Pozitif İdrar Testi Örnekleri

buyur canım benim

ohh cok sükür tatlım ya:) benim aklıma takılan bişiler var evliyim ve eşim haziranın 16sın da içime biraz kaçtıgını söyledi önemsemedim snra hesapladım 16sı bnm yumurtlama günümmüş her ayın 2sinde hastalanırdım ama bu ay olmadım 4 gün gecti test aldım negatif cıktı belim ve kasıklarım cok agrıyo gögüslerim şiş ama agrimiyo sizce ne zaman bi daha test yapmalıyım veya hamilemiyim sence.

canım yani olabilirde olmayabilirde eger stres yaptıysan adetın strestende gecıkmıs olabılır eger zaten gebelık varsa cıkar bence kan testı yaptır yada once ıdrarda gebelık bak cıkarsa kan vermeye gdersın canım ıstıyor musun bebek anlatmandan ıstemıyormussun gıbıme geldı

hayıırrrr aksine cookkk istiyorum tatlım sen beni yanlıs anlamıssın pazatesi gidip kan vericem zaten duaa et insallah wardır canım..

hayırr aksine cok istiyorum sen beni yanlıs anlamıssın tatlım pazartesi gidip kan wericem zaten dua et insallah wardır canım..

kusura bakma tatlım yaa forumda ben daha cok yeniyim karıstırdım özür dilerim canım

olur oyle seyler sende durum ne varmı bısey benım 7 gun kaldı cuma gunu bır test yaptırayım dedım ama bılemıyorum uzulurmuyum çıkmasa bu sabah mıde bulantısıyla uyandım

olur oyle seyler sende durum ne varmı bısey benım 7 gun kaldı cuma gunu bır test yaptırayım dedım ama bılemıyorum uzulurmuyum çıkmasa bu sabah mıde bulantısıyla uyandım

hmm mide bulantın warsa şüpeli bi durum canım ama bide işin içnde cıkmayıpta üzülmekte war bnmde en cok korktugum sey o inşllah hamilesindir tatlım..

ewet cnm sabah ac karnına gittim werdim carsamba günü wercekler sonucu 2 gün daha nasıl beklicem bilemiyorum ya bu gece artık rüyamda kendimi hamile gördüm:):)

ya cok saçma nasıl 2 gun 1 saat sonra verıyorlar hay allahımya olurmu oyle sey ıdrar testı yap sen gıt al gel :) cabuk ben doğrucam sımdı

hmm mide bulantın warsa şüpeli bi durum canım ama bide işin içnde cıkmayıpta üzülmekte war bnmde en cok korktugum sey o inşllah hamilesindir tatlım..

valla sagol sende oylesındır umarım hangı ılde oturuyosun merak ettım 2 gun sonraya testı atan hangı sağlık kurulusu sağlık ocağına bıle gıtsen oglene alırsın ya

kızlaaaarrr... kan testini sonucunu aldıım sonuc değeri 1.20 yazıyo bu nedemek oluyo doktor ne war ne yok dedi kadın dogum doktoruna git dedi yaa napicam ben simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…