene alırsın ya

wala bnde anlamdım tatlım aldım işte bugun sonucu sonuc degeri 1.20 yazıyodu kadın dogum doktoruna gitcekmişim yaaa ben izmirde oturuyorum canım

dün kadın dogum doktoruma gittim muane etti bebek kesesi yok ama küçük odacık gibi bişi war hamile olabilirsin dedi eşimle sevindik kan wer sonucuna göre konusalım dedi kan sonucum 0,157 çıktı negatifsin hamile degilsin dedi bugun adetimin gecikeli 11.günü biraz daha gelmezse bidaha gelirsin dedi:KK43:

Son düzenleme:
erken gebelik testi başucumda duruyodu, reglme 5 gün var testin prospektüsünde de ilişkiden 8 10 gün sonra kesin sonuç verir diyordu vakti gelmesine rağmen korkuyodum testi yapmaya, dün akşam gece yarısı yaptım eşimle birlikte bekledik sonucu, ve kocaman pespembe bi çizgi..
inanasım gelmiyo, belki daha o hormon idrara geçmemiştir ondan testte de çıkmamıştır reglim gecikicek ve ben sonradan hamileymişim diycem gibi geliyo, o kadar çok istiyorum ki böyle olmasını,
içim kırgın kime neye bilmeden,
Allah'a teslim oldum hayırlı vakitte vereceğine inancım tam ama hevesleniyomuş insan,

erken gebelik testlerinin yanılma payı var mı sizce?

kızlar az evvel gebelik testi yaptım,bu aydan hiç umudum yok aslında ama sormak istiyorum.
testte çok ama çok silik 2. çizgi belirdi.
hemen 2.bir test yaptım.
bu kez ilkinde çok daha silik(ilk bakışta görülemeyecek şekilde,çok dikkatli bakınca görülüyor,güneşe tutunca falan).
adetime 1 2 gün daha vardı.erken yaptım testi.
sizce sonuç nedir?
resmini çekmeye çalıştım ama resimlerde belli olmuyor 2.çizgi.tek çizgi gibi çıkıyor.
bu arada kendimi geçen aylar gibi çok kasmadım o yüzden belirti falan var mı diye de yoklamadım.
göğüs hassasiyeti dışında bişey yok.
evde bir test daha var(kocam eczacı olunca :KK1: )yapsam mı ki :KK53:

civcivv, adetini 1 gün geçsin öyle yap.silik olması umutlandırıcı tabi .Rabbim Hayırlısını nasip etsin canım.

kızlar az evvel gebelik testi yaptım,bu aydan hiç umudum yok aslında ama sormak istiyorum.
testte çok ama çok silik 2. çizgi belirdi.
hemen 2.bir test yaptım.
bu kez ilkinde çok daha silik(ilk bakışta görülemeyecek şekilde,çok dikkatli bakınca görülüyor,güneşe tutunca falan).
adetime 1 2 gün daha vardı.erken yaptım testi.
sizce sonuç nedir?
resmini çekmeye çalıştım ama resimlerde belli olmuyor 2.çizgi.tek çizgi gibi çıkıyor.
bu arada kendimi geçen aylar gibi çok kasmadım o yüzden belirti falan var mı diye de yoklamadım.
göğüs hassasiyeti dışında bişey yok.
evde bir test daha var(kocam eczacı olunca :KK1: )yapsam mı ki :KK53:

bende adet günü yaptığımda silik çıkmıştı canım.
inşallah hamilesindir :KK31:

erken gebelik testi başucumda duruyodu, reglme 5 gün var testin prospektüsünde de ilişkiden 8 10 gün sonra kesin sonuç verir diyordu vakti gelmesine rağmen korkuyodum testi yapmaya, dün akşam gece yarısı yaptım eşimle birlikte bekledik sonucu, ve kocaman pespembe bi çizgi..
inanasım gelmiyo, belki daha o hormon idrara geçmemiştir ondan testte de çıkmamıştır reglim gecikicek ve ben sonradan hamileymişim diycem gibi geliyo, o kadar çok istiyorum ki böyle olmasını,
içim kırgın kime neye bilmeden,
Allah'a teslim oldum hayırlı vakitte vereceğine inancım tam ama hevesleniyomuş insan,

erken gebelik testlerinin yanılma payı var mı sizce?

ben adetimden 5 gün ve 3 gün önce yapmıştım.Bi ara kafayı fena takmıştım ve hiçibşey çıkmadı.
bende nasıl olsa bişey çıkmayacak diye o kadar rahattım ki bu ay anlatamam.
Bence çok inanma yinede adet tarihini bekle derim :KK34:

Son düzenleme:
bende adet günü yaptığımda silik çıkmıştı canım.
inşallah hamilesindir :KK31:

inşallah...
bu ay nasılsa olmaz diye o kadar rahattım ki..
hatta testi yaptım,banyoda bıraktım 15 dk sonra aklıma geldide baktım :KK53:
gördüğüme çok şaşırdım..
eşime gösterdim çok heyecanlandı :KK52:
yarın sabah bi test daha yapacağım :KK1:
bu arada sende sağlıcakla al kucağına evladını inşallah :KK16:

inşallah...
bu ay nasılsa olmaz diye o kadar rahattım ki..
hatta testi yaptım,banyoda bıraktım 15 dk sonra aklıma geldide baktım :KK53:
gördüğüme çok şaşırdım..
eşime gösterdim çok heyecanlandı :KK52:
yarın sabah bi test daha yapacağım :KK1:
bu arada sende sağlıcakla al kucağına evladını inşallah :KK16:

çok teşekkür ederim darısı tüm isteyenlerin başına , inşallah güzel sonuç alırsın :KK34:

civciv:) bugün ben de bunları araştırıyodum silik de olsa bi çizgi gördüysen bu hamilesin ama çok tazesin demekmiş,

inşallah hukuletatam inşallah :emir_bebek:

civcivv, adetini 1 gün geçsin öyle yap.silik olması umutlandırıcı tabi .Rabbim Hayırlısını nasip etsin canım.

canım adetimi bugün 1 gün geçti yaptım bugün.hemde 3 test birden: ) sabah öğle ve az evvel.üçüde aynı.2.çizgi çok silik: ))
umutlanıyorum ama inşallah boşa değildir kan testi yaptırmayı düşünüyorum ama korkuyorum kan aldırmaktan heleki koldan :18:
bu arada sende 6 haftalık hamileymişsin tebrik ediyorum seni: )
hayırlısıyla kucağınada al inşallah: ))
nasıl öğrendin? :KK16:

inşallah hukuletatam inşallah :emir_bebek:

canım adetimi bugün 1 gün geçti yaptım bugün.hemde 3 test birden: ) sabah öğle ve az evvel.üçüde aynı.2.çizgi çok silik: ))
umutlanıyorum ama inşallah boşa değildir kan testi yaptırmayı düşünüyorum ama korkuyorum kan aldırmaktan heleki koldan :18:
bu arada sende 6 haftalık hamileymişsin tebrik ediyorum seni: )
hayırlısıyla kucağınada al inşallah: ))
nasıl öğrendin? :KK16:

canım eğer silikse geç döllenmeden de olabiliyormuş silik olmasının nedeni .yani birkaç gün daha geçsin çıkar inşalalh... ama sen kan için muhakak git.hatta bugün canım...

canım eğer silikse geç döllenmeden de olabiliyormuş silik olmasının nedeni .yani birkaç gün daha geçsin çıkar inşalalh... ama sen kan için muhakak git.hatta bugün canım...

az evvel yine test yaptım ve bu kez daha belirgin bir 2.çizgi çıktı.
yarın kan testine gideceğim :KK16:
hayırlı sonuçlar alırım inşallah :nazar:

X