Pozitif İdrar Testi Örnekleri

saol tatlım , inşallah dediğin gibidir.. :44: zaten konuya daha fazla ışık tutmak için elimden gelen başka bişey yok... hayırlısı neyse o olsun..

amin inşallah..
dr a kanamanı söyledin umarım..
progesteron vermesi lazımdı onu durdurmak için.
bu arada sen gibi kahve kanaması olan biri daha vardı topikte..
bugün keseyi falan görmeyi gidecekti yanlış değilsem..
ona sor istersen neler yaptığını daha sağlıklı bilgiler verir..
aşağıdaki linkte sense88 nickli arkadaş..
http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...mutlarimizin-cicek-acmasi-dilegiyle-2848.html

Eki Görüntüle 759027 slm kızlar 2 gün içinde adet olmam gerek , bu testi bugün yaptım sizce hamilemiyim... ve kan testine gitmelimiyim
hayirli olsun cnm. hamilesin. cnm negatif bu testler. cnm. beta degerin masallah guzel. bazi gebelerdw adet gunleeinde bu sekilde lekelenmeler olur. korkma. eskiden ustune gorme diyorlarmis buna. onemli olan pembeye yada kirmiziya donmesinm oyle olursa bir dogum hastanesinin aciline basvur.

canım ben hastaneye gittim kan testi istiyorum dedim, sonucunda elime bi kâğıt verdiler sanki çok anlarmışım gibi...neyse , yorumlasın diye ebeye çıktım , oda doktora sordu.. ben hiç doktorun yüzünü görmedim... bu arada dün ki iki damla dışında gelen giden yok.. bugünü de atlatırsam rahat bi nefes alıcam ... :18:
cuteheart cım teşekkür ederim inşallah hayırlısıyla hamileyimdir ... :44:

Bende tam adet günümde test yaptırmıştım senin değerlerine yakın çıkmıştı ve doktor iki gün sonra test yaptırmamı istemişti.Sizin doktor neden bir hafta sonra demiş anlamadım. Herkes iki gün sonra test yaptırır değer ikiye katlanmışsa hamilelik sağlıkla ilerliyor gözüyle bakılır. Bence başka bir doktora da danışın.

çok bilgili değildim ama insan işin içine girince sağdan soldan bilgi ediniyor, 2 günde 2 ye katladıgını forumlarda okudum ... zaten 1 hafta dayanamam, meraktan çatlarım en geç salı çarşamba gider yaptırırım

Bencede bekleme arkadaşım sen eğer değer ikiye katlanmış olursa git başka doktorla görüş mutlaka. Kanama için progesteron verir belki doktor.Benim görümcemin kanaması oldu düşecek olan düşer zaten diyen doktor yüzünden bebeğini kaybetti. Bir doktora güvenme sakın

tamam tatlım tşk ederim bu bilgiler şuan benim içi altın değerinde iyice sorup soruşturup doktor araştırmak lazım ..

slm arkadaslar allah ısteyen herkeze versın bende cok tedavıler gordum tedavılerden sıkılıp yeter olmuyo dedıgımde hamıle oldugumu ogrendım normal yoldan sımdı kızım 4 oglum 3 yasında ve yenıden hamıle olmak ıstıyorum korunmayı bıraktım buraları okudukcada pıskolajık olarak kendımde belırtı hıssedıyorum adetımede 10 gun var sonuc ne cıkar acaba yoksa 3. erkenmı:?

günaydın arkadaşlar.. hatırlarsanız cuma günü kan testi yaptırmıştık hcg 192 çıkmıştı .. bugün devletin acile gittim yine test yaptırdım.. hcg 315 çıktı ... diğer testlerden hiç basetmedim sadece adetim 3 gün gecikti dedim.. doktor gebelik yok dedi...

Bi degerle nasil gebelik yok dedi yaaaaa.hamilesin sennn

canım değer normalde 36 saatte bir 2 ye katlanarak artıyo tahminen 4 haftalık falan hamilesin devletteki doktor neye dayanarak böyle demiş anlamak zor belki kimyasal falan olur diye umutlandırmak istememiş biraz tedbirli davranmaya çalışmıştır bence tahlilini başka yerde tekrarla hayırlı olsun inşallah

walla kızlar perşembeden beri sitresler içersindeyim.. Allah tüp bebekle filan uğraşanlara gerçekten yardım etsin... bu nedir yaaaa !! milletin kanda önce çıkar idrarda sonra çıkar , bende tam tersi oldu... hep o perşembe günün ki idrar testleri yüzünden bu kadar sitreslere girdim.. bide idrarlar negatif çıkınca üzülyoruz demekki onda da bir hayır varmış...

bide doktor ilk baş karnıma filan bastırdı acıyomu acıyomu diye soruyo yok acımıyor dedim.. ozaman gebelik yoktur dedi.. sonra yinede kan aldırdı... sonuç : offffsidee

o doktorun kafası güzelmiş herhalde bal gibi hamilesin bu değerle 2 gün sonra tekrar yaptır bakalım ne kadar yükselcek değer

salak mı bu adam ya..
değerin artmış..
tamam iki kat artmamış ama artmış.
bazı gebeliklerde yavaş yavaş değer artıyo,ama kimi gebeliklerde ise değer yükselmeyi bırakıp düşüşe geçiyo:26:

guzel arkadasim. simdi o dr. sanirim diplomayi tamirhanedwn filan almis. oyle karna bastirilip aciyo mu diyrek gebe muayenesi yapilmaz. sen gebesin hicccc merak etme.

ayrica bakin su noktayi atlamayin lutfen. testi iki gun arayla ayni yerde yaptiriyorssaniz ikiye katlamasini bekleyin. eger fatkli yerlerde yapririyosaniz ikiye yakin katlamis mi diye bakin ki seninki katlamis. ben kimyacim ve laboratuarda gecki senelerim. test yaparken kullandigimiz bir baslangic kiti varidr yani stnadartimiz. bu stanadarta gore testleri yapar ve sonucunu veririz. her laboratuatin da standarri farklidir. onun icin bi yerde sinir degeri 0-5 iken diger hastanede 0-10 dur. uzun lafin kisasi ayni hastane olmadikca iki kati beklemeyin.

kendimden ornek vereyim adetten 1 gun once ozelde 60 cikan deger 5 gun sonra devlette 316 cikti. yani ikiye katlasa 360 filan olmaliydi. daha sonra bu dege 8. haftada 32000 kusurlerdeydi....

saolun cevaplar için kızlar .. acildeki doktor sanırım yeni mezundu , yaşı küçüktü yani.. eşimde hastaneden çıktıktan sonra -ben bu kıza hiç güvenmedim dedi sürekli ama bende diyorum ki ona güvenme buna güvenme kendimize güvenmeyelim kime güvencez , öyle değil mi?.. heralde şanssızım yaaa düzgün bi doktora rastlayamadım gitti... bu arada başka ilçenin devlet hastanesinden kadın doğuma randevu aldım salı bidaha gideyim bakalım... sizce yine Hcg değeri yetersiz mi çıkar ? yani daha uzak bi tarihe mi alsaydım? bu seferde kendimi yiyip bitiriyorum.. hayır korkuyorum bu sitres üzüntü yüzünden bebek varsada düşecek Allah korusun ....

slm kızlarr... yarın sabah doktora gidicem ya sabırsızlanıyorum vakit geçmek bilmiyor... diyelim yarın Bhcg 600 küsürlerde çıktı , doktor utrasondan bişey görebilirmi acaba.. yoksa yine erken mi olur ?

çok şükür kadın doğumcuya gittim 3 tahlilide gösterdim ,GEBEsin dedi... eminmisiniz diyorum EVET diyor hatta hcg değerlerin tam olması gerektiği gibi pürüzsüz artmış buda bize yolunda giden bi gebelik olduğunu gösteriyor dedi.. haftaya 5000 filn olur ultrasyonla keseye bakalım dedi çok mutluyum kızlarrrrrr... canı gönülden söylüyorum,, darısı isteyen herkesin başına.. rabbim hayırlı bir şekilde kazasız belasız devam etmesini nasip etsin.. amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…