Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Duphastonu bana kimyasal gebelikten sonra verdi. Eğer gebelik olursa tutunmayı sağlar dedi. Gerçekten aylarıdır bu ilaçları içiyorum ciddi anlamda da pahalılar. Diyorum yani parası olmayan bunları içmeden hamile kalan da var yani
Evet o konuda haklısın en son aldığımda 30 veya 50 Tl ydi şuan nekadar bilmiyorum tabi

Arkadaşlar merhaba e2 hormonunuz kaç benim 31.8 düşük diyorlar doğru mu
Screenshot_2023-03-01-15-14-53-564-edit_com.instagram.android.jpg

Bir gebenin günlüğü sayfası var Instagram'da. Orası paylaşmıştı. Yani sıkıntı olan buymuş canım

kızlar merhaba bende pco hastasıyım fakat hormon değerlerim düzgün sadece görünümü var ultrasonda bakıldığımda 3,5 yıllık evliyim malesef normal yolla bir kere kaldım oda kimyasal oldu sonrası 4 aşılama ve 1 tüp bebek denemesi sonucu hamile kaldım ama kalp durması sonucu bebeğimi kaybettim ben keşke daha önce gitseydim tüpe diyorum çok yorucu yıpratıcı oluyor sürekli olmuyor diye düşünmek kullandığım şeyler ise arı sütü bal polen karışımı folik asit omega3 birde aşılama zamanı doktorum inofolic vermişti şuan onu kullanmıyorum 3 ay bekleme sürem var tüpe yeniden başlamak için hepinizin hakkında hayırlısı olsun inşallah

kızlar merhaba bende pco hastasıyım fakat hormon değerlerim düzgün sadece görünümü var ultrasonda bakıldığımda 3,5 yıllık evliyim malesef normal yolla bir kere kaldım oda kimyasal oldu sonrası 4 aşılama ve 1 tüp bebek denemesi sonucu hamile kaldım ama kalp durması sonucu bebeğimi kaybettim ben keşke daha önce gitseydim tüpe diyorum çok yorucu yıpratıcı oluyor sürekli olmuyor diye düşünmek kullandığım şeyler ise arı sütü bal polen karışımı folik asit omega3 birde aşılama zamanı doktorum inofolic vermişti şuan onu kullanmıyorum 3 ay bekleme sürem var tüpe yeniden başlamak için hepinizin hakkında hayırlısı olsun inşallah
Hormon değerleriniz nasıl acaba paylaşır mısınız sakıncası yoksa

Merhaba. Benim içinde doktor polikistikler var demişti ağır değil hiçbir engel değil diyor. Benim de bir kimyasal var 😔

kızlar ya doktor benim karnımda ultrasonla baktı pcos veya kist olsa görür müydü bilmiyoum bidaha başkasına gidicem içim rahat değil

amh :3.58
tsh2.01 ama şuan daha düşük o
e2:62
ft3:2.06
ft4:1.36
fsh:3.91
prolaktin:11.7
lh:4.67
Benimde bu şekilde ama e2 ve Progesteron düşük dedi bir kadın sizinkine göre de düşük gerçekten

Eklentiler

• 24C64F44-B010-4F46-B9F7-2669AFBF9342.png
    24C64F44-B010-4F46-B9F7-2669AFBF9342.png
    150,4 KB · Görüntüleme: 39
  • 20968E23-60FC-41FC-9EB0-A368032BAE28.png
    20968E23-60FC-41FC-9EB0-A368032BAE28.png
    168,7 KB · Görüntüleme: 34
Siz gittiğiniz bir doktor var ise onu esas alın çok önemsemeyin bazen ürün tanıtımı için böyle moral bozabiliyorlar. Benimde normal hormon sonuçlarım sadece bir boş gebelik yaşadım şimdi tekrar çabalıyorum 😔

kızlar ya doktor benim karnımda ultrasonla baktı pcos veya kist olsa görür müydü bilmiyoum bidaha başkasına gidicem içim rahat değil
Benim bildiğim alttan muayene ile görünüyor canım. Bana karnımdan bakarken görünmediğini söylemişti

Benim bat 6 Mart. Test yapmıyorum tabi ki. Ama ovulasyonla takip edeyim dedim. En üst bugün. Onun altı 28 Şubat , 27 ve 26 diye yapıyorum bakalım
Screenshot_2023-03-01-17-18-20-264-edit_com.miui.notes.jpg

X