Pozitif İdrar Testi Örnekleri

bende öyle süs köpeği falan farketmiyor ayağım kadar köpekler beni sokakta koşturmuştur o kadar yani
üzülmemek elde değildir hele burada güzel hikayeleri okuyunca daha da bir umut bağlıyor
üstüne birde benim gibi tezcanlıysan hemen olsun istiyorsan durum daha vahim oluyor

inş bebiş falan yoktur yoksa düşük bile olurdu o korku ve hızlı koşu ile:18::18:
bende köpeklerden çok korkarımhatta bir kez anası ve yavrusu kovaladı beni o kadar korktum ki yüksek bir yerden yuvarlandım kolum dizim hepsi aşınmış kan revan içnde kalmıştım.
üzerme gelip koklamışlardı heralde kan kokusunu alınca zaten Allahından bulmuş bizim birşey yapmamıza gerek klmadı heralde demişler ki
öylece bırakıp geri gittiler beni

kızlar bugün adet olmam gerekiyodu ama henüz olmadım yarın test yapsam mı çıkarmı ?
geç döllenme olmamışsa çıkar canım..

Son düzenleme:
kızlar bugün adet olmam gerekiyodu ama henüz olmadım yarın test yapsam mı çıkarmı ?

eğer bebişiniz varsa düşükte bir ihtimal olsa çıkar tabiki ama siz bir iki gün daha bekleme sabrını gösterebilirseniz kesin sonuç olur heralde
not:ben bekleyemezdim orası ayrı dediğimi yap yaptığımı yapma hesabı

Son düzenleme:
idrar testi yapayım en iyisi tabi yarına ne olur bilinmez ama tsk ederim ilginize dua edin nolur benimde dualarım sizlerle

canım dün pazar dı diye test alamadım şimdi çıkıp alıcam , varsa çıkar heralde ya hadi hayırlısı

canım yaptım çok net biçimde negatif

üzülmekk yokkkkkkk

Allah'ım bu şekilde hayırlı görmüşş bence sevınmelısın..

demekkı hayırlıı bır evlat olmayacaktıı.

pozitiff düşün biraz..

Rabbım en kısa zamanda hayırlı evlattlar nasip etsın herkeseee tumm candan isteyenlereee

çok tsk ederim canım inşallah cümlemize nasip olur
Amin

Kızlar Ikıncı Cizgim Cok ınce cıktı :S Şoklardayım Suanda bırı yardım etsııın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…