Polikistik overli olup gebe kalanlar nasıl basardınız? Paylasırmısınız bizimle

İnsallah ise yarar canimya klomeni ilk kullandim ise yaramadi sonrada ztn adetlerim duzensiz sokturucude istemedim iste bu dk bi gtcem. Senin adetlerin nasil
Canim bu ilacta klomen gibi ayni icerigi. Bu ilaclar 6ayda fayda sagliyormus dr her ay icin sansin %25dedi. Bakalım keske ilk ayda fayda etse . Adetlerim duzensiz canim. Bebek istediğim ilk ay sogan kuru yaptim adet olmadim sadece leke geldi sonrada mantar oldum ayy cok kotu gunlerdi sonrada iyice duzenim bozuldu.3ayda duphaston kullandim birakinca yine duzensizlesmeye basladi . Kisirdongu bu işte. Bu ay umutluyum ama

Ay hadi insallah canim haber et bnada ;-)

Kizlar bugun gittim doktora rahim filmi pzartsi cekelm dedi doktorm oncesinde agri kesici yaparm dedi esim bu aralr cok yogun ve tek olunca anestezili olamiyorm omdm agri kesici yapackms sonra klomen kullanma glifora devam et mutlaka dedi ben cok ihmal ediorm gloforu aslnda duzenli almaliym yumurtlamaya yardmci oluor 10 15 dk surer dedi bakalm hayirlisi nolacak

Simdiden geçmiş olsun canim. Allah yardimcin olsun burya yaz yine durumunu.ben sana dua ederim cnm .

İnsallah iyi seyler olur tatlim duamdasin

Piramittt ben cok korkuyorum rahim filminden usg bile zor geliyor kendimi sıkarak oluyordum hep.ama cani cok kıymetli bi ark var o bile hic acimiyor dedi icim rahatladı gerek kalirsa korkmadan giderim artik

Piramittt ben cok korkuyorum rahim filminden usg bile zor geliyor kendimi sıkarak oluyordum hep.ama cani cok kıymetli bi ark var o bile hic acimiyor dedi icim rahatladı gerek kalirsa korkmadan giderim artik
Pztsi ye karar verdik doktormlr agri kesici igne yapacak doktorum agrimz ins.

Benimde oyle canim aciyor ki kontrollerde dahi inanin ondn korkuyrm rahim filminde nasil olck bilmiorm iste agri kesici yaparm dedi doktorm yarm saat oncesinde sonra cekerz dedi ins agrimz. Agrirsada yapack birsy yok deger bebislermz icin olsn yeter ki

Evet canim agrin kesici fayda eder ama korkma. Dedigin gibi acisada agrisada mecburm ya benim dr um erkek cars kontrol var ilk bayan dr du insan bi garip oluyor. Bi hamile kalsak 2 3 kere daha alttan kontrok sonra gobusten bakacaklar ahh ahh gelsin o günler lutfenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…