Polikistik overli olup gebe kalanlar nasıl basardınız? Paylasırmısınız bizimle

Ins canim o gunlerimzde geleck sabir biraz daha ins Rabbim bizede o guzel gunleri nasip edeck

Insallah canim Allahin izni ile gelir. Ben kafaya Cok takiyorum cnm yaa surekli aklimda bebek yatiyorum bebek kalkiyorum bebek.hergun bi ruya hergun
Insallah canim Allahin izni ile gelir. Ben kafaya Cok takiyorum cnm yaa surekli aklimda bebek yatiyorum bebek kalkiyorum bebek.hergun bi ruya hergun
Aslinda takmamak lazm da iste yapamiyorz bunu ben bu aralar daha rahatm daha az dusunuorm inan daha iyiym bu aralar...

Aslinda takmamak lazm da iste yapamiyorz bunu ben bu aralar daha rahatm daha az dusunuorm inan daha iyiym bu aralar...
Takmayinca iyi oluyor insan ama .ben nkramldede herseyi kafaya takarim cok duygusalim kirilganim huyum batsin

Takmayinca iyi oluyor insan ama .ben nkramldede herseyi kafaya takarim cok duygusalim kirilganim huyum batsin
Canim iste hersy biz insanlar icin kabullenmekten baska cagremz yok bazi seyleri ama bebek icin umudumz var daha yolun basindyz ins olack vakti ve saati gelince ☺ bekliorzz sabirla.. buraya hamileymmm yazacagz daha umutsuzluga kapilmayalm

Canim iste hersy biz insanlar icin kabullenmekten baska cagremz yok bazi seyleri ama bebek icin umudumz var daha yolun basindyz ins olack vakti ve saati gelince ☺ bekliorzz sabirla.. buraya hamileymmm yazacagz daha umutsuzluga kapilmayalm
Yazicaz tabiii

Kizlar rahim filmi cektirdm inanin agrm oldu ama katlanilmicak kadar degil ve cok kisa suruor 2 yada 3 dk surdu islem agri kesicinin faydasini da gormus olabilirm anesteziye hic gerek yok ben dayandiysam herks dayanabilir tuplerm de acik cikti bakalm smd doktorumu bekliorm kizlar doktorum. Sonucumu gosterecgm zaten kendisi yapti islemimi tupler acik dedi detayli toparlan konusalm dedi

Kızlar iyi akşamlar bende pko'luyum.. 3 senedir gebe kalamadım.. Çatlatma iğnemi 5 eylül'de vuruldum, doktor durumuma çok iyi dedi.. Öyle ki çoğul gebelik olabilir dedi.. Bir hafta gün aşırı ilişki önerdi.. Sizce direk kan verip mi baktırsam? Bi^de bir iki gündür moralsizim..Sanki olmıycak gibi.. Oysa bu benim iğneli ilk tedavimdi.. Klomen kullanmıştım ama fayda sağlamadı bile. Herşeyin hayırlısı.. O bebeği istiyorum, ama ne zaman benim olur bilmiyorum..

Canim daha erken biraz daha bekle sonra kan testi yap bakalir hayirli olur bende pkoloyum gecen sene basladm tedaviye yarim biraktm.3 aydirda tekrardan basladk bakalm bu ay rahim filmi cektirdm bu ayda beklemedeym bakalm diger aya tekrardan baslickmsm doktorum soyledi tavsiyem eger olmzsa ki insallaj bebegn olur canim rahim filmi cektir ona gore tekrar tedaviye baslarsn ins en kisa zamanda kavusurz bebislerimize

Merhaba Bende de polikistik over var. Doktorlar zayıflamadan çok zor dedi. zayıflamak için çaba sarf ederken bi yandanda bitkisel bir ilaç kullandım gebe kalmayı kolaylaştıra. 6 ay boyunca hiç korunmadık ve bebeğimiz olmadı. ilacı kullandıktan 3 hafta sonra gebe kaldım. isteyen olursa ismini ve temin edecekleri kişinin iletişim numarasını verebilirim. tamamen bitkisel. ben çok araştırdım. ve sonuç 7 haftalık hamileyim çok şükür Rabbime

Cnm
Canim ben ismini alirm valla cok iyi de olur 1.5 yildr ugrasiorz olmuor ve en son rahim filmi cekrrdm snrada adet olamdm pkolym eskidn duzenliydi adetlerm hsgden sonra o da bozuldu

Cn

Cnm
Cnm bebegin oldu mu gelismelrdn haber dar et bizi

Kizlar hsgdrn sanra adet olamadm bitkisel ne icim artk ilac almak istemiorm. Var mi bildgnz etkili bir bitki adi

Slm canim. Oncelikle bebegin hayirli olsun Allah kucagina almayida nasip etsin insallah canim. Pcolu birinin hamile kaldigini ogrenmek cokk guzell. Bende pcoluyum cnm sana fayda eden ilaci nerden bulabilirim bi arastirmak istiyorum .

Slm canim. Oncelikle bebegin hayirli olsun Allah kucagina almayida nasip etsin insallah canim. Pcolu birinin hamile kaldigini ogrenmek cokk guzell. Bende pcoluyum cnm sana fayda eden ilaci nerden bulabilirim bi arastirmak istiyorum .
SAĞOL CANIM RABBİM HERKESE NASİP ETSİN BU GÜZELLİĞİ. BEN FAYDA GÖRDÜM. BEBEK BEKLEMENİN NE DEMEK OLDUĞUNU BİLDİĞİM İÇİNDE BURADA PAYLAŞMAK İSTEDİ. HERKES YARARLANSIN DİYE. BEN FOREVER MARKASININ HEM ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİNİ KULLANDIM. HEM ARI POLENİ DENİLEN BİR ÜRÜNÜ VAR HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN.ONU KULLANDIM. INSTAGRAMDAN @pinardann DİYE Bİ SAYFA VAR.ORADAN ALDIM.SENDE Bİ ARAŞTIR CANIM AMA ALLAH ŞAHİDİM BENDE İŞE YARADI ÇOK ŞÜKÜR. RABBİM SANA DA NASİP ETSİN

Cnm

Canim ben ismini alirm valla cok iyi de olur 1.5 yildr ugrasiorz olmuor ve en son rahim filmi cekrrdm snrada adet olamdm pkolym eskidn duzenliydi adetlerm hsgden sonra o da bozuldu
Merhaba Canım. şimdi gördüm yazdığını. Ben FOREVER adlı markanın hem zayıflama ürününü hem arı polenini kullandım. Arı poleni denilen ürün sayesinde hamile kaldım. Tabi önce Rabbimin izniyle. Diğerleri aracı oldu. Ben bu ürünü instagramdan @pinardann sayfasından aldım canım. bayan çok ilgili en ince ayrıntısına kadar anlatıyor.Allah şahit ben faydasını gördüm. Ama sizde araştırın tabi. BEn sadece faydalanmanız için sizlerle paylaşmak istedim. umarım yardımcı olur sizede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…