Polikistik overli olup gebe kalanlar nasıl basardınız? Paylasırmısınız bizimle

Cnm cok tsk ederm morel verdigin icin cok haklisin Takmamak gerek keske ben birileriyle konusabilsydm belki bu kdr takmz stres olmzdm herkes cocuk soruor durumumu izah edemiorm iste. Spor iyi fikir aslmda :) bende gidim olmadi hem az dusunurum.

Cnm cok tsk ederm morel verdigin icin cok haklisin Takmamak gerek keske ben birileriyle konusabilsydm belki bu kdr takmz stres olmzdm herkes cocuk soruor durumumu izah edemiorm iste. Spor iyi fikir aslmda :) bende gidim olmadi hem az dusunurum.
Canim rahim filminden korkuyosan eger madem dr da degistirmeye karar verdin benim fikrim adetinin 2 yada 3. Gunu git dr a fikrini al .belki o bir daha tedavi baslar rahim filmi dersede yaptırırsin mecbur canim napalim

Ben kimseyle komusamiorm o yuzden bu siteye dahil olmk istedm biraz rahatlamk icin icimi dokmeye cok ihtyacm vardi birde bnm gibi olanlarla dertlesmek istedm
Başkaları seni anlamaz canim pcos ne bilmeyen cok. Burda insan gercekten rahatliyor. Utanip sikilmadan adini bike söylemeden dertlesiyorsun cok guzel bir sey bu. Simdi ne yapacaksin canim

Canim haklisinda eline bisey gecmiyorki. Bence dr a git bi kontrol ol .gide gide de insan usaniyor
Ozel hakkinda iyi seyler duydugum hberlere cikmis onceden bi doktor var ramdevu aldim eylulun 15 inde gitcem bkalim Rabbim tez vakitte yuzumuzu guldursun cok zor durumlar

Başkaları seni anlamaz canim pcos ne bilmeyen cok. Burda insan gercekten rahatliyor. Utanip sikilmadan adini bike söylemeden dertlesiyorsun cok guzel bir sey bu. Simdi ne yapacaksin canim
Esimle konustm ilk kez bu kdr acik baska doktora gitsen basa donecksn dior tahliller falan eskisine git bu ayda deneyelm rahim filmimi cekme de dedi esimde ben iki aydir erteliorm doktorum smd bu ay da diyemem ki kafam cok karisik doktorumdn randevu almk icin aradm cumaya kdr doluyms bnm de yarin gitmem gerek gene kafam cok karisik napsam bilemiorm isin icinden cikamdm

Eski tahlillerinle baska bir dr a git cnm bence.

Eski tahlillerinle baska bir dr a git cnm bence.
Ama cnm doktorlar baska doktorun yaptigi tahlile guvenmior kendileri baska istior ablamdanda biliorm aslnda kizlar hepimize umut olsn ablamda da ayni hastalik var simdi ikinci bebegini aldi kucagina ve o sabretti ben kdr takmadi kafasina ilkinde takti ama ikincisinde rahatti rabbim nasip etti oldi ama o cok dikkat etti yemesine icmesine bitkisel kur de uyguladi sogan kurunu sonra incir kuri yapti artk nelern faydasi oldu bilemiorm diyeceksinz sen neden ayni doktora gitmedn gittm ama benim bebegim olmdi demekki daha zamani var.o yuzden umudumzu kaybetmeyelm ve hepimizim bebegimizi kucagimiza alacsgz Allahin izniyle bugun zihnimi bosalttm uzulmek yok derdimize cagre aramak var o yuzdn sabirli olmamz lazm. H

Canim rahim filminden korkuyosan eger madem dr da degistirmeye karar verdin benim fikrim adetinin 2 yada 3. Gunu git dr a fikrini al .belki o bir daha tedavi baslar rahim filmi dersede yaptırırsin mecbur canim napalim
Aynen cnm ben bu rahim filminin onunden kacamayacagm cunku doktorm da hakli yumurtan gekisior catlior sknti ne bakalm tuplerde mi dedi iste.

İnsallah canim bakalim bir gideyim. Senin sorunun ne ne durumdasin
Bende pcos var canim lh degerim cok yuksek cikiyor. 10 aylik evliyim 6aydir deniyoruz.bubayki adetimde yumurta gelistirici ilaca basladi dr um serephone diye 5gun sabah aksam kullandim cars gunu kontrolum var cnm yumurta durumu belli olcak

Bende pcos var canim lh degerim cok yuksek cikiyor. 10 aylik evliyim 6aydir deniyoruz.bubayki adetimde yumurta gelistirici ilaca basladi dr um serephone diye 5gun sabah aksam kullandim cars gunu kontrolum var cnm yumurta durumu belli olcak
İnsallah ise yarar canimya klomeni ilk kullandim ise yaramadi sonrada ztn adetlerim duzensiz sokturucude istemedim iste bu dk bi gtcem. Senin adetlerin nasil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…