Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar bu ay yine klomene başladım fsh geçen ay 31 çıkmışdı bu ay tekrar yapıldı şükür 7 çıktı
dr sordum nasıl düşmüş diye
geçen ay herkesin yüksek çıktı muhtemelen kitlerden (cihazlardan) kaynaklı demesin mi
yani çok üzerinde durmuyorum ama duran biri olsaydı bu ne saçmalık derdi moralini etkilerdi
özel hast. gidiyorum yine yarım yamalak muamele görüyorum
en iyisi kendi kendimim doktoru olmak

bencede en iyisi eşime diyorum sen bana ultrason al doktora gtmem bidaa die

hadi canım hayırlısı allah gönlünün muradını tez zamanda versin

pkolu biri olarak ilk klomenin sonuçlarını öğreneceğim biraz sonra, size de yazarım kızlar

canım benim işin zormuş gerçekten kayınvalide ile oturmak büyük bi başarı ister sabretmek en iyisi bile............... Işte
geçen pazar çatlatma iğnemi oldum dedimki eşime stresten üzüntüden yorgunluktan uzak durmam gerekiyo rahat olalım dedim sen tut sürekli kendi tarafına götür dünde ille bizimkileri yemeğe çağıralım bak canım dedim çağırmadımdan değil ama yorulmamam lazımcumartesi akşamı ağrılarım başladı biraz çok az kanamam oldu hiç iyi değilim dediğim halde surat etti allem etti kallem etti dediğini yaptırdı dün hep temizlik yaptım çalışan bi bayanım haftada bi kere silip süpürebiliyom üstüne yemek yap hizmet et şimdi elim kopuyo kasıklarım ağrıyo adet oldum olacam gibi dün sabaha kadar uyuyamadım bel ağrısından dedim bu sefer kendilinden çocuk oldu oldu daha istemiyom hiç bir tedavi olmayacam tüp bebekte istemiyom kendi başıma çapa bu kadar oluyo bende yoruldum her tedavi aşamamda bişey çıkarıyon dedim moralimi bozacak eğer olursada çocuk bu sefer sadece ama sadece bu benim çocuğum dedim sahiplenme annengilde annemgilde sahiplenmesin sadece benim dedim
biz dışardan katlanamıyoruz valla allah yardımcın olsun

pkolu biri olarak ilk klomenin sonuçlarını öğreneceğim biraz sonra, size de yazarım kızlar

kızlar, klomenden sonra yumurtalarımın en büyüğü 15 mm olmuş çok şükür
iki gün sonra tekrar bakacak doktor, durumu göre çatlama iğnedi verecek, klomen tedavisi yeterli olacak inşallah dedi doktor
pko nun da adına takılma dedi, kadınların % 90 ı pko ludur zaten dedi rahatlattı beni sağolsun

kaç tane yumurtaların oluşmuş
benim iki tane bir sağda bir solda
civan perçemi kullan çok faydası oluyo

altlı üstlü oturuyorz cnm ama aynı gibi oluyo yine senn eşin anlayışlı değilmiş canm ya çok şükür bnmki öle değil.. belinde inşaAllah hamileliktendr ama bnm bu ay adetten önce çok fecii ağrıdı kaç gün.. Allah yardımcımz olsun her zorluğu biz çekiyoruz eşler napıyo anca zevkine şey yapıyo işte.... imtihan işte Rabbim hayırlısını versin herzaan duam o..

yaa kızlar bn grip oldum 2 3 gündr saolsun eşimden geçti.. burnum tıkalı halsizlik salaklık var biraz bende:) ateşimi ölçüyorum 34.9 34.5 35.5 fln çıkıyo çok düşük değilmi nie böle çıkıyo. alet bozuk dicem eşimde denedm 36.5 çıktı..:26:

kaç tane yumurtaların oluşmuş
benim iki tane bir sağda bir solda
civan perçemi kullan çok faydası oluyo

4 tane var dedi doktor ve hepsi aynı büyüklükte yani kimisi 14 kimisi 15 mm
bir de ikiz falan olursa çifte bayram
bakalım yarın da yazacağım size kaç mm olmuş, yarın vajinal ultrason var çok heyecanlıyım, inş. 19-20yi bulmuştur yumyumlarım :)
civan perçemi diyorlar, soğan kürü diyorlar, bal tarçın çörek otu diyorlar, doktoruma soracağım bakalım o ne düşünüyor bu kürler hakkında, bu ay olmazsa ben de denemek istiyorum aslında

canım öncelikle hayırlı olsun yumyumların bende gecen ay klomen kullandım ilk kez aynı zamanda incir kürü,tarcın bal çörekotu arı poleni karısımı hepsini ne var ne yok yedim 2 tane yumurtam olusmustu veeee su an hamileyim çok sükür. bence sende dene ALLAH yazdıysa er yada gec olacaktır.Sevgiler

Canım seni çok iyi anlıyorum bazen böyle duygu yoğunluğu yaşıyoruz.Allah kaldıramayacağımız yükü vermezmiş ama bazen bunalıp sıkıldığımız illaki oluyor.Allah'a dua edip sığınmak en güzeli hakkımızda hayırlısı herşeyin.İnşallah bebişlerimiz bizi çok bekletmez gelir.Kendini üzme sende canım Allah büyüktür

merhabalar bende pko belasıyla uğraşanlardanım malesef
2010 yılında tek kutu klomenle hamile kalmıştım ama malesef dış gebelik oldum ameliyatla alındı ve sağ tüpüm de gitti ardından rahim filmi çektirdim en son ekim ayın da 1 aşılam oldum oda tutmadı
aralık ayın da laprooskopi histereskopi oldum acı gerçeği orda öğrendim sol tüpümü tıkayan bi polip varmış ve rahimim de yapışıklık varmış şükür allahıma dr herşeyi halletmiş bana dediği bundan sonra işimiz daha kolay olacağı herşey nasip kısmet
en son ocak 5 adet oldum dr adetimin 3. günü yine çağırdı beni 3 ay tedaviye alacakmış galina yumurta takini vs yapacak eğer olmazsa aşılamaya geçeriz dedi ama bu şartlar altın da kendiliğinden olabileceğini düşünüyorum dedi inşş rabbim hemen nasip eder mevla daah fazla bekletmez
bende 2 yıldır denemediğim yapmadığım şey kalmadı ama artık herşeyi boşladım mevlam nasip ederse olur diyorum yeter ki vakti zamanı gelmiş olsun

şimdi glifor folik asit ve coraspirin içiyorum hergün düzenli olarak inşş bi faydasını görürüm

herşey bomboş gibi o olmayınca birtek o eksik hayatımızda öyle zor ki yoklugu anlatılamaz tarif edilemez bişey rabim sabır versin kurban olduğum mevlam tez zaman da nasip etsin...

canım tebrik ederim sağlıkla kucağına aldığın günleri de gör inşallah, darısı başımıza
bu ay olmazsa şu kürlerden ben de deneyeceğim :)

canım ben de pkoluyum, sen tabi çok tecrübe yaşamışsın, eminim çok zordur
Allah kucağını boş bırakmasın bebişin gelsin tez vakitte, ne zaman boşlarsan o zaman olur bu bebiş işi
hep öyle olmuyor mu kızlar
umudumuzu kaybetmeyelim

ben sormuştum doktoruma alternatif tıp hakkında ne düşünüyorsunuz diye.karışımları anlattım söyledim . ellbette etkileri faydaları vardır ama onlarla çözülecek olsa sorunlar neden bu ilaçlara bu kadar para verelim deid. için rahat edicekse kullan demişti bana.

Son düzenleme:

evet canım hemde çok acı tecrübeler yaşadım çok zordu benim için ama rabbim sabrını veriyo işte şükürler olsun bu günüme inş rabbim bi gün bana da nasip eder meleğimi
mevlam kimsenin kucağını boş bıkrakmasın canım öyle zor ki yaşadıklarımız çektiklerimiz çekmeyen bilmeyen bizleri hiç anlamıyo

hepimizi mübarek MEVLİD KANDİLİ kabul olsun rabbim inşş bu mübarek gece de ettiğimiz bütün duaları kabul etsin rabbim günlümüzden geçeni bizlere nasip etsin inşşş

kızlar metformini ile glifor aynı ilaçlar mı yani bilgisi olan var mı :44::44: genel de çoğu pko bu ilaçları kullanıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…