Polikistik overli olup gebe kalanlar nasıl basardınız? Paylasırmısınız bizimle

Canım sor aktara ama FOREVER markası olacak. diğerleri nasıldır birşey diyemem. Aktarlarda bulursan nasıl kullanacağın konusunda bence yine Pınar Hanıma danış canım. Çünkü nerde eğitimi varsa hepsine katılmış bilinçli bi insan bu konuda. Yanlış ilacı yanlış şekilde kullanmandan korktum onun için diyorum illaki bi görüş diye.Yanlış anlama canım sakın.

bende sonradan farkettim tarihi :) heyecandan sanırım :KK48:

Aslında bende yarım kutu var. kullanır mısın ki göndersem ? yani hamile kalana kadar kullandığım için yarısı bitti yarısı kaldı. Ondan yarım :)
Canim yaaa sen ne kadar iyi bir insansin :KK66:kanim kaynadi sana :KK66: gerek yok cnim cevrende biri varsa ona ver .ben jesinlikle alacagim . Forever marka bulamazsam almam cnm pinar hanimla konuşurum:KK66:

ben tedavi için gittim çok kere doktora. ama doktorlar önce kilo vermem gerektiğini söyledi. zira 2 yılda 20 kilo almıştım pukodan sebep. ama puko olunca vermek hiç kolay değil. bu sebeple de Pınar Hanım karşıma çıktı detoks yaptık 9 gün 4,5 kilom güttü. aynı zamanda hamile kalmaya yardımcı hapını da kullandım. çünkü o kadar umutsuzdum ki. kilo verene kadar olmaz nasılsa dedim.ama bi bakmışım hamile kalmışım çok şükür Rabbime

kac kilosun suan canim?kacla kaldin hamile?sende pkosun sanirim?°adet duzenin nasildi?

Cnm bende kilo soruni yom boyum 1.70 kilom 56 bana asla kilo alma dedi evlenene kadr kilo ne bilmezdm hep 45 46 kiloydm o derece zayiftm evlendm kilo aldm sonra adetlerm hep duzensizdi bir yildr cok duzenliydi en son hsg cekildm smd de adet olamaiorm sogan kabugu ictm gelmedi kekik suyu da ictm gene gelmedi tesr yaptm negatif en son doktora gidicm baska da carem kalmadi artk.ben ilac almak istemedm bitkisel deneyeym dedm olamdm adet. Pko ne illet hastalm hepimzde farkli etkiler yaratms.
aynen canım ben de hep zayıftım son iki yılda kendimi tanıyamıyorum. Civanperdemi de iyi geliyor aslında ben denedim adetimi biraz olsun düzenledi. düzenledi dediğim de 40 - 45 günde bir olmaya başlamıştım. ama bebiş için faydası olmuyor maalesef :110:

kac kilosun suan canim?kacla kaldin hamile?sende pkosun sanirim?°adet duzenin nasildi?
ben şuan 85 kiloyum. zayıflayıp kalmak istedim aslında ama. bi yerden sonra kilo umrunda olmuyor insanın. benimde umrumda değil şuan :) yeterki bebeğime sağlıkla kavuşayım. sonra belki pco kalmaz. veririm Allahın izniyle :anneadayı:

Canim yaaa sen ne kadar iyi bir insansin :KK66:kanim kaynadi sana :KK66: gerek yok cnim cevrende biri varsa ona ver .ben jesinlikle alacagim . Forever marka bulamazsam almam cnm pinar hanimla konuşurum:KK66:

CAnım benimde kaynadı sana. ya gerçekten biliyorum çünkü beklemenin nasıl birşey olduğunu. herkes faydalansın istiyorum . sen aktardan alıcam deyince güvenemedim ondan dedim. nasılsa kullanmıyorum gönderirim yani hiç sorun değil :)

ben şuan 85 kiloyum. zayıflayıp kalmak istedim aslında ama. bi yerden sonra kilo umrunda olmuyor insanın. benimde umrumda değil şuan :) yeterki bebeğime sağlıkla kavuşayım. sonra belki pco kalmaz. veririm Allahın izniyle :anneadayı:

ins kalmaz canim.adetlerin nasildi ilacla mi gelirdi?kendin mi olurdun ?

CAnım benimde kaynadı sana. ya gerçekten biliyorum çünkü beklemenin nasıl birşey olduğunu. herkes faydalansın istiyorum . sen aktardan alıcam deyince güvenemedim ondan dedim. nasılsa kullanmıyorum gönderirim yani hiç sorun değil :)
Canim cok sagol zahmet vermeyim sana :KK66:. Su evden bi cikma istegi gelse gidip sorup sorusturcamda yokk cnm hic bisey istemiyor

Canim ocodan kurtulus yok:KK43: dayiminn kizi pco cesitki deneler yapti en son tüp bebekle kizi oldu dogumdan sonrada gecmedi hala duzensiz adeti. Ben allah nasip ederde anne olursammm emzirme donemi bittikten sonra dogum kontrol hapı ile koruyacağım en azindan çoğalmaz ve adetim duzenli olur. ....

ins kalmaz canim.adetlerin nasildi ilacla mi gelirdi?kendin mi olurdun ?

ben kimyasal hiç bir ilaç kullanmadım.. korunma hapı bile kullanmadım. çünkü hep korktum yumurtalıklarımda tembellik olur diye. zaten pco var. civanperçemi içtim çok çok geciktiğinde.bi süre günde iki bardak içmiştim düzenli olarak. 40-45 günde bir regl oluyordum. ama lütfen kimyasal ilaç kullanmayın. Pcoda zaten yumurtalarımız çatlamadan çürüyüp gidiyor. çatlasa adet olucaz. biz bide kimyasal ilaçlar kullanıp iyice tembelleştiriyoruz yumurtalarımızı. ilaçsız adet olamayan bi çok insan duydum. o duruma gelmemek için bitkisel ilaçlar deneyelim önce. Civanperçemi adet için etkili bi bitki. sıcak suya bi tutam atıp demliyorsunuz. kaynatmayacaksınız ama. günde iki bardak için. ama bebek için etkili değil bilginiz olsun

Canim cok sagol zahmet vermeyim sana :KK66:. Su evden bi cikma istegi gelse gidip sorup sorusturcamda yokk cnm hic bisey istemiyor

hiç zahmet olmaz. Çalıştığım iş yerinde kargo kapıma geliyo hergün. ama sen bilirsin canım.

Hadi bugün bebiş için , güzel haberler almak için bi gayret kalk çık dışarı :)

ben kimyasal hiç bir ilaç kullanmadım.. korunma hapı bile kullanmadım. çünkü hep korktum yumurtalıklarımda tembellik olur diye. zaten pco var. civanperçemi içtim çok çok geciktiğinde.bi süre günde iki bardak içmiştim düzenli olarak. 40-45 günde bir regl oluyordum. ama lütfen kimyasal ilaç kullanmayın. Pcoda zaten yumurtalarımız çatlamadan çürüyüp gidiyor. çatlasa adet olucaz. biz bide kimyasal ilaçlar kullanıp iyice tembelleştiriyoruz yumurtalarımızı. ilaçsız adet olamayan bi çok insan duydum. o duruma gelmemek için bitkisel ilaçlar deneyelim önce. Civanperçemi adet için etkili bi bitki. sıcak suya bi tutam atıp demliyorsunuz. kaynatmayacaksınız ama. günde iki bardak için. ama bebek için etkili değil bilginiz olsun

ben zaten nurs lokman hekimin civanpercemli karisik btki cayini iciom cnm..suan reglim zaten.3 ay sora gelebildi.onuda yuruyuse borcluyum zaten.son bir haftadir yuruyorum.gelmeye basladi ama tam diil kacgun oldu hala leke seklinde.sokulemedi bir turlu:KK43:

Canim ocodan kurtulus yok:KK43: dayiminn kizi pco cesitki deneler yapti en son tüp bebekle kizi oldu dogumdan sonrada gecmedi hala duzensiz adeti. Ben allah nasip ederde anne olursammm emzirme donemi bittikten sonra dogum kontrol hapı ile koruyacağım en azindan çoğalmaz ve adetim duzenli olur. ....

Allahım kolaylığını verir canım ya. bebişimiz olsunda kurtuluruz kilolardan. Allahtan umut kesilmez belki de pcodanda kurtuluruz

hiç zahmet olmaz. Çalıştığım iş yerinde kargo kapıma geliyo hergün. ama sen bilirsin canım.

Hadi bugün bebiş için , güzel haberler almak için bi gayret kalk çık dışarı :)
Canim bir bakayimda ozaman duruma göre. :KK66: .cikicam cikicam :KK66:hangi ildesin cnm :KK66:

ben zaten nurs lokman hekimin civanpercemli karisik btki cayini iciom cnm..suan reglim zaten.3 ay sora gelebildi.onuda yuruyuse borcluyum zaten.son bir haftadir yuruyorum.gelmeye basladi ama tam diil kacgun oldu hala leke seklinde.sokulemedi bir turlu:KK43:

umudunu yitirme canım. 40-45 günde bir oluyordum ama her seferinde sökülme olmuyordu . senin dediğin gibi leke geliyordu birkaç gün bitiyordu. ama onu görmek bile güzel. çünkü azda gelse yumurtan çatlıyor demek ki

bu detoks nedir canim sana 10gunde bukadar kilo werdiren???

canım detosta zaten vücut toksinlerden arınıyor. yani 9 günde aslında toksinlerden arındım. daha zinde hissettim kendimi.Forever markasının ürünleri yine. Aloevera özlü içeceği var lif tableti var. ben bide hamile kalabilmek için arı polenini kullandım.Ağustos ayında kullandım şimdi 8 haftalık hamileyim.bence daha küçük ama son adet tarihine göre hesaplandığı için doktor büyük oldğunu söyledi. 31 Ekimde belli olacak bakalım asıl.

Ürünlere bende başta acabalı yaklaştım ama kullanan insanlarla birebir görüştüm. Bi tane arkadaş bebeğini emzirirken kullanmış. en çok ona şaşırdım.İnandım bitkisel olduğuna zarar gelmeyeceğine diyor.oda 85 ile başlamış 2 ayda 64 e düşmüş. ben ondan sonra güvendim zaten ürünlere.

canım detosta zaten vücut toksinlerden arınıyor. yani 9 günde aslında toksinlerden arındım. daha zinde hissettim kendimi.Forever markasının ürünleri yine. Aloevera özlü içeceği var lif tableti var. ben bide hamile kalabilmek için arı polenini kullandım.Ağustos ayında kullandım şimdi 8 haftalık hamileyim.bence daha küçük ama son adet tarihine göre hesaplandığı için doktor büyük oldğunu söyledi. 31 Ekimde belli olacak bakalım asıl.

Ürünlere bende başta acabalı yaklaştım ama kullanan insanlarla birebir görüştüm. Bi tane arkadaş bebeğini emzirirken kullanmış. en çok ona şaşırdım.İnandım bitkisel olduğuna zarar gelmeyeceğine diyor.oda 85 ile başlamış 2 ayda 64 e düşmüş. ben ondan sonra güvendim zaten ürünlere.

ben 69 kiloyum canim.boyum 1 63 sence fazlami kilom?yani pkoda kilo wermek herseyi duzeltebiliomus aslinda

ben 69 kiloyum canim.boyum 1 63 sence fazlami kilom?yani pkoda kilo wermek herseyi duzeltebiliomus aslinda
Canim benim Kilo ma göre fazla değil ama şöyle birsey var.nasıl Kilo aldığını hiç anlamıyorsun. Şahsen ben anlamadım.nasıl 8li rakamları gördüm bilmiyorum.üniversitede 59-60 kiloydum.sonra bi trafik kazası yaptım. Boynum çatladı.derken kortizonlu ilaç tedavisi bile oldum.bi süre yürümek bile yasaktı yattım hep.öyle olunca 10 Kilo aldım. Veririm dedim.pco ile tanıştım.sonra 8li rakamları gördüm. Bence bi yerden başlaman lazım. Benim kadar Kilo almak istemiyorsan. Yoksa durdurmak Çok zor :KK43:

Rabbim sag saglim kavustursun canim sizi.durumum seninle ayni.3kere klomen denedim direnc gosterio yumurtaliklar.sorasinda senin gbi igneli asilama oldum nasip olmadi.birde dedigin gbi dr cok onemli.benim doktor isi paraya dokmus durumda.asilamadan sora yanima ugra weya sunu kullan bile demedi.pisman oldum zaten ona gttigime..ya canim peki sen bu sogan suyunu nekadar kullandin?ben ictim bi 15 gun sora braktim aradan bizaman gecti 21 gun daha ictim tik olmadi bende ya:KK43: acaba eksik bisiymi yaptim?sen nasi kullandin???
Amin canim cok sagol dr cok onemli canim benim dr 2. Asilamamda ihmal kar davrandi tutmadi tabiki kismet degilmis ama vesilede cok onemli drunu iyi sec

Ben adetiin 2. Gunu basladim sogan suyuna gundr 1,bardak yari ac karnayken ictim 10 gun yaptim biraktim
Adetimin 25. Gunu kahve leke geldi 2 damla kesildi ardindan yumurtalama akintim gelmeye basladi yogun sekilde yumurta ako kivaminda akintim oldu 2 gun devm etti oginlerde iliski oldu 15 gun sonrada gebelil belirtim olmustu canm rabbim enkisa zamanda sanada nasip etsin
İnsallah benmde kucagima almak nasip olur insallah allahin izniyle dogurana kadar elim yüregimde olacak sanirim

X