Pozitif İdrar Testi Örnekleri

haaaaaaa :KK9::KK9:

canım sonucta hamılesın.. gerısını Rabbıme bırakk

boşver degerım dusukmuş yuksekmışş..

kadın doguma gıt sen boşa kafanı yormaa böyle şeylerle..strese gırıptee bebegede zarar vermeee:KK34::KK34:
neyse ben kaçtım bugünlük bu kadar internet yeter cnm öptüm görüşmek üzere

filozof, siz de düşünmediniz mi yoksa düşündünüz de olmadı mı?
yok canım biz son 2 aydır düşünmeye başladık.
2 ayda tuttu ama ikisinide düşük yaptım:KK43::KK43:
bu ay inşallah tutar diyorum ama demin yine test yaptım negatif çıktı.:KK53:
adetime 5 gün var.
bakalım inş hamişimdir.:KK49::KK49:

filozof21

canım rüyamı yorumlamışşsın cok tesekkur ederım .. ama ben örümceği görmedım sadece duvarların tavanları (köşeleri ) sırf örümcek ağıydı sankı harabe yerlerde oluryaa..
ama temızledım ve pırıl pırıl oldu ev..
hayırlara cevırsın ..bende netten arastırdım ..temızlersen fakırlıkten kurtulma anlamına gelıyormuşş..
inşallah yaa eşim işsizz..inşallah bır iş bulurr da evlatlarımın yüzüne bakar Rabbimm :KK14:
her evlat kısmetıyle,rızkıyla gelır elbette ama işte geçim sıkıntısıda çöktü üstüme..birde 3. evlat sitresı..
.......
ama ben herşeyin RABBIMden geldıgıne ınanıyorum.. belkıde bu bebek evımıze bereket,huzur,sağlık ,mutluluk getırecek..
:KK16::KK16::KK16::KK16:

(tabi varsaaa bebişşş ):KK1:
hayırlısı canım üzme tatlı canını.inş bebiş huzur bereket getirir yuvanıza:KK52::KK52:

günaydın kızlar.nasılsınız bakalım?
iyi değlim ya.
sürekl mdem bulanıyor.
göbek deliğimin sol tarafı ağırıyor.
kalp atışlarım artıyo çarpıntım oluyo yani.
tam umutlandım hamilelkten mi oluyo diye ama test yaptım negatif:KK5::KK5:

slm kızlar kimler var bakalım
ben varım şekerim.
nasıl gidiyo hamişlik:KK53:
ne belirtiler yaşıosun şuanda anlatta bilelim gız:KK52::KK52:

sevgili filozof,

inşallah en kısa zamanda isteklerinize kavuşursunuz. biz de 16 ay sonra denemeye karar verdik.

bu işlerin en büyük düşmanı stres. relax olacaksın. ve beklemeyeceksin. doktor kontrolüne gittiniz mi canım?

sevgili filozof,

inşallah en kısa zamanda isteklerinize kavuşursunuz. biz de 16 ay sonra denemeye karar verdik.

bu işlerin en büyük düşmanı stres. relax olacaksın. ve beklemeyeceksin. doktor kontrolüne gittiniz mi canım?

evet gittim sorun çıkmadı.
ama bende demir eksikliği var ondan mı gidiyo anlamadım gitti:26::26:

evet gittim sorun çıkmadı.
ama bende demir eksikliği var ondan mı gidiyo anlamadım gitti:26::26:

test için çok erken boşuna yapma canım.benim adete 1 gün kalana kadar çıkmamıştı.adete 1 gün kala silik çıktı.bak çubuk olan adete 1 gün kala.diğeride adet günümün akşamında yaptığım.

Eklentiler

• $Görüntü311.jpg
    $Görüntü311.jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 90
  • $Görüntü312.jpg
    $Görüntü312.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 87
  • $Görüntü316.jpg
    $Görüntü316.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 98
  • $Görüntü315.jpg
    $Görüntü315.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 93
test için çok erken boşuna yapma canım.benim adete 1 gün kalana kadar çıkmamıştı.adete 1 gün kala silik çıktı.bak çubuk olan adete 1 gün kala.diğeride adet günümün akşamında yaptığım.

inatcıı bende cok sabırsızım belkı ama yıne test alsam ..merakımı gıdersem nolurkıı..

kendıme bırseyı farkettım.. adet belırtılerım hıc yok yaff..çok sakınım ..artık kasık ağrımda yok...

onca iş yaptım sadece yuksek derecede hızlı kalp atışlarım var hemen yoruluyorum..az önce duş aldım ayy yemın ederım tası kaldıracak halım yoktu yoruldum erkenden cıktımm...

eşim ..şunu yap dicek diye ödüm kopuyo.. erınıyorum yaa bu aralrr nedense.. ama hıc aadet belırtılerım yok

adetıume 5 gun kaldıı yapsam cıkarmıkıı

inatcıı bende cok sabırsızım belkı ama yıne test alsam ..merakımı gıdersem nolurkıı..

kendıme bırseyı farkettım.. adet belırtılerım hıc yok yaff..çok sakınım ..artık kasık ağrımda yok...

onca iş yaptım sadece yuksek derecede hızlı kalp atışlarım var hemen yoruluyorum..az önce duş aldım ayy yemın ederım tası kaldıracak halım yoktu yoruldum erkenden cıktımm...

eşim ..şunu yap dicek diye ödüm kopuyo.. erınıyorum yaa bu aralrr nedense.. ama hıc aadet belırtılerım yok

adetıume 5 gun kaldıı yapsam cıkarmıkıı

dedim işte kişiden kişiye değişir tabiikide ama bence en erken adetten 1 gün önce falan yap canım.hem sen daha deneyimlisin bu 3. bebişin olmayacak mı?

dedim işte kişiden kişiye değişir tabiikide ama bence en erken adetten 1 gün önce falan yap canım.hem sen daha deneyimlisin bu 3. bebişin olmayacak mı?

deneyımle alakası yok kı canım.. zaten ılk gebelıgımde hıc bılmedım adet olmayınca anladım..2. gebelıgımde zaten süpriz oldu adetımı bıılan hesaplamadım bırde baktım hamileyım.. zaten hamıle olduktan sonra dıyorumkı..ya bana bunlar bunlar olmuştuu demekkı o yuzdenmiş filan.. belkıde alakası bıle yoktu bılmıyorumkıı:26:

aslında ben hıc anlamıyorum hamıle oldugumu sorunda buu :KK9:

ilk defa bunda ( eger hamıleysem ) bu kadar ince detayına kadar iniyorum..

olmazsa yarın bırdaha yapayım vallahı meraktan catlıyorum yaa :KK1:

Son düzenleme:
deneyımle alakası yok kı canım.. zaten ılk gebelıgımde hıc bılmedım adet olmayınca anladım..2. gebelıgımde zaten süpriz oldu adetımı bıılan hesaplamadım bırde baktım hamileyım.. zaten hamıle olduktan sonra dıyorumkı..ya bana bunlar bunlar olmuştuu demekkı o yuzdenmiş filan.. belkıde alakası bıle yoktu bılmıyorumkıı:26:

aslında ben hıc anlamıyorum hamıle oldugumu sorunda buu :KK9:

ilk defa bunda ( eger hamıleysem ) bu kadar ince detayına kadar iniyorum..

olmazsa yarın bırdaha yapayım vallahı meraktan catlıyorum yaa :KK1:

yapma çıkmaz boşu boşuna üzülürsün hem paran boşa gider.

ben de hamile olduğumu üç gün önce öğrendim, adetim 4 gün geçmişti:) şu an da belirti olarak bol uyku, bol yorgunluk var, bi de yanında yaklaşık7-8 gündür sancılar başladı :) sizce bu normal mi yani sancı kısmı?

ben de hamile olduğumu üç gün önce öğrendim, adetim 4 gün geçmişti:) şu an da belirti olarak bol uyku, bol yorgunluk var, bi de yanında yaklaşık7-8 gündür sancılar başladı :) sizce bu normal mi yani sancı kısmı?

normal canım adet olcakmışsın gibi sancın var değil mi?benimde var çünkü.

yok canım biz son 2 aydır düşünmeye başladık.
2 ayda tuttu ama ikisinide düşük yaptım:KK43::KK43:
bu ay inşallah tutar diyorum ama demin yine test yaptım negatif çıktı.:KK53:
adetime 5 gün var.
bakalım inş hamişimdir.:KK49::KK49:

hayırlısı canım üzme tatlı canını.inş bebiş huzur bereket getirir yuvanıza:KK52::KK52:

iyi değlim ya.
sürekl mdem bulanıyor.
göbek deliğimin sol tarafı ağırıyor.
kalp atışlarım artıyo çarpıntım oluyo yani.
tam umutlandım hamilelkten mi oluyo diye ama test yaptım negatif:KK5::KK5:

ben varım şekerim.
nasıl gidiyo hamişlik:KK53:
ne belirtiler yaşıosun şuanda anlatta bilelim gız:KK52::KK52:
hamilelik çok güzel gidiyor inş. hep böle devam eder biraz kasık ve bel ağrısı birazda göğüslerde hassasiyet var okadar ve en önemlisi yorgunluk bol uyku bunlar cnm

canım değerin düşük değil.benim de adetim 1 gün geçince 174.0 çıktı 3. gün gecikmemde yani dün 444.4 çıktı.2 kat artması yeterliydi.yarın yine kan vericem bakalım yine 2 ye katlamış mı diye.
valla bende dayanamadım bebeğin 6. haftasına randevu aldım bir an önce görsem zamam geçmiyor cnm sen aldınmı randevu kadın doğumdan?

valla bende dayanamadım bebeğin 6. haftasına randevu aldım bir an önce görsem zamam geçmiyor cnm sen aldınmı randevu kadın doğumdan?

daha almadım ama önümüzdeki hafta içi gidicem.günü belli olsun o zaman alırım.benim eşim polis ne zaman çalışıp çalışmayacağı belli olmuyo ona göre alıcam.bide canım biz şark görevindeyiz burda kadın doğumcu hak getire :KK20: o yüzden sivasa gidicez 1,5-2 saat bize.doktorum var ama orda.sen hangi güne aldın.ayın kaçına yani?sen bi git bakalım doktor ne dicek.bana haber verirsin.

canım bugün de kan verdim.
1. adet gecikmesi günü pazartesi 174.0
3. adet gecikmesi günü çarşamba 444.4
5. adet gecikmesi günü cuma 1209.0

çıkmış nasıl sence?

çıkmış nasıl sence?

maşallah bence çok iyi üçe katlamış iki günde :KK34:
benim oğlumda hergün 2 ye katlıyordu
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
ben sizi takip ettikçe cinsiyetlerini şimdiden merak etmeye başladım :KK1:
sizi düşünemiyorum zaman geçmek bilmiyordur :KK55:
benim oğlumda hergün 2 ye katlıyordu

Son düzenleme:

çıkmış nasıl sence?
bence sonuçlar çok güzel inş. sağlıklı bir bebek olcak sende 6. haftaya al randevunu ilk kalp atışlarını du bebişinin çok güzel bir duygu benim 2. çocuk olcak ama yinede heycanlıyım

X