Polikistik overli olup gebe kalanlar nasıl basardınız? Paylasırmısınız bizimle

Cnm bende aynı durumdaym 1,5 yıldr istyrz ama olmuor bende pko hastasym az önce gene gittm doktora klask şeyler artk hepimz pko da ustalaştk sma birşy yapamıorz olmaynca olmuor işte

Cnm bende aynı durumdaym 1,5 yıldr istyrz ama olmuor bende pko hastasym az önce gene gittm doktora klask şeyler artk hepimz pko da ustalaştk sma birşy yapamıorz olmaynca olmuor işte
Aynen canım çok zor ya 1 buçuk sene hiç korunmadınmı canım 1 seneden sonra tedaviye başlıyorlar başlanmadımı sende

Aynen canım çok zor ya 1 buçuk sene hiç korunmadınmı canım 1 seneden sonra tedaviye başlıyorlar başlanmadımı sende
Korunmadk cnm ama olmadı bir yıldrda tedavi görüorm ama sonuç alamdm ne illet bir hastalıkmş geçmiorda şimdi hala tedavi görüorm klomen aldm perşmbe günü kontrolm var ilk defa günde iki tane ve 10 gün kullanacagım inş çok büyümezler inş bu ay yüzüm güler inş hamile kalırm yani kısmet ama çok isteyince anldm ki olmuor bu işler

Canım takma kafana bunklomenmidir nedir genelde işe yarıyor okudum çok benimde 7sinde kontrolüm var hormon testi falan yaptı tekrar Allah sevdiği kullarına verirmiş derdi derdi veren rabbim dermanınıda vericek inşallah müslimanın müslümana duası daha çabuk kabul olurmuş dua edelim birbirimize rabbim tez zamanda hamile kalmayı nasip etsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım yavrunu.

Bende hep burayi takip ediyordum evlwnmeden once bende pkoluydun, tuylenme kilo artist adet duzensizligi hepsi var bende ve 13 yasindan beri ayniydi 8 ay once evlendim, cocuk konusunda hep tereddutluydum, ve nasil olsa hamile kalamam diye korunmuyoduk, evlendikten 5 ay sonra birde baktik hamileyim, çok sevinmistik ama hersey guzel gitmedi gecen dr a gittigimde bebegimin engelli oldugunu ve olecegini soyledi yani herseyin hayirlisini isteyin, elbet olur

çok üzüldüm Rabbim tekrar sağlıklı bebekler nasip etsin. bende pcoluyum ve uzun bi süre sonra hamile kaldım.10. haftamda düşürdüm bebeğimi maalesef. Peki şimdi ne olacak canım senin durumun ? bundan sonraki işleyiş nasıl devam edecekmiş. doktor birşey dedi mi ?

Tekrar kontrole gittim bebekte genetik hastalik olmadigini, ensesinde ödem oldugunu soyledi dr iyilesebilir dedi yada yine ölebilir dedi, bekliyecez cnm bakalim. Senin icinde rabbim hayirlisiyla hayirli saglikli evlatlar nasip etsin

Tekrar kontrole gittim bebekte genetik hastalik olmadigini, ensesinde ödem oldugunu soyledi dr iyilesebilir dedi yada yine ölebilir dedi, bekliyecez cnm bakalim. Senin icinde rabbim hayirlisiyla hayirli saglikli evlatlar nasip etsin

doktorlar her zaman en kötüsünü söylüyorlar canım üzülme sakın dua et. ben de bugün test yaptım ve hamileyim. Rabbime şükürler olsun. herkesin de ikimizinde evlatları sağlıklı sıhhtli hayırlı evlat olurlar inşallah canım

Peki nasıl kullandin canim ?
Aksamlari yemekten bi kac saat sonra cekilmis keten tohumunu yogurda katip yedim. Ama bu iyi bagirsak calistirir eger bagirsakdan kabizlik falan varsa iyi gelir ama ishal icin pek iyi olmaz çörek otunuda çekilmis aliyodum cigneyemem diye, onuda sabahlari aç karinla yiyodum. Ayrica bu beni çok zayiflatti, kilo problemi olan icin iyi olur

Selam ablalarim bunu yazarken ve burdaki şeyleri okurken inanın kendimden utandım ve sizlere dua ettim bende pko hastasıyım korunmasız şekilde sürtünerek ilişki yaşadım bı kere felan içime girmiş olabilir hatırlamıyorum ve gebe kalırım korkusuyla Ella kullandım adetime 7 gün vardı Ella kulandikdan 1 gün sonra adet oldum daha doğrusu oldummu bilmiyorum Ella ictikden sonra kustum ve gerçekten şuan kendimden çok utanıyorum ve rabbim hepinize çocuk nasip etsin şuan kanamam var ağrılarım var duygu dusuncelerim değişik acaba hamilemiyimdir Ella yüzünden adetim erkenmi gelmiştir veya Ella kustum için etki etmemiş adetim erkenmi gelmiştir bilmiyorum ama çok korkuyorum (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…