Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

banada öyle diyorlardı 4. yıla gircem bu sene 1 kimyasal kendiliğinden 1 tüp bebek kaybım var o yüzden zaman benim için önelim yaşım 32 üzülüyor insan biz emek verelimde gerisini Rabbim ayarlamıştır.
Benim de 1 kimyasal var. Benim de 9 ay falan oldu. 4 yıllık evliyim. Yaşım 30. Çok pişmanım korunduğum için ama önümü göremiyordum kpss çalışıyordum

Kızlar bu konuda fikriniz nedir?

Kaç gündür adet olmadın canım? Dur bakalım belki güzel şeylee söyler bize de haber ver mutlaka
Muayene oldum canım tekrardan bebek yok ama yine de kan ver emin olalım adet söktürücü kullan dedi rahim duvarım kalınmış çünkü adet olacaksın ama stres yaptın olmuyorsun dedi

Kızlar bu adet söktürücü hormon dengemi bozar mı yani kullanacağım mecburen adet olmam gerekiyor çünkü fakat düzenimi bozar mı bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar bende polikistikoverliyim benmde e2 32 civarıydı adetimi düzelttim ama hala hamile kalamadım bide 10kilo fazlaligim varmış onu vermeye çaliyorum insülin direnci çıktı kilo vermekte zorlanıyorum sanki bu aralar

Vlla canım inanma ultrasyonda görmedi boş olduğunu nerden bilsin bende şimdi kontrolden geldim yine üçüncü iğne tedavisi verdi napicam bilmiyorum artık olmuyor bu seferde polikistik over var ona benziyor diyor ama reglim günü gününe gelir anlamadım napicam

Ay ayni durumdayiz resmen bende bir yıllık evliyim bir yıldır gitmediğim yer kalmadı su en sonki polikistik over var dedi diğerleri görmedimi napti bilmiyorum benim e2 29.8 insülin direnci çıktı hap verdi bir ay kullandım iki kilo vermişim hemen dikkat etmediğim halde iki iğne oldum tutmadi şimdi üçüncüye başlıcaz

Valla canım teşhis koyulduysa ona göre ilaç tedavisi oluyor galiba çokta bilmiyorum bana tam teşhis koyulmadı yumurtalıklarının yapısı o şekilde ufak ufak kistler var ama engel değil dedi ama kilo vermek gerekiyor

Ya bende kist hiç yok kuzum anlayamıyorum kaç doktor gezdim hep yumurtluyorum diğer doktorlar polikistik dememişti bide kist olmuyor reglimda günü gününe ama demekki olabiliyormuş anlamadım

Ben geçen ay 82ydim bu ay 80 e düştüm ama kiloyla da ne bilim çok aşırı kilollular var oluyor

Kilo başımızın belası. Ben de yiyorum açıkçası. Hele şimdi regl oldum dün çok ağladım Nutella kavonozu benim için çerez yani şu an

E2 ve progestoron ne işe yarıyor ve kaç olmalı biliyor musunuz

Ben geçen ay 82ydim bu ay 80 e düştüm ama kiloyla da ne bilim çok aşırı kilollular var oluyor
Canım biraz nasip işi bende 80 kgyim bu arada spora yazıldım sırf hem kafam dağılsın hemde polikistik için ama olacağı varsa oluyor benve çok takılıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…