Pozitif İdrar Testi Örnekleri

ay cnm allah kolaylık versin ben ank.da olduğum için o konuda rahatım haftaya randevu alıcam bakalım ne olcak

bayağı belirgin olmuş sonraki gün.
ya benm geçen hamişlikte adete 10 gün kala falan çıkmıştı
yarın yine bir test yapacam evde..

ayy bende senin gibiyim inan.
bütün gün temizlk yaptım.
akşama doğru belim kırılıyordu sanki.
hatta namazın üstünde esneme tutukça tuttu.
namaz bitti ben üzerinde uyuyakalmışım

zaten hamileyiz diye kendimizde belirti diye uydurduğumuz senaryolarla oscara aday olacak cinsteniz ayol

olabilir canım. sen yine doktor kontrollerini aksatma düşük yaptıktan sonra tedavi falan görüyorsun normalde. demir takviyesi falan vermedi mi doktorun.

her şey iyi olur senin için inşallah.
tşkler.
kan yapıcı ilaçlar verdi kadın doğumcum
kan pıhtılaşması var mı diye gittiğim doktorum da multivitamin verdi iştahım açılsın diye:26::26:
yemek yemek işkence gibi geliyo bana çünkü

canım bugün de kan verdim.
1. adet gecikmesi günü pazartesi 174.0
3. adet gecikmesi günü çarşamba 444.4
5. adet gecikmesi günü cuma 1209.0

çıkmış nasıl sence?
sonuçlar süperrrr
artık kesede görünür bu sonuçlarla..
1000 üstü kese görünür diyorlar
slm kızlar kim var
bennnn varımmmm

adetıme son 3 gün

kasıklarımda kıpraşmalar oluyorr seğirme gibi..akıntım ne durdu ne durmadı karışık vallahı,karnımdaki şişlik hiçç inmedii yaaa 5 aylık gıbıyımm sankı
karnımın en altıı taş gıbı ortası..yorgunluk,halsızlık..uyku halı yok ama aksıne uyuyamıyorumm
bu sabah miğde bulantısı mahvettı benı hala kahvaltı yapmadım içim almıyorrr
eşim dışarı çıktı parfüm sıkmışş
Allahım bır öğürme geldıı anlatamam size yaaaa..
halbukı cok sverdım o parfümün kokusunu
...
dün gece 23-24 arası sankı kıtlıktan cıktımm ,bir acıktımkı kızlar yaaa
dayanamadım yemek yaptım tıka basa yedımmm..

.......
dün adet olacam artık dedım emındım ..karnım belım adet sancısı gıbıydıı
ama olmadım..
hayırlısı yaaa..
vallahı 3 gün gecmek bilmezz artıkk...
.........

Son düzenleme:

bunlar bal gibi hamileleiğin belirtileri gibi ama umarım hamilesindir bende heycanlandım bende senin gibi son 3 günü bekliycem haberlerini

bunlar bal gibi hamileleiğin belirtileri gibi ama umarım hamilesindir bende heycanlandım bende senin gibi son 3 günü bekliycem haberlerini

off vallahı varyaa beklemek ne zormuşş arkadaşş !

idrar testı yapsam evde cıkmaz bılıyorum .. ama hangı test varsa yapasım var ınankı yaaa.. bir an önce öğrenmelıyım ki spiralı çıkarttırayımm..

( eger hamıleysem tarıhe gecıcem spiralle gebe kalmaktan dolayı yüzde bir ihtimal gelıp bana vuracak galıbaa )

sened spiralmi var inanmıyorum ya ben bunu yeni öğrendim cnm benedede vardı ama çıkartıralı yıllar oldu bencede hamile kalırsan tarihe geçersin cnm ama öle bir ihtimal varmı bilmiyorum

sened spiralmi var inanmıyorum ya ben bunu yeni öğrendim cnm benedede vardı ama çıkartıralı yıllar oldu bencede hamile kalırsan tarihe geçersin cnm ama öle bir ihtimal varmı bilmiyorum

inankı bende bılmıyorum yaa..
yumurtlama gunumden berıdır tum hamılelık belırtılerını yaşıyorum..
bendemı bır tuhaflık var yoksa
..............
spiral kaymış olabılır dedıler ama ben kendimi muayene edıyorum her duşta spiralın 1 cm lık ipi elime degıyor yanı parmagıma..
bende yerınd edıye kaygısızım..

ama forumdan bır arkadas spiralın ipi ele degermı kaymışş dedı
ama doktorlarda benım yöntemimin dogru oldugunu söyluyor.. vallahı bılemıyorum bendee

olabilirsin bende o yüzde birlik kısmın içindeyim
üç sene önce spiralle hamile kalmayı becermiş biri olarak arkadaşların alay konusu olmuştum engel tanımıyorsunuz valla diye
ama 8 haftalıkken kaybettim habersiz geldi habersiz gitti...
geçen ay spirali çıkarttırdım bu ay beklemedeyim bakalım

Son düzenleme:
bende spiralle ilgili çok bilgim yok ama spiral yerinden kaydıysa hamilelik ihtimali var tabiki cnm

bende spiralle ilgili çok bilgim yok ama spiral yerinden kaydıysa hamilelik ihtimali var tabiki cnm

evet kaydığı için oluyor
bilgi konusunda baya deneyimliyim ilk taktırdığımda 8 sene sonraki 3 sene kaldı benim bir parçam gibi olmuştu
inşallah bu ay 22sini bekliyorum bakalım belkide ilk ay hamile kalanlardan olurum
doktoruma göre bu mümkün ama ben yinede kendimi alıştırmıyım diyorum
burda sizleri okudukça yarın doğurcakmışım gibi geliyor

gerçekten çok şaşırdım ilk defa böle bişeyi sende duydum şaşırttın beni yav

gerçekten çok şaşırdım ilk defa böle bişeyi sende duydum şaşırttın beni yav

ben daha önce duymuştum ama başıma gelince anladımki olabiliyormuş
aslında tahmin edebiliyorum nasıl olduğunu,o gün temizlik yapmıştım oğlumun bazasının altını silicektim çektim halıya takılınca herkül gibi kaldırdım içi full dolu olunca biraz belimi ağrıttı
akşamına kasıklarımda biraz sancım olmuştu ama takmadım hiç aklıma gelmedi ki kayabileceği
doktoruma sorunca ağır kaldırmaktan olabilir mi diye oda ağırdan ne kast ettiğine bağlı dedi baza dedim adam
yeni modelleri var sürükleniyor diye dalga geçti benimle
siz siz olun dikkat edin

spiral bana yaramıyor zaten bende taktırmıştım rahimde yara yaptığı için çıkarmışlardı. bence sen konu aç spiralle hamile kalanlar diye eminim senin gibi birkaç kişi daha çıkcaktır ben hala şaşkınım cnm ya

aslında güzel fikir ama ben başlık takibinde baya başarısızım açıp sorulan soruları takip edemezsem üzülürüm
hamile arkadaşların yaşadıklarını okumak inanılmaz mutlu ediyor beni bu yüzden arada uğrayıp kendimi mutlu ediyorum hakkınızı helal edin

hakkımız helal olsun cnm bence konu açmak güzel fikir bi denesen bizde okuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…