Pozitif İdrar Testi Örnekleri

mrb test konusunda hepiniz deneyimlisiniz bende pko var adetlerim düzensiz adetim 9 gün geçti ve test negatif (idrar testi) ama hala adet olmadım bi umut işte daha önce duyduğunuz oldumu bu kadar geç olmasına rağmen daha sonra pozitif olan

sat:7 mart

idrar testi yaptığım güm ise 3 nisan. yani satıma 4 gün kala idrarda çift çizgiyi gördüm.
8 nisanda betahcg:1082
11 nisanda betahcg:5082 kese göründü.
20 nisanda vajinal muayne ile hem bebk görüldü hem de kalp atışı duyuldu.
23 nisanda ise yani 6+4 günlükken karından ultrasonla kalp atışını duyduk.
14 mayısta 9+5 günlükken bebğin boyu:2,94 cm. idi.
10 haziranda 13+4 günlükken cinsiyetimizin erkek olacağını öğrendik.
buda fotoğrafımız teyzeleri :)
Eki Görüntüle 768733

dün itibariyle ayrıntılı ultrasonumuz yapıldı. kilo:416 gr. boy:22-24 cm arası çıktı. bu süreç sabır süreci kızlar. darısı isteyen herkesin başına. umarım faydalı olabilmişimdir.

benımde adetım 5 gun gectı bende 3 tane test yaptım 3 de 2.czgı hep sılık cıktı.ama karnımda cok agrıyo ?yardmcı olurmusunuz?

benımde adetım 5 gun gectı bende 3 tane test yaptım 3 de 2.czgı hep sılık cıktı.ama karnımda cok agrıyo ?yardmcı olurmusunuz?

hayırlı olsun hamilesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
hemen kan testine koşun..
iki gün arayla da kan testine devam edin..
2 güne bir ikiye katlanması gerekir değerinizin..

hayırlı olsun hamilesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
hemen kan testine koşun..
iki gün arayla da kan testine devam edin..
2 güne bir ikiye katlanması gerekir değerinizin..

COOOOOOKK TSK EDERIM :) 1 Ay oncede heveslendım ama hamıle deıldım sımdı kan testıne gdp ümitlenmemk ıcın pzrtesiye kdr bklıyeyım dyorum.ayrca kan testı bı kerede cıkmaz mı pkı ?

bu da benim meleğimin ilk işareti
bat gunu yapılan idrar testim
bat gunu yapılan kan testi betahcg 25.92
72 saat sonra tekrarlanan 172,16
5i- 6sı gibi de kesemizi görücez inşallah

Allah bağışlasın canım inşallah sağlıkla kucağına da alırsın çok açıklayıcı olmuş bilgilendirme için sağol darısı başımıza artık :)

COOOOOOKK TSK EDERIM :) 1 Ay oncede heveslendım ama hamıle deıldım sımdı kan testıne gdp ümitlenmemk ıcın pzrtesiye kdr bklıyeyım dyorum.ayrca kan testı bı kerede cıkmaz mı pkı ?

elbette kan testi bir kere de çıkar..
özel hastanede 1-2 saatte çıkıyo sonuç..
5 in üstünde çıkarsa değer hamilesin..
ama sağlıklı bir gebelik olduğunu anlamak için kan testini yaptığın günden 2 gün sonra tekrar yaptırman gerekiyoo..
ikiye katlanmışmı değer ona bakılıyo..
mesela benim geçen çarşamba 21,47 çıkmıştı..
dr cuma tekrarla dedi..
normalde cuma günü ikiye katlanması en az 43 falan olması lazımdı..
ama benim değerim 17,21 çıktı
yani düşmüştü değerim..
dolayısıyla da bebeğim düştü..

kızlar daha önce yazmıştım, önce soğan kürü sonra incir kürü yapmış ve incirden dolayı şekerimin yükseldiğini tahmin ettiğimde onu bırakıp tarçın çörekotu ve bal yemiştim, 45 günde bir kez regl olmama rağmen uzayan akıntıyı yakalayıp her gün 1 kez ilişkiye girerek ilk ayımda hamile kaldım,
reglime 3 4 gün kala yaptığım erken gebelik testinde negatif gördüğümde perişan olmuştum reglim 3 gecikince yaptığım o ucuz testlerde çift çizgiyi gördüm ve doktora gidip kan tahlili yaptırdım beta hcg 450 çıktı 4 gün sonra gidip vajinal ultrasonla keseyi gördük,

benim diyeceğim belki birilerine vesile olur diye yazacaklarım var;

nasip Allah'tan biz elimizden geleni yapıp şartları olgunlaştırmaya çalışıcaz, yabancı bi fıkradaki gibi " tanrım nolur nolu nolur piyango bana çıksın" diye günlerce dua eden adama tanrı cevap verir ve der ki "nolur nolur nolur bi bilet al"

ben önce soğan kürüyle rahmi iltihap kist falan varsa diye temizleyip diğer adet başlangıcımda yumurtamın olgunlaşması ve çatlayabilmesi için incir+havuç kürünü yaptım, yumurta üretimimde normalde sıkıntı vardı Allah'ın izniyle bu kür iyi geliyor,
kritik olan kısım şu; vücut sıcaklığı ve uzayan akıntı takibiyle sıcaklığın düşüş gösterdiği ve akışkan akıntının geldiği günleri yakalayabilip öncesinde ve sonrasında ilişkiye girmek, regl periyotunun 14 gün öncesi yumurtlama gerçekleşti bende, 45-14=31. gün gerçekten de o günden önceki gün uzayan akıntıyı görmüştüm,

ilişkiden sonra akrobatik hareketlerin yararı olduğunu düşünüyorum amuda kalkmak gibi:) yerçekiminden faydalanmak lazım:)

hamile kalmakla ilgili dikkat edilecek şeyler benim kanaatimce bunlar,

hamilemiyim diye beklemenin ne kdr zor olduğunu bildiğimden belirtilerimi de yazıyorum ama şunu söylemeliyim ki her kadın benzer belirtiler yaşasa da zamanlama farklı olabiliyor,

en bariz belirti ilişkiden regl tarihime kdr aralıklarla 2 günde bir bazen her gün kasık ağrılarım oldu, vücut sıcaklığım 36.6nın altına pek düşmedi ve regl günüme yakın göğüs uçlarım acımaya başladı,

son olarak söyliyceğim;beklemek çok zor olsa da -erken gebelik testleri herkeste doğru sonuç vermiyo- en sağlıklısı regl günü bikaç gün geçtikten sonra yapılan idrar testleri,

umarım hepimizin hakkında hayırlısı olur,

analadım allah hayrlısını versın cook tsk ederım :) ins allh kısa zmnda snda vrr :)

ıyı geceler arkadaslar ben yenı uyeyim ve bu ılk mesajım uzun zamandır dısarıdan bu topiği talkip ediyorum ve hamile arkadaslara cok ımrenıyorum ılk bebegımı karnımda öldugu ıcın 9 hafta da kurtajla aldırmak zorunda kaldım ve o gun bu gundur ıkı sene oldu bebek ıstıyoruz olmadı ..uc yıllık evlıyız..arada kımyasal gebelıgım oldu gunum gecer gecmaz adetle atıldı herneyse kızlar lafı cok uzattım sanırım ..benım bat 4 ağustos ben bugun yanı 1 agustosta test yaptım umıtsızce lavabonun kenarına koydum testı yapıp.. elımı yıkıyordum bende nasıl olsa yoktur dıye acelede etmıyordum hıc..sonra bı baktım anamm o da ne 2.cızgım sılık cıkmıs tabı sok oldum bı 15 dakka ağladım evde de tek basımaydım sımdılık sadece esım bılıyo daha once kımyasalda cok sevınmıstık sımdı yıne ole olur korkusu var icimizde gıdım kan verım dedım ozeller cok para ıstıyo sağlık ocagıda 10dan sonra kan almıyo oturdum kaldım ole esımle konustuk pazartesıye kadar olmazsam p.tesi izinlı esım dr.a cıkcaz bana dua edın lutfen rabbım cumlemıze su mubarek cuma gecesı hurmetıne saglıklı hayırlı evlatlar nasıp etsın inşaallah..AMİN..
arkadaslar bu da testım sızce varmıdır bebişim
​

bence pozitif cnm. hayirli olsun. sabah ilk idrarinla testi tekrar etmeni tavsite ederim.

bence pozitif cnm. hayirli olsun. sabah ilk idrarinla testi tekrar etmeni tavsite ederim.

cokk tesekkur ederım yarın sabah ılk ıs eczaneye gıdıcem esım yapma bı daha dedı ama ne edım duramıyorum 2 yıldır her adete 5 kala balıyodum yapmayya ama ramazanya oruc oruc dısarı cıkıp test almaya usendım bugunde markete cıkmıstım onundn gecerken alıverdım

pozitif görünüyor aklına kötü bir şey getirme sağlıkla kucağına alırsın inşallah :)

pozitif görünüyor aklına kötü bir şey getirme sağlıkla kucağına alırsın inşallah :)

cok tesekkur ederım cnm inşaallah
ben bugunde test yaptım bata 2 kala haman hemen aynı cıktı ıster ıstemez temkınlı davranıyorum kv.lerle konustum bugun koydeler onlar sordu hasta oldunmu dıye yok daha 1 hafta 10 gun var dedım ona o da en az benım kadar heyecanlanıyo merak edıyo

bu da bugunku testım:18::18::18:

hee bu arada resımdekınden daha barız gorunuyo ıkıncı cızgı telefonum resmı guzel cekmedıgınden boyle sonuk duruyo bı de ıkı testımde de ıkıncı cızgıler ılk dakka cıkmadı 5.dk.da belırgınlestı

canım valla umutlandırmak istemem ama benimkide silikti 2 tane sonuç hamileydim kan testine git mutlaka özel hastanede 1 saatte çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…