Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Ben almadım. Doktor her seferinde senin çocuğun olur diyor. Biraz zayıfla diyor
Ne kilolular hamile kalıyor ya ben nasip işi olduğunu düşünüyorum Allah büyük ben evlendim 1 yıl sonra başladım yardımcı üreme tekniklerine keşke daha önce başlasaydım diyorum bana pco diyen kimse olmadı ege üniversitesi hastahanesine gidene kadar

Tabi ki Allah büyüktür, hepimiz anne olacağız inşallah

Kızlar Ocak ayında regl bittikten sonra 2 Şubat'ta adet oldum. Yani buna göre yumurtlama 19 Ocak. 18 ve 20sinde birliktelik oldu. Şubat'ın 2sinde regl olmuştum yine gün aşırı denedik. Şimdi 1 Mart'ta regl oldum. Buna göre yumurtlama 15 Şubat. 14 ve 16 Şubat'ta birliktelik oldu. Yani acaba yumurtlama mı olmuyor sizce? Ya da tutmuyor mu? Ne diyorsunuz bu konu hakkında dün çok ağladım olunca. Bu ay çörekotu bal tarçın yapmıştım belki ondan bilmiyorum regl erken oldum bütün gece ağladım

Canım belki sen de yoktur. Tek bi yer dedi diyorsun. Mesela bana ilk Samsun'da doktorum dedi sonra Muş ta doktor söyledi. Ama şöyle diyorlar bana polikistik görüntüler var sıkıntı yaratmaz bunlar diyorlar. Sadece zayıfla ve bol yürüyüş diyor. 20-25 gündür günde en az 10bin adım atıyorum bir fiil koşturuyorum sırf oturup araştırma yapmayayım diye

Benim 29 veya 30 oluyor doktor normal dedi birşey olmaz ki
eğer 1 yılı doldurduysanız bence araştırmaya yönelin tedavi düşünün derim
Ya aslında be çocuk düşünmeden önce doktora gittim herşey normal denildi sonra birkaç ay geçti hormon testi yaptım normal denildi fakat instagramda dr Ayşe Çetin diye birisi ile karşılaştım oda bana yumurtalarının içi boş e2 düşük progestoron düşük vs dedi tabii ben doktora gittim hemen oda ben yumurtalarının üstünde ufak ufak kistler görüyorum ama engel değil dedi rahmin temiz önceden yaptırmış olduğum kan tahlilleri için de normal dedi ama tahliller yenileyelim eşin de gelsin dedi fakat ben ona gittiğimde kahverengi akıntılarım vardı adete çevirmeden bitti hamile de değilim bugün kontrole geldim yani adet olmadım sonuçta kan da veremedim doğal olarak öyle

Instagram da doktor nasıl böyle dedi anlamadım ben. Sonuçlarını mı attın ona? Kahverengi akıntı kistten oluyor canım bazen. Bende de olmuştu yazın ben hamilelik sanmıştım meğer kistmiş kistler görüyorum demiş ya sana da belki onlardandır

ben kilolu değilim 60 kiloyum şuan ama banada görüntüsü pek sorun yaratmaz demişleri ama doğal yolla denemekte insanı çok yoruyor her ay beklenti içine giriyorsun ben şuan 2. tüp bebeğim için zamanımın dolmasını bekliyorum malesef önceden bilseydim böyle beklemezdim ama gittiğim hastahane türkiyede ilk tüp bebek merkezini yapan ve başarı oranı çok yüksek olan bir araştırma hastahanesi dediklerine kesinlikle inanıyorum buranın çok kaliteli doktorları

Ben de yazı bekliyorum memlekete gidince doktora ben sabredemiyorum tedavi deneyelim dicem. Yoksa doktor bana sen hamile kalırsın diyor

Valla bilmiyorum ki canım adetmiş gibi de 2-3 gün sürdü ama sonra bitti kafam karıştı yani hormon da baktırmadım doğal olarak

başkalarının değerleriyle karşılaştırma yapmayın bence ben zamanında yaptım ve hep çok üzüldüm aslında herşeyi araştırmamak lazım onu anlıyorsunuz zamanla ama önlemlerinizi sakın bırakmayın önce Allah nasip ediyor ama çaremizi aramakta bizlere düşüyor inşallah Rabbim gönlünüze göre nasip eder

Ben de yazı bekliyorum memlekete gidince doktora ben sabredemiyorum tedavi deneyelim dicem. Yoksa doktor bana sen hamile kalırsın diyor
banada öyle diyorlardı 4. yıla gircem bu sene 1 kimyasal kendiliğinden 1 tüp bebek kaybım var o yüzden zaman benim için önelim yaşım 32 üzülüyor insan biz emek verelimde gerisini Rabbim ayarlamıştır.

Amiin cümlemize inşallah kısa zamanda nasip eder Allahım evet kafaya aşırı takıyoruz Buda engel oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…