Plato Dönemi

harikasınız sanırım bende sizin yoldan ilerliyorum hırs yok azim var sadece veremesemde moralimi bozmamaya çalışıyorum daha çok yolun var diye mesela benimde 17 kg fazlam var ama 6 kiloyu verdim ve kendime ağustosa kdr zaman biçtim daha çok ayım var vereceğim diye
ben bu kiloları 4 sene içinde aldım hemen vermeyi beklemek saçmalık
neyseki vermesi 4 yıl sürmüyo

Agustosa kadar rahat verirsiniz. Motivasyonu hic bozmayin. Devammmm

Benimde 9 kilo civarı kilo vermem gerekiyor. Ama emziriyorum bahanesi ile ne bulsam yiyorum. Allahtan kilo alımım durdu.Nasıl verdiniz ??

Değişiklik yap canım menülerde öyle şeyler oluyor maşallah gayet ee iyi gitmiş akşamları yatmadan istersen yoğurt limon pul biber karsimini ye metebozlimayi hızlandırıyor

Sevindim, kilolar nasil birden alinmiyorsa zayiflamada oyle caba ve ugras olmasi lazim sabirla ve tabikide stres yapmadan.. Istedigin kilo ya ulastigin halde ve imkanlarinda varsa, saglik icin hic birakma sporunu..
Aynen canım çok aşırı bir spor rutinim Yok pek ye sevmem :)
Kendine 2 gün ayır istediğini ye vucudun şaşırsın. Ben öyle verdim hatta dün de çook bugun devam ediyorum bakalm sonuç ne olacak 1 hafta sonra ölçüleceğim
hallettim canım ama sağol tavsiyen için
Ne yaptın da basladı
vallahi bilmiyorum canım kendiliğinden

Hallettim canım sağolasın :))

Açıkcası çok aşırı spor yapmadım ama yediklerime çok dikkat ettim

Boğaza dur demeliyim biliyorum.. Ama inan gün içinde çok fazla acıkıyorum. Öyle abur cubur tatlı ekmek arası vs değil bildiğin yemek yiyorum...
İnşallah aşıcam bu durumu bende.

Gayet iyisin bence keşke ben de 57 olsam şimdi de sevinirim

Öyle olmuyor canım işte boyda olmayınca kilolar çok batıyor göze. Hiç bir elbise,etek olmuyor. Her yerden et çıkıyor. Bakalım 3 gündür evde yürüyüş +az yemek yemeye başladım. İnşallah biraz kilo veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…