Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Gerçekten yoruldum bıktım deyip daha uzun süre bekleyenlere haksızlık etmek istemiyorum isyan etmek istemiyorum ama strese giriyorum elimde değil. Geçen ay 19.gün pik olmasa bile koyulaşmaya başlamıştı bu ay oda yok. Farklı marka testlerden mi acaba diye önceki ayın testinden de yaptım ondada siliğe yakın 😔
Sen devam et canım teste. İnan hepimiz aynıyız 😔

Denedim 3 ay önce falan ama 7 gün yapmıştım ama aslı 15 günmüş bidahada yapmadım. Bu ay clife deniyorum birde vitamin değerlerim epey düşükmüş d vitamini ve b12 almaya başladım. İnsallah faydası olur. Siz ovulasyon deniyormusunuz ?

Denedim 3 ay önce falan ama 7 gün yapmıştım ama aslı 15 günmüş bidahada yapmadım. Bu ay clife deniyorum birde vitamin değerlerim epey düşükmüş d vitamini ve b12 almaya başladım. İnsallah faydası olur. Siz ovulasyon deniyormusunuz ?
D vitamini düşüklüğü de gebe kalmayı önlüyormuş 😔 benim de düşük ben de ilaç kullanıyorum. Önce iğne verdi sonra damla. Çünkü 9 du değerim 😔 ovulasyon hep deneyemiyorum çünkü çalışıyorum çok kuralı var olmuyor yani yapamıyorum 🙈

Aa öyle mi benimde epey düşüktü. Birçok yerde de özellikle pcoslarda d vitaminin düşük olduğunu ve önemli olduğunu okumuştum. Tek umudum bunlar şimdilik. Umarım sağlıkla tez vakitte kabul olur dualarımız.

Onunda vesile olduğunu okudum umarım sonuç alırsınız. Bu bitkisel şeyler derya deniz. Kendimi kaptırmaktan da korkuyorum. Aklımın bir köşesinde bulunsun yinede.😊

Merhaba arkadaşlar. Ben polikistikleri olan 30 yaşında bir arkadaşınızım. Malesef hamile kalamadım. Birbirimize neler yaptığımız hakkında fikirler verip güzel haberlerimizi burada bekleyelim istedim 🙏 ben bu ay tarçın bal çörekotu karışımı yaptım 10 gün. Bilmiyorum etki edecek mi ama ovulasyonla hiç pik göremedim 😔 genelde ovulasyonla polikistik hastaları hep pik görürken ben hiç göremiyorum 😔
Merhaba bende 24 yaşındayım Perşembe günü gittim doktora ilaç verdi üç tane birisi dostinex prolaktinim hep yüksek çıkıyor ya kullanıyorum bakalım inşallah düşer ikinciye başladım testte de gördüm pik ama yumurtam çatlamiyor sanırım
Merhaba arkadaşlar. Ben polikistikleri olan 30 yaşında bir arkadaşınızım. Malesef hamile kalamadım. Birbirimize neler yaptığımız hakkında fikirler verip güzel haberlerimizi burada bekleyelim istedim 🙏 ben bu ay tarçın bal çörekotu karışımı yaptım 10 gün. Bilmiyorum etki edecek mi ama ovulasyonla hiç pik göremedim 😔 genelde ovulasyonla polikistik hastaları hep pik görürken ben hiç göremiyorum 😔

Merhaba bende 24 yaşındayım Perşembe günü gittim doktora ilaç verdi üç tane birisi dostinex prolaktinim hep yüksek çıkıyor ya kullanıyorum bakalım inşallah düşer ikinciye başladım testte de gördüm pik ama yumurtam çatlamiyor sanırım
Havuç yemeyi öneriyorlar canım çatlasın diye. 3 tane havuç ye deniyor yani ☺️

Başka ne ilaçları verdi. Pcos mu varmış sizde de ne dedi

Merhaba arkadaşlar. Ben polikistikleri olan 30 yaşında bir arkadaşınızım. Malesef hamile kalamadım. Birbirimize neler yaptığımız hakkında fikirler verip güzel haberlerimizi burada bekleyelim istedim 🙏 ben bu ay tarçın bal çörekotu karışımı yaptım 10 gün. Bilmiyorum etki edecek mi ama ovulasyonla hiç pik göremedim 😔 genelde ovulasyonla polikistik hastaları hep pik görürken ben hiç göremiyor

Havuç yemeyi öneriyorlar canım çatlasın diye. 3 tane havuç ye deniyor yani ☺️
Evet duydum ama testte yumurtlamayı iki yada üç gün arka arkaya gördükten sonra yemek lazımmış öyle okudum söyle hatta ekledim görseli

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-28-23-51-11-693_com.miui.notes.jpg
    Screenshot_2023-02-28-23-51-11-693_com.miui.notes.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 41
Diğer yorumları okumadan önce direk msjinıza yanıt vermek istedim..
Evlendim 3 ay içinde 2 kimyalsal gebeliğim oldu ve bunun için genetik testlerim yapıldı kan pıhtılaşma problemim çıktı ve ilaç aldım ve gebe kaldığımı öğrendikten sonra hemen iğne başlamam gerektiğini öğrendim ve de korkulu rüyam Pko olduğumu öğrendim ..
Herşey normal eş olarak kadın erkek ama hiçbir sebep yok olmuyor gerek yurtdışı gerek tr gitmediğim ne doktor ne de prof. kaldı ..
Bunun yanında ilaçlar bir sürü testler vs. çabası ..
Geleyim konuya;
4 5 ay ovulasyon testleri yaptım 2 gün yumurtlama gördüğüm aylar oldu, 1 günde yumurtlama görüldüğümde oldu her ay fix..
Yumurtlama kanaması da gördüm..
Ve artık bıraktım herşeyi..
Sonuç 0 gebe değilim 2 yıldır gebe kalmayı bekliyorum..
Hep stres yapıyorsun, kafanı takıyorsun olur dediler hep..
Kafama takmadığım oluruna bıraktığım zamanlarda oldu olmuyor..
Şimdi ramazan bayramını bekliyorum..
Tr ye gidip tüp bebek istiyorum..
Anlatmak istediğim herşey normal olup olmaması daha çok kötü ..
Bunun yanında havuç incir kürü, çakşır otu kuyu, MFK ürünleri denemediğim alamadığım birşey kalmadı ..
Rabbim nasip etmeyince yaprak bile kımıldamaz ..
Hakkımızda hayırlısı olsun, umarım siz tez zamanda gebe kalırsınız 🤲🏻😇💜🌸

Ayy inşallah hepimiz olalım isteyen herkes inşallah gerçekten sevdiklerime özellikle eşime hamileyim artık demeyi o kadar çok istiyorum ki 🤍
Ah ahhh ben de ne çok hayal kuruyorum. Böyle derim şöyle derim diye. Bir kere nasip oldu. Kimyasal oldu işte o da. Güzel sürpriz yapmıştım. Bu sefer olursa korku ve panikle söylerim sanırım 🙈

Diğer yorumları okumadan önce direk msjinıza yanıt vermek istedim..
Evlendim 3 ay içinde 2 kimyalsal gebeliğim oldu ve bunun için genetik testlerim yapıldı kan pıhtılaşma problemim çıktı ve ilaç aldım ve gebe kaldığımı öğrendikten sonra hemen iğne başlamam gerektiğini öğrendim ve de korkulu rüyam Pko olduğumu öğrendim ..
Herşey normal eş olarak kadın erkek ama hiçbir sebep yok olmuyor gerek yurtdışı gerek tr gitmediğim ne doktor ne de prof. kaldı ..
Bunun yanında ilaçlar bir sürü testler vs. çabası ..
Geleyim konuya;
4 5 ay ovulasyon testleri yaptım 2 gün yumurtlama gördüğüm aylar oldu, 1 günde yumurtlama görüldüğümde oldu her ay fix..
Yumurtlama kanaması da gördüm..
Ve artık bıraktım herşeyi..
Sonuç 0 gebe değilim 2 yıldır gebe kalmayı bekliyorum..
Hep stres yapıyorsun, kafanı takıyorsun olur dediler hep..
Kafama takmadığım oluruna bıraktığım zamanlarda oldu olmuyor..
Şimdi ramazan bayramını bekliyorum..
Tr ye gidip tüp bebek istiyorum..
Anlatmak istediğim herşey normal olup olmaması daha çok kötü ..
Bunun yanında havuç incir kürü, çakşır otu kuyu, MFK ürünleri denemediğim alamadığım birşey kalmadı ..
Rabbim nasip etmeyince yaprak bile kımıldamaz ..
Hakkımızda hayırlısı olsun, umarım siz tez zamanda gebe kalırsınız 🤲🏻😇💜🌸
Ahhh güzel arkadaşım çok şey yaşamışsın, inan ki kafanın içindeki herşeyi iliklerime kadar hissediyorum. Ben de araştırıyorum. Belki henüz erken doktor aşılama veya başka şeyler dener ama yazı bekliyorum ben de. Ne zaman geleceksiniz Türkiye'ye? Hepinizin güzel haberlerini almayı öyle çok istiyorum ki. Rabbim isteyen hiçkimsenin kucağını boş bırakmasın. Allah büyüktür. Bir bakarsınız tam tedaviye başlayacakkrn hamilesiniz 🌺 ben malesef kafamdan hiç atamıyorum hiç 😔 benim en büyük sorunum bu

X