Plato Dönemi

1-2 gün ara ver yine dön yada 1 gün vs dha da azalt yediklerni. mesela kalorisi düşük bir çorba ile beslen 1 gün sadece sabah öğle akşam olarak

Aynı ben kadınlar hep böyle mi ya
Sağlığımı seviyorum.Daha rahat hareket etmek,oram buramın çirkin bir şekilde çıkmasını sevmiyorum.Yaş da ilerliyor 35 ,ben 85 ime kadar çıtır kalacağım
En azından Allah ömür verirse sağlıklı.
Bir kanalda program var onları da izleye izleye motive ediyorum kendimi sürekli.
Spor eğitmenleri kiloluların halinden anlamak ve başarabileceklerini göstermek için önce 20 30 kg ne kadarsa alıyorlar,sonra beraber kiloları veriyorlar.
Fazla kilo iyi bir şey olsaydı bu kadar insana doktorlar önce zayıfla demezdi.

Ne yapsam geçer acaba..
peki detay veriyorum
diyet zamanında vucut once sersemler ve tepki verir.
sonra akıllanır. ne oluyor ya yaglar gidiyor besin eskisi gibi gelmiyor depolardan yiyorum. ben metobolizmayı yavaşlatayım- durdurayım. der.
eger sen hala eskisi gibi diyete devam eder rutini bozmaz isen
vucut der ki hee bak hala aynı şekilde besleniyor. demek artık bu normal. buna alışıp zayıflama sürecine geri girer.
buna tahammül edemiyorsan yarım saat yürüyüş yapıyorsan 1 saat yürü.

Tarcinli su tok tutar. Kan sekerinizi dengeler. Bende elma sirkeli sicak su icerdim.
Katılıyorum,akşam rutinlerimden biri de sıcak bir bardak suya bir kaşık elma sirkesi karıştırıp içmek,
Midem rahatsızdır ama hiç bozmadı beni.Uyurken senin yerine yağını yakıyor,daha büyük nimet olabilir mi.

Aynen dogru soyluyorsunuz. Spora gitmeden 1 saat once icerdim. Cebimede bir avuc tuzsuz leblebi alirdim. Eee 3.5 saat salondayim genciz ya :))) Aciktikca atistirirdim

Evde bulaşık yıkarken bile ne danslar yaptım ben bee
Sırf hareket olsun diye iki şey alacaksam iki kere gittim odaya vs,kilo mu hiç sevmem
bende senin gibiyim... kiloyu sevmem ama 2 sene önce tğp bebek denemesi yüzünden bir kiloı aldım ki... vermem 2 sene aldı.
45 kilo ile evlendim.uzun bir süre 1 gr kilo almadım. sonra 48 oldum.
tüp bebek başlangıcı için folik molik ve bir takım hormonlar almak durumda kaldıgımızdan 48 ile tüp tedavisine başladım 3 ayın sonunda 60 kiloydum.
1.sene diet yapttım 60 dan 1 gr veremedim. 2. sene gene 48 e düştüm.
cok yemek yedim 53-55 oldum. yarın gene diyete başlıcam yada haftaya yada öbür haftaya...

Kızlar merhaba kilo vermem başladı bugün çok sevinçliyim
Sevindim, kilolar nasil birden alinmiyorsa zayiflamada oyle caba ve ugras olmasi lazim sabirla ve tabikide stres yapmadan.. Istedigin kilo ya ulastigin halde ve imkanlarinda varsa, saglik icin hic birakma sporunu..

Kendine 2 gün ayır istediğini ye vucudun şaşırsın. Ben öyle verdim hatta dün de çook bugun devam ediyorum bakalm sonuç ne olacak 1 hafta sonra ölçüleceğim

vücudu şaşırtmak gerekiyo sürekli aynı besinleri tüketince bi yere kadar oluyo kilo verimi sonra duruyo
bende netten araştırdım ama ben plato döneminde değilim sanırsam bana hep plato dönemindeymişim gibi geliyo
1 gün karbonhidrat ağırlıklı
bir gün sebze
birgünde et ağırlıklı beslenip vücudu şaşırtmak gerekiyomuş

yada her zaman beslendiğinden azcık daha fazla kalori almak

yada her zaman beslendiğinden daha az bunu diyetisyenler önermiyo

hergün farklı birşey yemeyi ekmeği 1 hafta boyunca artırmayı deneyebilirsin yada kuruyemişi artır veya meyveyi
öğrendiklerim bunlar ayda 3 kilocuk veriyorum 2 aydır diyetteyim sanırım 2. ayımı doldurmadan 3 kilo verdim ama şu ara durdu umarım devam eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…