Polikistik overli olup gebe kalanlar nasıl basardınız? Paylasırmısınız bizimle

Cok tesekkur ederim cnim. ALLAH RAZI OLSUN BAKACAGIM BUYUK IHTIMALLEDE DENERIM NELER DENEMEDIMKI..... AZ COK TAHMIN EDERSIN. CNIM HERKESLE PAYLASTIGIN ICINDE TESEKKURLER

Cok tesekkur ederim cnim. ALLAH RAZI OLSUN BAKACAGIM BUYUK IHTIMALLEDE DENERIM NELER DENEMEDIMKI..... AZ COK TAHMIN EDERSIN. CNIM HERKESLE PAYLASTIGIN ICINDE TESEKKURLER

benimde ne soğan kürleri kaldı ne civan perçemleri. Umarım şifa bulursun canım.alıpta kullanırsan eğer gelişmelerden haberdar edersen çook sevinirim. Allah yardımcın olsun

benimde ne soğan kürleri kaldı ne civan perçemleri. Umarım şifa bulursun canım.alıpta kullanırsan eğer gelişmelerden haberdar edersen çook sevinirim. Allah yardımcın olsun
Canim biraz baktim instagram hesabım yok ama bibsiteden bilgilendim cnm aktara soracağım. Ama kafama takilan bisey var kullanimi nasil cnm bana anlatirmisin birde hap seklinde demi senin kullandiginda birde sutu varmış. Tabi cnm haberdar ederim cok heveslendim cnm

Aktarda bulamazsın canım benim kullandığım ürünü.ben pukodan sebep çok kilo aldım osebeple zayıflama sevdasıyla başladım bu ürünlere. ama kilo problemin yoksa sadece polen tableti verecektir sana Pınar HAnım. oda sabah öğlen akşam 1 kapsül alınıyor. ama ben tahmini söylüyorum ona danışmak lazım yinede.ürün hap şeklinde. istersen Pınar hanımın telini vereyim sana. en doğrusunu o anlatacaktır. 506 485 9329. bence direk kendisiyle bi görüş canım. hatta beni anlatırsan hemen tanıyacaktır. çok duamı aldı çünkü :)

Ay canim yaaa cok tesekkur ederim cok mutlu oldum num vermene arayacagim muhakkak canim. Benim kilo yok cnm dedigin gibi sanirim bana tablet yeterli. Canim peki ne kadar bu polen simdi tedavideyim serephone kulaniyorum hemen akip baslayimminsence yoksa bir dahaki aya mi .

ne demek canım rica ederim. Aramalara cevap vermiyor sanırım Pınar Hanım. whatsaapı var ama aktif kullanıyor. tablet yanlış hatırlamıyorsam 60-70 tl civarında ama içinde çok var . istersen tedavine devam et canım . hani bırak diyemem ben sana. çünkü bu alternatif tıp. hiç olmazsa keşke bırakmasaydım doktorun verdiği tedaviyi demezsin. Bence demeyeceksin de Allahın izniyle. ama sen yine de devam et tedavine nasılsa 1 aylık birşey kalmış. ben faydasını gördüm. zaten ınstagramdan takip etsen benim ona yazdığım mesajı bile paylaşmış. eşimden sonra ilk ona söyledim bebek heyecanımı. hemde ağlaya ağlaya. gerçekten çok iyi bi insan. her soruna açıkca cevap verip sana cânı gönülden yardım edecektir. 31 Kasımda bebişimin kalp atışlarını duymak için gidicem.O heyecan bile öyle güzelki. Umarım en kısa zamanda sana da nasip eder Rabbim. ( Amiiinnnn )

Cevap verdim ama direk yazmisim cevapla seçeneğine basmamisim

Canim cok tesekkur ederim yarin arayacahim rsime bahsettim pek sicak bakmadi ama al dedi yinede. Insallah kalp ayislarini duyarsin en guzel ses bebeginin ilk sesi cokk cokk guzel banada hbr ver cnm

hemşom sen evlenmeden bukadar sıkıntı etme canım belki evlenince hemen olur beklemediğn an benm gibi takıntılı tipik pcolusun aynı ben yaa:))

selam cnm.bnde pkoluyum.ve adetlerim ilacsiz gelmiyor.cok takiyorum kafaya.sen sanirim yeni hamile kalmissin cok sewindim..nasil oldu tedavimi gordun?

selam canim.tebrik ederim seni hamilesin.bnde pkoyum.hemde direncli pko.ve adetlerim ilacsiz gelmiyor.sen nasil bi yol izledin?tedavimi gordun?

Cok tsk ederm cnm bende bir arastiraym onu cok saol ins bizlerede fsydasi olur Allahin izniyle

selam cnm.bnde pkoluyum.ve adetlerim ilacsiz gelmiyor.cok takiyorum kafaya.sen sanirim yeni hamile kalmissin cok sewindim..nasil oldu tedavimi gordun?
Benimde adetim ilacsiz ya hic olmaz yada 1 yilda 2 yilda bir belki nadiren olur yasim daha kucukken 3 5 ayda olirdu tabi 55 kilo falanken simdi 70 kiloym hic olmuyodu kendiliginden adetim
3 yil bebegim olmadi klomene yaniy vermedi yumurtaligim
Sonra igneli asilama oldum gecen yil asilamam tuttu ama bebegim dustu malasef
Dusukten 3 ay sonra sogan kuruyle ilk defa yunurtlama akintisi gordum oay hamile kaldim ama oda dustu sonra
Genetik testte kanda pihtalasma cikti
Nisanda 2. Asilama oldum tutmadi
Agustosda 3. Asilama oldum tuttu cok sukur hergun kansulandirici igne vuruyorm insallah kucagimiza almak nasip olur
rabbim olmayan herkese nasip etsin sanada en kisa zamanda insallah
İse iyi bir dr bulmakla basla rabbim yardimcin olsun sormak istedigin seuler olursa cekinme bu surecler cok zor yasamayan bilemez cok iyi bilirim

Buarada konu sahibi nick degismisti simdi sogan kuru vesilesiyle
dunya tatlisi kizi var allah uzun omur versin masallah darisi hepimize. pco sadece sureci uzatiyor rabbim hepinize bekletmeden nasip eder insallah hamile olanlarda icinde bende yavrumu kucagima alirim insallah allahim mahrum koymasin kimseyi

selam canim.tebrik ederim seni hamilesin.bnde pkoyum.hemde direncli pko.ve adetlerim ilacsiz gelmiyor.sen nasil bi yol izledin?tedavimi gordun?

ben tedavi için gittim çok kere doktora. ama doktorlar önce kilo vermem gerektiğini söyledi. zira 2 yılda 20 kilo almıştım pukodan sebep. ama puko olunca vermek hiç kolay değil. bu sebeple de Pınar Hanım karşıma çıktı detoks yaptık 9 gün 4,5 kilom güttü. aynı zamanda hamile kalmaya yardımcı hapını da kullandım. çünkü o kadar umutsuzdum ki. kilo verene kadar olmaz nasılsa dedim.ama bi bakmışım hamile kalmışım çok şükür Rabbime

Canim cok tesekkur ederim yarin arayacahim rsime bahsettim pek sicak bakmadi ama al dedi yinede. Insallah kalp ayislarini duyarsin en guzel ses bebeginin ilk sesi cokk cokk guzel banada hbr ver cnm
benim eşimde hiç sıcak bakmadı. haklılar aslında güvenemekte onca insan öldü ilaçlardan. Ama ben çok araştırdım dedim direnip aldım. Şimdi başına kakıp duruyom gördün mü diye :) bebişin kalp atışını 31 Ekim de duycaz inşallah canım . Kasım diye yanlış yazmışım. Hastaneden çıktığım gibi yazarım inşallah. :)

Gunaydim cnim. Bende bugun aktara sorucam varsa ordan alirim en azindan siparis olayi olmaz esimde rahat eder azda olsa. Bulamazsamda pinar hanimla görüşecegim ank gitcem oradada bakarim cnm. Insallah pitir pitir seslerini duyarsiniz canim .ben gecen gittim hast hamile bir bayan girdi baska dr a kalo atisibi duydum bebegin beni bile heyecan sardi nasil atiyor masallah farkettim cnm tarihi yanlış yazdiginida bisey demedim

Canım sor aktara ama FOREVER markası olacak. diğerleri nasıldır birşey diyemem. Aktarlarda bulursan nasıl kullanacağın konusunda bence yine Pınar Hanıma danış canım. Çünkü nerde eğitimi varsa hepsine katılmış bilinçli bi insan bu konuda. Yanlış ilacı yanlış şekilde kullanmandan korktum onun için diyorum illaki bi görüş diye.Yanlış anlama canım sakın.

bende sonradan farkettim tarihi :) heyecandan sanırım

Aslında bende yarım kutu var. kullanır mısın ki göndersem ? yani hamile kalana kadar kullandığım için yarısı bitti yarısı kaldı. Ondan yarım :)

Cnm bende kilo soruni yom boyum 1.70 kilom 56 bana asla kilo alma dedi evlenene kadr kilo ne bilmezdm hep 45 46 kiloydm o derece zayiftm evlendm kilo aldm sonra adetlerm hep duzensizdi bir yildr cok duzenliydi en son hsg cekildm smd de adet olamaiorm sogan kabugu ictm gelmedi kekik suyu da ictm gene gelmedi tesr yaptm negatif en son doktora gidicm baska da carem kalmadi artk.ben ilac almak istemedm bitkisel deneyeym dedm olamdm adet. Pko ne illet hastalm hepimzde farkli etkiler yaratms.

Rabbim sag saglim kavustursun canim sizi.durumum seninle ayni.3kere klomen denedim direnc gosterio yumurtaliklar.sorasinda senin gbi igneli asilama oldum nasip olmadi.birde dedigin gbi dr cok onemli.benim doktor isi paraya dokmus durumda.asilamadan sora yanima ugra weya sunu kullan bile demedi.pisman oldum zaten ona gttigime..ya canim peki sen bu sogan suyunu nekadar kullandin?ben ictim bi 15 gun sora braktim aradan bizaman gecti 21 gun daha ictim tik olmadi bende ya acaba eksik bisiymi yaptim?sen nasi kullandin???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…