Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Merhaba kaçtı acaba prolaktin değeriniz benim 17 ydi son tahlil sonuçlarımda herhangi birşey söylenmedi gerçi.

Ah ahhh ben de ne çok hayal kuruyorum. Böyle derim şöyle derim diye. Bir kere nasip oldu. Kimyasal oldu işte o da. Güzel sürpriz yapmıştım. Bu sefer olursa korku ve panikle söylerim sanırım
Yok ya öyle de düşünme güzel düşün güzel olsun inşallah her daim aynı şeyi yaşayacak değilsin ya Allah'ın izniyle

Yok estagfurullah gerçi olsa zaten doktor yüksek derdi insan yinede herşeye acaba mı diyip medet bekliyor. Bu ara bilinçaltım öyle dolu ki gebelik testi yaparken görüyorum kendimi

Aminn inşallah canım benim
Rabbim isteyen, bekleyen herkese annelik babalık duygusunu tattırsın
Ramazan bayramına geleceğim inşallah canım ..
Rabbim tez zamanda gebelik haberiyle müjdelesin seni
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun
Seni en derinden anlıyorum bu durumda olan herkesi de
Çok üzgünüm
PCO gebeliğe engel değil olacak ama biraz uğraştıracak

Selam canım bende pkoluyum inositol çok etkili henüz gebelik olmadı ama umutsuz olmayın kızlar ilaçsız adet göremeyenler bile hamile kalıyor İnositol takviyesi ve koenzimQ10 kullanın eşlerle birlikte hücreleri yeniliyor kızlar Tüp bebekte reçete verilen Takviyelerden beri

İnşallah hepimiz alacağız o güzel haberi

Ben de pholicaps diye bir ilaç kullanıyorum doktor verdi. Kaç ay oldu tık yok

Bir de ben şunu anlamıyorum. Biz yumurtlamıyorsak nasıl regl görüyoruz. Ben 30-32-33 günde falan görüyorum ama her ay görüyorum yani

Ben de pholicaps diye bir ilaç kullanıyorum doktor verdi. Kaç ay oldu tık yok
Folik asit mi acaba o yazdığınız şey? Folik asit kan yapar sadece önemli evet ama KoenzimQ10 vitamin D ,Omega 3 ,İnositol , Vitamin depolamanız lazım filan cünkü pko veya pcos da yumurtaların kaliteleşmesi önemli sağlıklı beslenmek de yumurta kalitesini arttırır

İnositol yazıyor üstünde. Ben B12, d, folik asit, magnezyum kullanıyorum hepsini doktor verdi bir de duphaston kullanıyorum. Başlarda dedim ki d vitaminim çok düşük ondan olmuyor. 9du çünkü. Bilmiyorum gerçekten Rabbim en doğru zamanı bekliyor galiba

Pardon magnezyum demişim OMEGA 3 kullanıyorum Mehrii34

Aa iyi ozaman ben öyle yorumladım ama doktorun güzel ilgilenmiş yazmış hepsini stress yapma gerçekten çok etkiliyo kafanı dağıtacak uğraşlar bul ben el işine kafayı taktım yoksa çıldırcam her ay bu arada duphaston 6 ay kullandım iyi bir ilaç ama ozaman çok kiloluydum belki ondan tutmadı gebelik ama adetimi çok güzel düzenledi baya memnun kaldım herşeyin hayırlısı olsun

Ah kuzum benim öğretmenim, okuldan eve gidip iş güç derken hiç vaktim yok aslında ama kafam asla dağılmıyor. Nolursa olsun düşünüyorum. Punch yapıyorum aklımda o, ders anlatıyorum yine aklımda. Hep aklımda.

Duphastonu bana kimyasal gebelikten sonra verdi. Eğer gebelik olursa tutunmayı sağlar dedi. Gerçekten aylarıdır bu ilaçları içiyorum ciddi anlamda da pahalılar. Diyorum yani parası olmayan bunları içmeden hamile kalan da var yani

Çok güzel punch kafadan at ama hızlı hızlı yürüyüş yapmakda süper piskolojikmen iyi geliyor ben bi kaç seans piskologla görüşmüştüm , kafaya takıyorum diye bana dedi ki tempolu 1 saat yürüyüş yaparsan açık temiz havada görceksin dedi düşünmeye fırsatın olmayacak baktım gerçekten işe yarıyor her kafam dolduğunda kendimi dışarı atıyorum yürüyüşe buda aklında olsun allah yardımcın olsun öğretmenlikde sabır ister hep çocuklarlasın

İnşallah dediğini yapacağım aslında yapıyorum ama evde çünkü doğudayım ve soğuk dışarıda yürümek çok zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…