Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

doktordan geliyorum kızlar
yumurtam iki günde 1.1mm büyüyebilmiş
doktor kötü dedi, bu ay çok zor dedi, belki geç yumurtlama olur falan dedi ama zor dedi
14. güne göre 16,1 mm çok mu kötü yaaaa
benim yumurta ultrasonlarını tüp bebek merkezine gösterecekmiş, yumurta kalitesi nasıl diye
çok moralim bozuldu yaa

üzme kendini canım ya daha dur bakalım. ne kullanmıştın sen yumurta geliştirici olarak?

klomen bazı kişilere yeterli gelmiyo cnm bidahaki ay iğnelere geçersinz yeterli olur Allahın izniyle sıkma canını hem olacağı varsa o yumurta büyür çatlar döllenr takma sen kafana

bende adet olmak üzereyim yine wcde az bişi geldi böle 4 gün sürer sonra sökülür... buda yeni çıktı bende 2 3 aydr böle niese sinir oluyorummm

hee bide kaynım evleneli 1.5 ay oldu günü geçmiş her an hamile haberi alabilirim kaldırabilcemmi acabaa

komik olmuş kaynımın günü geçmedi eltimin geçmişş

Son düzenleme:
selam kizlar nasilsinizz...herkesin mevlid kandili mubarak olsun....bendede pko vardi..14 ydir evliyimmm yeni hamiel kaldimmm bir dusugum var...allah herkese nasip etsin...bir pkolu olarak umutsuzluga kapilmayin...ben catlatma ignesiyel hamile kaldim..umarim en kisa zamanda sizde kalirsinizz...

üzme kendini canım ya daha dur bakalım. ne kullanmıştın sen yumurta geliştirici olarak?

canım adetin 5. günü klomen başladım, günde 2 tane 5 gün içtim
adetin 12. günü 15mm
14. günü 16,1mm
sonuç bu kızlar, geç yumurtlama olur mu acaba

İnşalllah emeklerimiz karşılıksız kalmaz Allah bzilerede nasip eder sağlıklı hayırlı evlatlar
Aminn canım senind ekandilin mübarek olsun
Üzme kendini inşllh tedavin olumlu yönde ilerler bebeğine kavuşursun canım
hee bide kaynım evleneli 1.5 ay oldu günü geçmiş her an hamile haberi alabilirim kaldırabilcemmi acabaa

OLursada olur canım Allah nasip ettimi herşey olur.inşallh seninde kısa sürede olur gönlünce olsun canım

Allah hayırlı etsin sağlıkla kucağına alman dileğiyle

adetin 12. günü 15mm
14. günü 16,1mm
canım olacağı varsa her şekil de olur tatlım yeter ki rabbim oldursun vakti zamanı gelince elbet olacak allahın izniyle sen içini ferah tut ben ilk gebeliğim de tek kutu klomenle hamile kalmıştım çatlatma iğnesine bile gerek kalmamıştı ama şimdi öyle değil işte hiç umutsuzluğa kapılmıyorum yeter ki mevlam alnımıza yazmış olsun

sağol bitanem allah razı olsun inşş hepimizn tedavisi olumlu olur da hepimiz kavuşuruz bebelerimize

s.a nasılsın cnm naptın adet oldunmu

a.s canım benim yok daha adet olmadım ayın ikisinde başlamıştı adetim işte ayın 13 dede çatlatma iğnemi vurundum bu hafta geçsin işte test yapacam
belim ağrıyo bulantım var ama iltihapta var idrar yollarında ondan mı oluyo ondanmı oluyo bilmiyom

adetin 12. günü 15mm
14. günü 16,1mm

klomen cevap vermez zaten ben klomene hamile kalan duymadım duyan varsa beri gelsin.iğnelerle gör nasl 22 mm oluyolar hiç takma kafana ki klomen en düşük tedavi başlama şeklidir. onunla başlamışsın hiç korkma onunla olmazsa başka şeyler olur

arkadaşlar merhaba
klomenin etkisi kişiden kişiye değişir böyle umutsuzca konuşmayalım
klomen ile hamile kalanda çok var topicleri araştırın bi göreceksiniz.
benim bu ay klomen de 2. ayım adetin 5. günü başladım günde 2 tane içtim
12. günde 2 tane yumurtam 19.5 ve 21 mm olmak üzere çok şükür büyümüştü 5 gün öncede çatlatma iğnesi yaptım şimdi bekliyorum
yani herkesin bünyesi farklı kimine 1 kimine 2-3-5 vs yumurta olur kiminde hiç olmaz
hayırlısı bakalım zaman bize ne gösterecek
dr takibi çok önemli aksatmadan dr un çağırdığı gün mutlaka gidin zaten o sizi yönlendirecek
İnşallah tez zamanda Rabbim kucaklarımızı doldursun çifter çifter

mrb canım
ahh ahh ben ne hamile haberleri aldım öle ki artık annemler sölemiyor bana hamile haberi gülsem mi ağlasam mı
ama en çok koyanlar kuzenim ile konuşuyorduk oda 2. bebeği istiyordu annem söyledi hamile olduğunu ben pek bozuntuya vermedim ama gittim wc de nasıl sessiz hıçkırıklarla ağladım bi ben bi allahım bilir
bi arkadaşımda 2 . bebeği istiyordu beraber gittik dr a o sprayını çıkarttırdı ben klomene başladım ne duysam iyi o ay hamile kalmış
millet ikinciyi yaptı bende daha tık yok napalım buda bizim sınavımız kafama çok takmamaya çalışıyorum daha önümüzde çok tedavilerimiz var ki inşallah hiç birisine gerek kalmadan gelir bebişlerimiz :)

merhaba pko zedeyim bende ben ölen rahmetli oglma sogan suuyuyla hamile kaldım 7 sene sonra ilk oglm vefat etti 7 sene sonra 2 oglma hamile kaldım oda vefat etti sonra gene kornmadım bu seferde rahmetli kıızma hamile kaldım anlıcagınız 3 melek yolladım cennete
klomene gelince beni
m arakadaşım ikizlere hamile kaldı 4 aylıklar şuan diyeyim didim mdnzu yitirmeyin canlar olmasaydı benim olmazdı birde cennete gidip beni ve babasını terketmeseydi yüregimi daglamasaydı iyi olcaktıda malesef cennete gittiler

slm cnm
ucuz bi test al ilk aşamada farketmez
inşallah testte en koyusundan çizgileri görürsün de eşinlede aran kendiliğinden düzelir
ALLAH gönlüne göre versin cnm

Kusura bakmayın geç cevap yazıyorum Evet sen haklı çıktın doktorumun beni bu kadar ümitlendirmesi ve gereksiz yere kullandırdığı ilaçlar yüzünden bhcg değerlerim hep yüksek çıktı hamileyim diye sevindim ama meğersem ilaçlar yüzündenmiş ..adetime 1 hafta kala bhcg değerim 17.46 çıktı pozitif yazıyordu doktorumda evet hamilesin dedi sonra adet günümde lekelenmelerim başladı hemen yine kan tahlili yaptırdım 124.10 çıktı doktorum korkma dedi ilaç verdi düşük ilacı aradan 3 gün geçti yine tahlil yaptırdım
214.10 çıktı bu arada idrar tahlillerimde hep pozitif çıkıyordu.bu arada tüm bunlar olurken ben adet olmaya başladım doktorum sıkıntı yok üstüne görüyorsun dedi.ultrason için beni çağırdığı gün keseyi göremeyince bidaha tahlil istedi bu kez bhcg 1.07 çıktı vee tabi eşimde bende şoka uğradık.nedenmi şoka uğradık çünkü o aptal doktorum kanama olduğu halde ısrarla hamilesin diyodu herhalde utandığı için çünkü 2 ayda 2000 tl masraf yaptırdı bize şimdi kendi halime kalmaya karar verdim çünkü yakın zamanda yine aynı şoku kaldıramam allah hepimize yardım etsin

umutsuzlukla alakası yok yıllardır konuşuyoruz biz burda bu konuları. biz brbirimize gerçekleri söylüyoruz. inşallah hamile kalırsın canım tabiki istediğimiz bu ama vakit kaybettiriyor doktorlar. biraz da hastanın iteklemesi gerekiyor doktoru . o açıdan uyarmak istedim. 3 ay dener doktor klomeni. sonra dozunu artırır yavaş yvaşa. ve daha sonra olmıycak der bir sonraki aşamaya geçelim. ezberledik artık yıllardır. yanlış anlaşılmasın sadece kendim için konuşmuyorum bu yazıyı okuyan çoğunluk bana hak verecektir.bu yollardan geçtik hep. ama yine söylüyorum inşşşaaallaahhh hemen hamile kalırsın ekinci179 canım.

Son düzenleme:
ve fffatmacım sanırım sen klomen kullanıyorsun tepkinden onu anladım . inşallahh sende klomenle heeemeeen hamile kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…