Pozitif İdrar Testi Örnekleri

karamel hamıle kalmışsın ..bebegın 8 haftalıkken düşmüşş.. habersız geldı habersız gıttı dıyorsun ben cok korktum şimdi yaa.. eger hamıleysem bebegım düşsün istemıyorum

hiç anlayamadın mı hamıle oldugunu vs.. biraz acıklarmısn :18::18:

canım birde spirali sen kendı içinde kontrol edıyormuydun.. ipi vs eline degıyormuyduu

Son düzenleme:
sana bi sorum olcak ben tam adet günümde hcg ölçtürdüm 91.87 çıktı bir kaç kişi değer düşük diyo sen ne diyosun

cnm bence bu değerler kişiden kişiye değişiklik gösteriyor hele ki daha başlarda olduğunu düşünürsek
benim ilk test yaptırdığımda o kadar düşüktü ki rahmetli doktorum daha 3 aylık evlisin bekle dedi ama ben öyle emindim ki onu dinlemedim 2. gün de gittim benim dediğim çıktı
tam adet gününde diyorsun seninki geç döllenme ise belkide yüksektir bu sonuç bunları kafana takma keyfini çıkar anının

cnm ben hiç anlamadım olanların hepsi normaldi hatta benim ilk hamileliğim çok kötü geçmişti ilk hafta bile hissetmiştim bulantıları baş dönmesini
demekki hepsi aynı olmuyor bunda hissetmedim diyorum ya doktor diyince şok olmuştuk
inşallah senin için hayırlısı olur
ben ilk spiral de ipi hissediyordum ve yerinde olduğunun işaretiydi bu ama ikinci taktırdığımda hiç bir şekilde ele gelmiyordu ipi
sanırım farkları vardı
sen bunun hangisinin doğru olduğunu doktorundan öğrenmeye çalış
ilk taktırdığım yani kayan spiral ele geldiğinde doktorum yerinde demişti ama hamile kaldığımda da elime geliyordu

lk taktırdığım yani kayan spiral ele geldiğinde doktorum yerinde demişti ama hamile kaldığımda da elime geliyordu

nasıl yaniiiiiii..ozaman ben ipi elime degılyor dıye cok rahatmışımm.. hadı bende hamıleysemmmmmm

daha iyi değil mi zaten
hamileysen bişey olmasın ama değilsen bence hemen git çıkarttır spirali bu heycan bir bebeği hak ediyor bence

daha iyi değil mi zaten
hamileysen bişey olmasın ama değilsen bence hemen git çıkarttır spirali bu heycan bir bebeği hak ediyor bence

aslında benım 2 tane oğlum var hemde cok kucukler daha..
3.5 ve 1.5 yaşlarındalar..

ama Rabbım verırsee hayır demem
çocukları cok sevıyorum
emek ıstıyorr,sorumluluk ıstıyor ama
sevıyorum yaa anne olmayııı..
......
erken 3. bebege ama ona bir zarar gelsın ıstemıyorum asla eger varsa..
.........
herseyın hayırlısı olsun.. cvpların için tesekkurler canım kafanı şişirdimm

evet çocukların küçükmüş ama rabbim istediğin zamanda yine nasip etsin sana
kafamı şişirmek ne demek ben çok mutlu oldum sohbetinden
benim oğlum büyük evliliğimin 3. ayında hamile kaldım onu büyüttüm maşallah söz dinleyen akıllı bir oğlum var şimdi yeniden anne olmak benim için hem zor hem de keyifli olucak
uzun zamandır rahatlığa öyle alıştım ki yeniden bir bebekle uğraşmak korkutsa da çok istiyorum
oğlum ve eşim hala inanmasalar da ben hazırım :)

Son düzenleme:
Ben En son 12-12 de adet olmuştum adetim düzensiz normalde, evlendim evleneli.. Oda küçük kistler oluşmuş yumurtalıkta sebep oymuş.Ocak 14 gibi adet sancım oldu sancıyla birlikte çok az miktarda kahve lekelenme oldu. 2-3 gün sürdü ama çok az az. Adet sancım da yaklaşık 1 hafta sürdü ve olmadım. Gebelik testi yaptım negatif. Bi kaç gün önce tekrar yaptım test ve bişi dikkatimi çekti, 2. çizginin olması gereken yerde bi matlık vardı. ama renk yok sadece çizgi halinde orada bi matlık. Acaba normalde de orası öyle mat mı oluyo benim ilk defa dikkatimi çekti yoksa bişimi var. Tekrar test yapmak istemiyorum. Çünkü sanki sol tarafımda (kistlerin olduğu Yer) ara ara sancı vuruyo. Yani Galiba Sebep yine Kist :S Bide o kadar etkileniyorum demek Rüyalar görüyorum Memeden süt geldiğini falan görüyorum ikidir. Sadece ben değil başkaları da görüyo beni rüyasında. Kafam Allak Bullak. Normalde 10 gün sonra ikinci adetimi olmam gerekiyo ama sanki bugün biraz adet sancısı başladı belimde ve kasıklarımın yan taraflarında sancım var :S Biliyorum doktora çıkmam Lazım bunların sebebini anca ondan öğrenebilirim. İşte aklıma takılan sadece idrardaki gebelik testinde o mat çizgi normal mi? Yani onca test yaptım ilk defa mı dikkatimi çekti bu..

valla canım bilmiyorum bende o kadar çok test yaptım bu güne kadar ama negatif çıktığında hiç bişey göremedim.bu arada kistlerin için soğan kürünü dene.ben bu ay yaptım işe yaradı hemde hamileyim.benimde kistim vardı.bi 18 eylülde adet oldum birde 24 kasımda nerdeyse 2 ay sonra.sonraki 4 gün gecikti 28 aralıkta oldum.dedim böyle olmicak çok duymuştum soğan kürünü yapim de adetim düzelsin kist erisin dedim.derken hiç adet olmadım meğer bebiş gelmiş

ARKADAŞLAR DÜN 6. TÜP BEBEK TEDVİME BAŞLADIMMMM (dün iğnemi oldum)YASİN TOPLUYORUM DESTEK OLMAK İSTERSENİZ BANA ÖZELDEN YAZARMISINIZ

normal canım adet olcakmışsın gibi sancın var değil mi?benimde var çünkü.

evt cnm aynı adet sancısı gibi, normalde adet günümden beş gün önce başladı, zaten orda bi değişiklik olduğunu anladım, hala da devam ediyor,9 gün geçtiği halde:))) oh beeee içim rahatladı, bu arada iki gün evvel doktora gittim, folik asit b12 yazdı üç ay kullanıcakmışım, sanırım artık herkese veriliyormuş,15 gün sonra tekrar gel dedi, bebişi görmesi içinmiş:) göremedi de

canım son adet tarihin ne.doğum tarihine baktım da aramızda 2 hafta var ama ben bile daha doktora gitmedim.

merhaba kızlar ..

bu sabah başıma ne geldı bır bılsenız..
bızım köpegımız var bende dışarı çıkmıştım ..kız kardeşim zincirini çıkarmışş ..bilmiyordum
saldırmıyor kesınlıkle ama ben cok korkarımm :18::18:

bır baktım koşa koşa bana gelıyorrr...
nasıl koşa koşa abartmana gırdım bı bılsenız merdıvenlerı ikişer ikişer çıkıyorum patır kütürr...
...........

eve bır geldım nefes nefese ama vajinamdaa çok ağrı oldu..sankı vajinamın kemiği batıyorduu
saçma gelebılır ama öyleydıı
5 dakıka sonra bır ıslaklık hıssettım
tuvallette baktımkı adet olmuşumm...

.........
vajina ağrım geçtiii şuan ...ped taktım bakalım devam edecekmıı adetımm...

geçmiş olsun cnm
okurken ilk başta güldüm benim gibi köpekten korkan biri daha dedim
umarım bu yüzden değildir yani olmuşsa bile normal seyrinde olmuş olsun

Son düzenleme:
geçmiş olsun cnm
okurken ilk başta güldüm benim gibi köpekten orkan biri daha dedim
umarım bu yüzden değildir yani olmuşsa bile normal seyrinde olmuş olsun

cok tesekkurler canım ...
abartılı şekilde korkuyorum ben köpekten yaa.. uafgından buyugunden ,süs köpegine kadarrr...
..........
hayırlısı böyleymiş canım yaa ..
hamıle olsaydım sevınecektım..
olmasada üzülmeyecektım...
çok erkendı 3. bır bebek içinn..
...
ama o kadar cok alışmısım ki hamılelıgee..içim burkulduu adet oluncaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…