Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

istanbula gidiyorum biraz sonra iyi bakın kendinize ordanda yazmaya çalışırım
burda çok iyi bir hoca var burdaki caminin hocası eşim onunla çok samimi ona meryem suresini söylemiş çocuk için okumaya başladık ne diyorsunuz demiş
sana bir tılsım söyliyim demiş asıl çocuk için fatiha suresi demiş sabah yedi akşam yedi tane okıycaksın ve niyet edeceksin fakat dikkat et sakın erkek yada kız için değil hayırlı evlat için edin demiş bizde başladık sizde okumaya başlayın kızlar
neyse inşallah döndüğüm zaman güzel haberler alıcam inanıyorum özellikle tuncss RABBİM yanında olsun meleğini tez zamanda göndersin :KK16::KK16:

aaa bende meryem suresını okutuyordum neyse duadan zarar gelmez fatıhayıda okuyum sabah 7 aksam 7 saol canım paylasımın ıcın ii tatıller sana bızım buraya gelıosun :)) bol bol gez ..inşallah hayırlı haberlerı alırsın canımmm..

ikimizede 3 ay verildi vardır bundada bi hayır.. hem valla böyle bi teknoloji olsa süper olur beklemek gerçekten zorrrrrr

tabi klomenle hamile kaldıgın için umudunu ona bağlıyorsun canım ben ise nefret ediyorum o ilaçtan 6 defa kandırdı beni yumurtam büyüdü çatladı ama işte olmadı.. doktoruna gelince bence 1 aylık korunma yeterdi sonuçta klomen etki etmiş sana tekrar verebilirdi. sen yine 3 ay bi dene ama yok beklemem dersen gelecek ay adet olursan başka doktora git.. filizin doktoru profösörmüş benced ona bi görün istanbuldaysan eğer.. burdada doğru durust doktor yok ama hep değiştirmekte akıllıca değil.. hep başa dönüyorsun çok zor.. inşallah sonuç alrsın bak sen bana sitres yapma diyosun ama seni sitresli gördümmm:KK1::KK50:

canım yaa 2 gündür bişey oldu bana çok ümitsizimm =((( yok başka bi doktora gidip klomene başlamam lazım acil adet olunca 3 ay korundum sayılır canım ve yeterince beklediğimi düşünüyorumm allahımmm sabır veerrrr.......

filiz 2 defa tek klomen kullandım diyosunda 2 defa az değilmi bak rahim filminden sonra tekrar kullan derim metforminle beraber.. iğnenide olursun hem tüpün kapalıysa açarlar film esnasında hamilelik şansın yükselir.. ben dün uzman bi doktorla görüştüm dediki.. eğer klomenle yumurtaların büyüyor ve çatlıyorsa iğne tedavisi yalnış bir yöntemdir hemen aşılamaya geçilmesi lazım çünkü iğneler yumurta geliştirmek içindir ve zaten klomen geliştiriyor inşallah anlatabilmişimdir..

atarım canım sımdı gırdım nete benım doktorum 2 kısıler bırı profosor dıerı normal bende 26 yasındayım ıstanbul kucukcekmecedeyım doktorumda bakırkoyde uzak olucak sana ama baya bır... ii hısset canım napalm kadeerımız neyse onu yasıycaz hıccc moralcinii bozmaaaaaaaa allahın taktırı boyleymıs ısyan etmek yok .pembemsi dedıgın benım 3 cm kist olusmustu ıcıne kanama yapmıs dedı doktorum belkı senın yumurtan catladı olamazmı ..doktorunu arayıp sorsana ayıptır solemesı ben herseyımı soruyorumm rahatca valla sonucta verdıgım para 120 adam ona gore ılgılenıyor her daım arayabılırsın dıyor 7/24 Eki Görüntüle 389682 2 kere klomen kullandım ben evet ama ust uste 6 kere kullanmak cok zararlıymıs vucuda ve 2 kere ust uste uygulanabılırmıs ara verıp devam edebılırmıssınde yada eger 2 den fazla cevap vermıosa gunluk ıgnelere gecebiliriz dedi .. rahım fılmınden sonra gunluk ıgnelere gecıcez ıns kısmetse hıc moralını bozma şöyle dua et yaşın 26 45 yasında bıle anne olanlar var onlar ne yapsın bu halımıze sukur elbet olucak bebişlerımız hepımızın merak etmeeee tp okadar ılerledıkı yanı öle yada bole sende anne olucaksın der doktorum bana herzaman buarada esının sperm sayısı 1 olan bıle varmıs ve hala bır umutla gelıpte asılama tüp bebek yaptıran anne adayları varmıs doktoruma gelen ..eşinin sperm konusundada sıkma canını Eki Görüntüle 389703

bende bakırköyde bi profesöre gitmiştim canım dış gebelik geçirdiğimde.. uzak ama eşim götürüp getiriyo doktora!! salı günü gittim doktora canım yumurtan çatlamış dedi bana o pembe akıntı yumurta akıntısı değil yanii ama bende anlayamadım =S inşş olur bebeklerimiz bir an önceeeeee... bende olacağına inanıyorum kesinlikle canım ama beklemekten yoruldummm sabrım kalmadı bide üstüne dış gebelik beni mahvetti =((((((((

bende bakırköyde bi profesöre gitmiştim canım dış gebelik geçirdiğimde.. uzak ama eşim götürüp getiriyo doktora!! salı günü gittim doktora canım yumurtan çatlamış dedi bana o pembe akıntı yumurta akıntısı değil yanii ama bende anlayamadım =S inşş olur bebeklerimiz bir an önceeeeee... bende olacağına inanıyorum kesinlikle canım ama beklemekten yoruldummm sabrım kalmadı bide üstüne dış gebelik beni mahvetti =((((((((

anladım canım beklemek zor tabıykı senın esın ılgılenıyor bak benım oda yok esım daha henuz tam anlamıyla ıstemıyor bıle... her beni gotrmesınde ayy genemı doktor bıktım artık dıyorr bıde benı dusun tek basıma cabalıyorum ama olsun yapıcak bişeyy yok umudumuzu hıc yıtırmeyelım gelıcek eminimmm

2 defa kalp krizi geçirmişti zaten şimdide rahatsızmış kalp hastası. annemler bana 1.5 saat uzak merkezde gitmem lazım ama doktor saat 13.30da gel dedi onu halledip gidicem

fsh 2.86
lh 2.22
östrojen 95.56
prolaktin 17.69

yorumlarmısınız kızlar öğleden sonra ultrasonum var

canım baban için tekrardan geçmiş olsun.. hormon değerlerin doğruysa iyi canım lh değeri bu kadar düşük ilk defa birisiyle karşılaşıyorum.. eski hormon tahlillerinde çok yüksekti nasıl bu kadar düşürebildin canım?

bu durumlarda anatoimik sorunun yoksa kendiliğinden hamile kalabilrisin ...

canım baban için tekrardan geçmiş olsun.. hormon değerlerin doğruysa iyi canım lh değeri bu kadar düşük ilk defa birisiyle karşılaşıyorum.. eski hormon tahlillerinde çok yüksekti nasıl bu kadar düşürebildin canım?

bu durumlarda anatoimik sorunun yoksa kendiliğinden hamile kalabilrisin ...

canım geçen tahliller adetin 21.günü yapıldı bunlar adet gecikmesinden dolayı yapıldı belki ondan fark vardır. usg çekti kist falan yokmuş şükür ama demiştim ya rahmimde myom var

canım geçen tahliller adetin 21.günü yapıldı bunlar adet gecikmesinden dolayı yapıldı belki ondan fark vardır. usg çekti kist falan yokmuş şükür ama demiştim ya rahmimde myom var

selam myomm demıssın bu rahımde genellıkle ıyı huylu olarak bılınır östrojen hormonu yanı kadınlık hormonu fazla salgılandıgında olusan bısey sanırım ve menapoza gırıldıgınde kuculup yok olan bısey ben ole bılıyorum dogrumudur acaba

anladım canım o zman lh ın o vakit yüksek çıkması gayet normal.. ben adetinin 2. yada 3 günü yaptıını düşünmüştüm.. iyimiş durumun o zaman ... pkolu değilsin sen canım..miyom farklı bir şey rahim kaslarınla alakalı bir durum ergenlikte ve menopozda olmuyor ama ara dönemdeki hanımların %15inde olurmuş.. şimdi nasıl bir tedavi uygulayacaksın doktor ne önerdi?

sen nasılsın şeker kız :KK3:

napıyım canım temızlık yapıyorum arkasından yemek yapıcam ..üstüne bide eşimle tartıstık ..işi cıktı sperm testide kaldı benden böle senın moralin nasıl oldu ayy sana bısey dıyımm mı sonucu ne olursa olsun saglıktan baska hıc bıseyı takmaya degmıyor bunu anladım... $umursamaz.gif

istanbula gidiyorum biraz sonra iyi bakın kendinize ordanda yazmaya çalışırım
burda çok iyi bir hoca var burdaki caminin hocası eşim onunla çok samimi ona meryem suresini söylemiş çocuk için okumaya başladık ne diyorsunuz demiş
sana bir tılsım söyliyim demiş asıl çocuk için fatiha suresi demiş sabah yedi akşam yedi tane okıycaksın ve niyet edeceksin fakat dikkat et sakın erkek yada kız için değil hayırlı evlat için edin demiş bizde başladık sizde okumaya başlayın kızlar
neyse inşallah döndüğüm zaman güzel haberler alıcam inanıyorum özellikle tuncss RABBİM yanında olsun meleğini tez zamanda göndersin :KK16::KK16:

canım çok saol..
inşallah hayırlısı ile yer gök dua ile derler ya biz bol bol dua edelim.. Rabbim kabul etsin inşallah tez zamanda kavuşalım bebeklerimize..
bu arada bir arkadaşım senelerce sayısız aşılama ve 4 başarısız tüp bebek sonrası son bir tüp bebek için hazırlık yaparken hamile kalmış.. ve o ay gönül gözü açık bir hoca efendinin tavsiyesi ile suya 1001 fatiha okuyup eşi ile birlikte hep o suyu içmişler.. olacak bu ya bahanesi oluvermiş işte ve şimdi hamiş maşallah..
darısı bizlere olsun.. bende şimdi niyetine girdim tefriciye varya 4444 tane okunuyor, ona başlayacağım bir de 1001 fatiha suya okuyayım diyorum, birde burada bir arkadaş söylemişti 10000 ihlas okuyun demişti. onu da istiyorum.. bugün başlayacaktım cuma saatinde ama misafirim geldi.. ama bu gece başlayacağım koydum kafaya.. Rabbim kabul etsin dualarımızı..

yeşiiiiilllllllllllllllllllllllllll... huuu huuuu hani benim sayacım nerde :KK9::KK9:
şafak 12..!!!
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

napıyım canım temızlık yapıyorum arkasından yemek yapıcam ..üstüne bide eşimle tartıstık ..işi cıktı sperm testide kaldı benden böle senın moralin nasıl oldu ayy sana bısey dıyımm mı sonucu ne olursa olsun saglıktan baska hıc bıseyı takmaya degmıyor bunu anladım...Eki Görüntüle 389826
bende esra erola bakıyorum şimdi ne güzel herkes evleniyr ben burada şafak sayıyorum...:2: aynn dediğin gibi sağlıktan başka hiç bir şey takmaya değmiyor...

yeşiiiiilllllllllllllllllllllllllll... huuu huuuu hani benim sayacım nerde :KK9::KK9:
şafak 12..!!!
burdayım kız merak etme sen aklımdasın ... gelecek bebişin inşallah :KK49::KK49: moralin iyi geldi bana.. her şey yolunda görünüyor..

bende esra erola bakıyorum şimdi ne güzel herkes evleniyr ben burada şafak sayıyorum...:2: aynn dediğin gibi sağlıktan başka hiç bir şey takmaya değmiyor...

burdayım kız merak etme sen aklımdasın ... gelecek bebişin inşallah :KK49::KK49: moralin iyi geldi bana.. her şey yolunda görünüyor..

ayyyy kıyamam sen asker beklıosunnn oyy oyyy kısa donem yapmıstır canım bak ne guzel 12 gun kalmıs süper kavuscaksınız inşşş sonrasında evlılık var heralde $tumblr_lzneijW1CE1qbpwzeo1_400_reasonably_small.gif Eki Görüntüle 389915 Eki Görüntüle 389916

ayyyy kıyamam sen asker beklıosunnn oyy oyyy kısa donem yapmıstır canım bak ne guzel 12 gun kalmıs süper kavuscaksınız inşşş sonrasında evlılık var heralde Eki Görüntüle 389914 Eki Görüntüle 389915 Eki Görüntüle 389916

oyyy oyy yok canım öğrenci yolu gözlüyorum... erkek arkadaşımın okulu uzadı ben bu yıl atandım o son sınıfta bu yıl bitiyor inşallah .. eczacılık fakültesi okuyor.. mezun olacak da benim yanımda dükkan açmayı düşünoruz ya da kamuya geçebilirse bir yere atansın tayin alırız falan.. bir şekilde olacak inşallah.. daha askerliğie gitmedi.. benim derdim çok canım.. tek kalmışım trabzonda ..:KK50:

mrb yeşil nasılsın?? ben geçen ay 18 inde adet olmuştum şimdi bugün oldum. yumurtlamayla ilgili fikrin varmı?? ben bi türlü anlamıyorum

mrb yeşil nasılsın?? ben geçen ay 18 inde adet olmuştum şimdi bugün oldum. yumurtlamayla ilgili fikrin varmı?? ben bi türlü anlamıyorum

merhaba sedecan :)
13 nisan -14 yani 30mart da yumurtlama gerçekleşmiştir.. 30 mart ve sonrası 3 gün günlerinde gebelik şansın yüksekti canım.. yumurtlamanı şöyle anlayabilirsin canım yoğun akıntı geldiği zaman bunu adetinin 12.gününden sonra takip etmeye başla.. bu akıntı 5-6cm uzayabilen yumurta akına benzeyen şeffaf bir akıntıdır.. sanıırm senin adetinin 12. günü yumrtlama gerçekleşiyor.. dikkat et olur mu bu günlerini..:KK16:

merhaba sedecan :)
13 nisan -14 yani 30mart da yumurtlama gerçekleşmiştir.. 30 mart ve sonrası 3 gün günlerinde gebelik şansın yüksekti canım.. yumurtlamanı şöyle anlayabilirsin canım yoğun akıntı geldiği zaman bunu adetinin 12.gününden sonra takip etmeye başla.. bu akıntı 5-6cm uzayabilen yumurta akına benzeyen şeffaf bir akıntıdır.. sanıırm senin adetinin 12. günü yumrtlama gerçekleşiyor.. dikkat et olur mu bu günlerini..:KK16:

valla canım çok saol geçen ayda o günler ilişkiye hem dikkat ettim aslında ama maalesef. Şimdi bu aya kaldı artık doktorum 3 ay kendiniz denizyceksiniz dedi. İlişkiden sonra uzan faln diyorlar ya sence doğrumu bu??

aaa bende meryem suresını okutuyordum neyse duadan zarar gelmez fatıhayıda okuyum sabah 7 aksam 7 saol canım paylasımın ıcın ii tatıller sana bızım buraya gelıosun :)) bol bol gez ..inşallah hayırlı haberlerı alırsın canımmm..

evet cnm fazla duadan zarar gelmez bak tuncss arkadaşımızda demiş 1001 tane fatiha suya okuncak diye demekki bu duada bir hikmet var ben hem sabah akşam okıyım hemde eve dönünce bu 1001 taneyi suya okuycam. şimdi istanbuldayım ve gayet mutluyummm :))

canım çok saol..
inşallah hayırlısı ile yer gök dua ile derler ya biz bol bol dua edelim.. Rabbim kabul etsin inşallah tez zamanda kavuşalım bebeklerimize..
bu arada bir arkadaşım senelerce sayısız aşılama ve 4 başarısız tüp bebek sonrası son bir tüp bebek için hazırlık yaparken hamile kalmış.. ve o ay gönül gözü açık bir hoca efendinin tavsiyesi ile suya 1001 fatiha okuyup eşi ile birlikte hep o suyu içmişler.. olacak bu ya bahanesi oluvermiş işte ve şimdi hamiş maşallah..
darısı bizlere olsun.. bende şimdi niyetine girdim tefriciye varya 4444 tane okunuyor, ona başlayacağım bir de 1001 fatiha suya okuyayım diyorum, birde burada bir arkadaş söylemişti 10000 ihlas okuyun demişti. onu da istiyorum.. bugün başlayacaktım cuma saatinde ama misafirim geldi.. ama bu gece başlayacağım koydum kafaya.. Rabbim kabul etsin dualarımızı..

şafak 12..!!!

aminnn cnm inşallah kabul olur dediğin suya üfleme duasını okuycam demekki gerçekten bu fatiha suresinde var bir hikmet eve döner dönmez bende deniycem peki bu bir gündemi okunuyor yoksa farketmez mi :44::44:
canım bu tefriciye duasını tekbaşına nasıl okuycaksın bildiğim kadarıyla onun bir süresi var iyi bir araştır istersen üç beş kişiye bölüştürebiliyorsun o duayı diye biliyorum :KK34:

oyyy oyy yok canım öğrenci yolu gözlüyorum... erkek arkadaşımın okulu uzadı ben bu yıl atandım o son sınıfta bu yıl bitiyor inşallah .. eczacılık fakültesi okuyor.. mezun olacak da benim yanımda dükkan açmayı düşünoruz ya da kamuya geçebilirse bir yere atansın tayin alırız falan.. bir şekilde olacak inşallah.. daha askerliğie gitmedi.. benim derdim çok canım.. tek kalmışım trabzonda ..:KK50:

hımmm anladım canımmm 12 gün cabuk gecer eczacı olsa daha ıyı para alır benceee geçimm zorrrrrrrrr Eki Görüntüle 389952 aman askerlıkte cabuk gecer kısa dönem esımde kısa donem yaptı hıc anlamadım gıttıgınden geldıgınden Eki Görüntüle 389952 Eki Görüntüle 389952 belkıde cok uzun sene cıktık 8 sene ondan ara bana ıyı gelmıstii Eki Görüntüle 389958 trabzondamı oturuosun yoksa egıtım ıcınmı

X