Polikistik overli olup gebe kalanlar nasıl basardınız? Paylasırmısınız bizimle

Benim bi ark rahim filmi cektirdiktenn sonra hamile kaldi.tikaniklik varsa agri oluyomus hafif. Allah hepimizin yardimcisi olsun :110:
Adetinn kac hun geçti canim.bende serephone kullandim dun bitti dr iliski gunu yazdi. Sonrasindada kontrole gidicem.kan testi yaptir bence

Slm kizlar bendede pko var ya adetlerim duzensiz akinti ile cok az kan geliyo arada ve lekem geldi ama edet kanamasi gbi cok degil 2 aydie adet gormuyorum klomen ilk kullandim follikul olusmus hamile kalmadim simd npcam bilmiyorum bu az az arada gelen lekeden olan varmi
Dr a neden gitmiuisun canim.belki kist oluşmuştur bu ilaclar kistte yapiyormusya :KK43:

Adetinn kac hun geçti canim.bende serephone kullandim dun bitti dr iliski gunu yazdi. Sonrasindada kontrole gidicem.kan testi yaptir bence
Cnm normal adet gunum 27 de ama catlatma ignesi olanlar 15 gun sonra adet oluorsn bu durumda 4 gun gecti diger durumda daha 2 gunum var.

Bunu bilmiyodum canim ben normal adet tarihi geçerse test yap diye biliyorum. Bence normal adet tarihine kadar bekke kan testi yaptır kac ay oldu klomen. Klomen ve turevlerinin tedavisi 6 aymis. Benim dr um 6 ay bunu deneyecegiz her ay icin sansin %25dedi .6 icinde olmazsa rahim filmi sonra aşılama yaparız dedi. Rajim filmi dusuncesi benide korkutuyor acikcasi.insallah gerek kalmaz

Bunu bilmiyodum canim ben normal adet tarihi geçerse test yap diye biliyorum. Bence normal adet tarihine kadar bekke kan testi yaptır kac ay oldu klomen. Klomen ve turevlerinin tedavisi 6 aymis. Benim dr um 6 ay bunu deneyecegiz her ay icin sansin %25dedi .6 icinde olmazsa rahim filmi sonra aşılama yaparız dedi. Rajim filmi dusuncesi benide korkutuyor acikcasi.insallah gerek kalmaz
Tmm cnm bende bir kac gun daha bekliyeym. Ben aslinda gecen sene bir ay kullandm klomen catlatma ignesini ara vermk zorunda kaldk bu sene de iki aydir kullaniorm ama bu ay catlatma ignesi verdi. Dedi bu ayda olmzsa rahim filmi cekelim hersy normal gorunuyor olmuorsa bakalm sknti ne dedi bende cok korkuyorm rahim filminden...

Birde kizlar ilk catlatma ignesi yaptirdiktn sonra yumurta catlatken inanilmz canin acini anlatamam size bu son yaptrdgimda hic hissetmedim bile... birde surekli kasik agrim var goguslerimde inanilmz agrior belimde oyle.adet olurken bende bu belirtiler olmz sadece belim agrir gunlerdr kasik agrisi yasiorm psikolojik mi bilmuorm ama sizlerde de oldu mu bu belirtiler.

Tmm cnm bende bir kac gun daha bekliyeym. Ben aslinda gecen sene bir ay kullandm klomen catlatma ignesini ara vermk zorunda kaldk bu sene de iki aydir kullaniorm ama bu ay catlatma ignesi verdi. Dedi bu ayda olmzsa rahim filmi cekelim hersy normal gorunuyor olmuorsa bakalm sknti ne dedi bende cok korkuyorm rahim filminden...
Insallah gerek kalmaz rahim fikmine ama ark cektirdi asila yapilacakti dr adette gel dedi kizin adeti gecti test yapsana dedim yiktur diye yapmiyo bi yapti çift cizgi. Ne guzel demi doğumun la az kaldi şimdi. Darisi bize

Insallah gerek kalmaz rahim fikmine ama ark cektirdi asila yapilacakti dr adette gel dedi kizin adeti gecti test yapsana dedim yiktur diye yapmiyo bi yapti çift cizgi. Ne guzel demi doğumun la az kaldi şimdi. Darisi bize
Ne guzel ins darisi bize ve isteyen tum annelere olsun. Inan cok yipratici bir asama ben bu siteyi hep okurdm hep derdim allah yardm etsin ins herkes ii cocuk alir die smd bende ayniyim.

Ne guzel ins darisi bize ve isteyen tum annelere olsun. Inan cok yipratici bir asama ben bu siteyi hep okurdm hep derdim allah yardm etsin ins herkes ii cocuk alir die smd bende ayniyim.
Haklısın canim.bende bekarken tuo bebek merkezinde calisiyodum bende hastalara üzülür dua ederdim yeri gelirdi onlarla aglardim simdi bende ayni yolun yolcusuyum.....

Haklısın canim.bende bekarken tuo bebek merkezinde calisiyodum bende hastalara üzülür dua ederdim yeri gelirdi onlarla aglardim simdi bende ayni yolun yolcusuyum.....
Ayy cnm yaa kiyamam ins guzel sonuclr alorz bende bilmiorm iste nasil olck asilama yapalimda demisti bir ara doktor degistrmkte istemiorm smd baskasima gtsm yine basa donecz..

Ayy cnm yaa kiyamam ins guzel sonuclr alorz bende bilmiorm iste nasil olck asilama yapalimda demisti bir ara doktor degistrmkte istemiorm smd baskasima gtsm yine basa donecz..
Dr una guveniyosan degistirme canim ama ben senin tedavini tam anlamadim acikcasi ilk igne ve son igneden bahsetmissin vatkatma ignesi ayda bir kere vurulan bisey acaba baska bir tedavimi dedim seninki. Cuma gunu mubarek gun kan yaptir canim yaa ne dersin

Ben kimseyle komusamiorm o yuzden bu siteye dahil olmk istedm biraz rahatlamk icin icimi dokmeye cok ihtyacm vardi birde bnm gibi olanlarla dertlesmek istedm

Cnm gecen sene ben tedaviye basladm pko tehsisi konuldu sonra tedaviye basladm klomen ve catlatma ignesi vuruldu sonra bir muddet ara verdik tekrar basladm gectgmz aylrda klomen kullandm 4 tane yumurtam oldu doktor catlatma ignesi yapmayalm coklu gebelik olur dedi bubayda klomenin dozunu azalttik gunde bir tane aldm iki yumurtam buyumstu catlatma ignesi vuruldu smd de beklemedym gebelik testi negatif iste yarinda adet gunum bakalm bnm hikayemde bu

A
Dr una guveniyosan degistirme canim ama ben senin tedavini tam anlamadim acikcasi ilk igne ve son igneden bahsetmissin vatkatma ignesi ayda bir kere vurulan bisey acaba baska bir tedavimi dedim seninki. Cuma gunu mubarek gun kan yaptir canim yaa ne dersin
Aslinda doktorm ii ama yumurta catladi mi die hic kontrol etmedi beni yani biraz ilgisiz geldi acikcasi bilemiorm yumurtalarm olusuor catlior mu bilmiorm kist gecen ayda olmustu sonra kayboldu smd sorun ne bilemiorm rahim filmi cektrelm dior doktorum da. Sanrm catlamda da sorun yokms.

A

Aslinda doktorm ii ama yumurta catladi mi die hic kontrol etmedi beni yani biraz ilgisiz geldi acikcasi bilemiorm yumurtalarm olusuor catlior mu bilmiorm kist gecen ayda olmustu sonra kayboldu smd sorun ne bilemiorm rahim filmi cektrelm dior doktorum da. Sanrm catlamda da sorun yokms.

canım içine sinmiyorsa değiştir doktorunu benim doktorda abuk subuk şeyler yaptı dünya kadar da ilaçlara para verdim ilk defa tedaviye başlamışım tüp bebek yapalım dedi değiştirdim işte o doktoru ama bu ay boşuna yandı gitti önümüzdeki ay başka doktorla başlicam tedaviye geçen zamana da yazık yani her ay başka bir umut çatlayıp çatlamadığına bakması lazım normalde

Kizlar simdi adet oldumm yine husran... zaten olsaydi teste cikardi kaldm rahim filmine :KK43: cok korkuorm yaa

A
canım içine sinmiyorsa değiştir doktorunu benim doktorda abuk subuk şeyler yaptı dünya kadar da ilaçlara para verdim ilk defa tedaviye başlamışım tüp bebek yapalım dedi değiştirdim işte o doktoru ama bu ay boşuna yandı gitti önümüzdeki ay başka doktorla başlicam tedaviye geçen zamana da yazık yani her ay başka bir umut çatlayıp çatlamadığına bakması lazım normalde
haklisin az ilgisiz geldi o yuzden bende degistircm doktorumu en iyisi bu sanrm napalm kismet iste...

rabbim herşeyin hayırlısını versin canım anladığım kadarıyla içine atıp kimseyle paylaşamıyorsun bak bu çok daha fazla yoruyor insanı aynı şekilde bende öyleyim çok çok iyi anlıyorum seni sorsan sanki herkes tıp okumuş herkes çok biliyor o yüzden biraz da olsa oluruna bırakmaya çalış spor yap mesela ben spora başladım 10 gün önce o çok iyi geliyor bak tedaviyede etkisi olur ben baktım ki kendimi yesemde olmuyorsa olmuyor oluruna bıraktım biraz hayata dönmeye çalışıyorum anlicağın bizim gibi bir çok insan böyle burda hepimiz anlıyoruz birbirimizi ama elimizden hiç birşey gelmiyor sadece Allaha sığınacaz

X