Pozitif İdrar Testi Örnekleri

filozof21

canım rüyamı yorumlamışşsın cok tesekkur ederım .. ama ben örümceği görmedım sadece duvarların tavanları (köşeleri ) sırf örümcek ağıydı sankı harabe yerlerde oluryaa..
ama temızledım ve pırıl pırıl oldu ev..
hayırlara cevırsın ..bende netten arastırdım ..temızlersen fakırlıkten kurtulma anlamına gelıyormuşş..
inşallah yaa eşim işsizz..inşallah bır iş bulurr da evlatlarımın yüzüne bakar Rabbimm
her evlat kısmetıyle,rızkıyla gelır elbette ama işte geçim sıkıntısıda çöktü üstüme..birde 3. evlat sitresı..
.......
ama ben herşeyin RABBIMden geldıgıne ınanıyorum.. belkıde bu bebek evımıze bereket,huzur,sağlık ,mutluluk getırecek..

(tabi varsaaa bebişşş )

Son düzenleme:
şimdilik hafif bulantı oluyo ara sıra ama kusmalar öğürmeler yok allahtan.bişeyler yiyince geçiyo.bi de kasıklarım ağrıyo.özellikle ayakta çok kalınca şiddetleniyo.akıntım var.sık idrara çıkma hafifledi.

umudunuzu kaybetmeyin.bi de stres yapmayın bende sizin gibi sürekli bu belirtimi şu belirtimi adete günler kala başlardım.bu ay yoğunluktan ne yumurtlama takibi yaptım ne de düzenli ilişki oldu.hiç de düşünecek fırsatım olmadı.ayrıca arkadaşımın bebeğine bakıyorum onu kendi bebeğim gibi hep koynumda uyuttum içime sokasım geldi Allah gördü benim hasretimi.1 yıldır uğraşıyordum.şubatta ilaç kullandığımdan süpriz eseri gelen bebeğimi aldırmak zorunda kaldım.temmuzda da kimyasal gebelik yaşadım.ama nasip kısmet bu zamanaymış.

canım çok normal şeyler yaşıyorsun aslında.. ama sen hafıfı gecırıyorsun dıyebılırım.. benım gıbı şanslı hamıleleık yaşayanlardansın
benım görümcemin 3 de 5 ay yataktan kalkamazlar..kusmaktan her bırı 10-15 kilo verır yattıgı yerden..
çok ağır hamılelık yaşıyorlar.. gözümün önünde 3 de ölümlerden döndu hastahanelerden cıkamadı..serum yemekten damarları mosmordu..
yanı cok şükür halımıze.. ben hıc hissetmem aslında hamılelıgımı..
2 hamılelık yaşadım sadece son ayda taşıyamaz oluyordum hepsı bu..ilk aydada süreklı tükürügüm gelırdı.. onu yutarsam kusacagım sanırdım..o yuzden gece yatarken yanıma ıcı su dolu bır kap alırdım dakıka başı kalkar tukururdum..1 ay böyle sürerdi.. sonrakı aylar cok rahattım..
send ebenım gıbısın canım.. o yaşadıkların hamıleliğin tuzu bıberı..keyfını cıkar bence..

evet canım rahatım Allaha şükür ama daha erken de ondan.bulantıların başlamasına daha var.

evet canım rahatım Allaha şükür ama daha erken de ondan.bulantıların başlamasına daha var.

canım inşallah rahat gecırırsın.. zaten görümcelerim hamılelık şüphesı başlar başlamaz yataga dusuyorlar..
ortanca görumceme kayınvalıdemle ben baktım 5 ay bızde kaldı..çocuklarıylaa.. yataktan bıle hıc kalkamadı.. banyosunu fılan hep ben yaptırdım..
Allah o gunlerı kımseye yaşatmasın..bünyeden bunyeye coo fark var ama insanın yüregı dayanmıyor böyle hamılelık gecırenlere...

birtanem öncelıkle şunu söylemelıyımkı ben ıkı hamılelıgımıde adetım 3 gun gectıkten sonra idrar testıyle öğrendım..

kan degerlerınden ınankı anlamıyorum..

birtanem öncelıkle şunu söylemelıyımkı ben ıkı hamılelıgımıde adetım 3 gun gectıkten sonra idrar testıyle öğrendım..

kan degerlerınden ınankı anlamıyorum..
bende sırf bu yüzden cumartesi gününe randevu aldım hastaneye gidicem daha erken ama gitmeyi düşünüyorum

adet günüm ayın 28indeydi 3 gün geçti cnm bakarlar herhalde

canımmm benım 3 gun gectıgınde ben sağlık ocagına 5 gundur adetım gecıktı dıyordum hemen yapıyorlardı idrar testını.. sende bi gıt en yakın saglık ocagına.. 10 dakkanı almazz..

bizede burdan sölee ..

evde yaptıgın teste guvenem canımm sen sağlık ocagına gıt bii

cnm ben evdede test yaptım kan değerinede bakıldı 4 haftalık hamileyim orası kesin ama 4 haftalık bir bebeğe göre hcg değeri düşük dediler benim o yüzden aklıma geç döllenme geldi o yüzden gidiyrum bebek var ama ultrasonda kaç haftalık olduğu daha iyi anlaşılıyomuş o yüzden cnm

haaaaaaa

canım sonucta hamılesın.. gerısını Rabbıme bırakk

boşver degerım dusukmuş yuksekmışş..

kadın doguma gıt sen boşa kafanı yormaa böyle şeylerle..strese gırıptee bebegede zarar vermeee

haklısın cnm ya cumartesi gününe randevu aldım kadın doğumdan bakalım bebişi görücem inş. sağlıklıdır bebiş 4 hafta 2 günlük şu anda umarım ultrasonda görünür benimde içim rahatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…