Polikistik over ile tüp bebek deneyimim

Benim başlarda olmuştu hızlı yürüyünce kasigima ağrı giriyordu şuan yok hatta hiç belirtim yok diyebilirim geceleri çok sık tuvalete gidiyorum iştahım çok açık bir de göğüslerim şişti ama agrimiyorlar onun dışında bir şeyim yok ultrasonda görmesem hamile değilim derim o derece şanslı kesimdenim galiba belirti konusunda ama insan öyle de paranoyak oluyor niye belirti yok diye hareketlerini bir nebze kisitla tabi özellikle ağır kaldırma ve büyük tuvalet için kabızlık varsa eger takviye al istersen bende merak ettim haber verirsin ama bence kesin var

Kabızlığım yok çok şükür 2 litre su içiyorum günde bu sabah yine test yaptım bu yine silik çıktı ama kan vermeme 5 gün daha var sanırım o yuzden koyulaşmadı 10 saniyede böyle oldu

Eklentiler

• IMG_0203.jpeg
    208 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_0204.jpeg
    94,6 KB · Görüntüleme: 26
Kabızlığım yok çok şükür 2 litre su içiyorum günde bu sabah yine test yaptım bu yine silik çıktı ama kan vermeme 5 gün daha var sanırım o yuzden koyulaşmadı 10 saniyede böyle oldu
Bekledikçe koyulaşır benimkiler böyleydi kısa süreli idrarla yapınca da fark edebiliyor zaten silik bile çıksa gebelik var demektir

Eklentiler

• IMG_20240626_163330.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 22
Aaa gerçekten seninkilerde öyle kalp atışını duydunmu bu arada kaç haftalık
8+2 duyduk çok şükür doktorum biraz garantici 5+4 iken 2 hafta sonrasına randevu verildi bana hem bebeği görelim hem kalp atışını duyalım diye iyi de oldu yoksa evham yapardm kesin biraz geç gitmek iyi oluyor

8+2 duyduk çok şükür doktorum biraz garantici 5+4 iken 2 hafta sonrasına randevu verildi bana hem bebeği görelim hem kalp atışını duyalım diye iyi de oldu yoksa evham yapardm kesin biraz geç gitmek iyi oluyor
Ay maşallah inşallah Allah banada nasip eder kalp atışını duymayı çok sevindim senin adına canım benim

Amin inşallah sizede yaşatsın aynı duyguları haber edersiniz bana da
canım benim sana bişey sorabilirmiyim sen gebelik hesaplamanı nasıl yaptın ben mesela 20 sinde trafsfer oldum 3 temmuzdada regl olmuştum ama benımkı dondurulmuş 3. Gun embrıyosu 3. Gunu çözdükten sonra 2 gun daha beklediler sonra transfer oldum yani şöyle diyim kan sonucunu verdin gebelik olduğu belli oldu doktor kaç haftalıksın dedi 1 ınde kan verıcemya 1 ınde kaç haftalık olmuş oluyorum ve bu kişiden kişiye değişiyormu

Son adet tarihine göre hesaplaniyo hep oda aslında transfer gününüde senin doğal dongune göre ayarliyorlar zaten yani kendiliğinden kalmışsın gibi tek farkı laboratuvar ortamında embriyo olması tüpte geçirdiği zamanı embriyonun laboratuvarda geçio gibi düşün yani sonuç çıksa kanda 4 haftalık olacak tahminen transfer günü kafanı karistirmasin 5. Haftada kese görünüyor genelde tabi 5+2, 5+3 te de görünebilir misal kanda çıktıktan sonra yaklaşık 10 gün içinde görünür kese vajinal ultrasonla sonra 1-2 hafta sonra kalp atışı duyulur.

Tamam canım çok teşekkür ederim cevabın için

Merhaba canım birşey sorabılırmıyım ben yarın kan sonucu vericemde sonuç çıktıktan sonra muayene yapıyormu direk doktor yoksa günmü veriyor muayene için
Takibini yapan bir doktor var mı normal kontrollerinde vs

Evet var direk tedavi gördüğüm hastanede kan vericem beklicem sonucun çıkmasını senin kan sonucun çıktığında nasıl yol izledin
Tüp bebek merkezi özel klinikti benim 12 gün sonra kan verip sonucu bildirmemi istediler sonucu söyledim 2 gün sonra tekrarla dediler tekrarladım yaklaşık 2 hafta sonra keseyi görmeye çağırıyorlar. Betaya göre biraz ama ikinci kanı ister düzenli artıyor mu beta diye sonra kontrol için çağırırlar. Bence kanı ver bildir doktoruna der illaki ikinciyi ver diye sonra sana söyler ikinci kandan sonra bu gün kontrole gel keseyi görelim diye

Anladım tamam teşekkür ederim yarın hayırlı haberler duyarım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…