Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bugün gittim doktora kızlar kese karından görünmedi,zorunlu olarak alttan baktık kese göründü şükür 5 haftalıkmış ALLAH IMA BİNLERCE ŞÜKÜRR.ama ben doktora hala inanamıyorum diyince tekrar kan testide yapalım dedi neyse o da 6000 lerde çıktı yükselmiş çok şükürrrrr.

ama sormayın başıma neler geldi kızlar gülün biraz ben bebeği görecekmiyim korkusu ile dünya panik yaptım kalbimmm güm güm korkudan benim tansiyon oldumu sana 10 a 7.5 tu küçüğün 8 ve üstü tehlikeli imiş hamilelikte artık heyecan herhaldeeeeeee.neyse öğleden sonra kan testi sonucunu almaya giderken dişlerim sızladı ben bi baktım dişetlerim kanlanmış resmennnnnn mor gibi YARABBİ bir korktum kızlar sormayım ömrümden ömür gittiiii.indim arabadan hastaneye geçemiyorum bayılacam eşim az kalısn bebni kucaklayacak elim ayağım titiryorrrrr heryeri bulanık görünüyorum o kadar korkmuşumki tansiyon olmuş 9 a 6 düşünün bikaç saat sonra düştü yaniiiii.sonra doktora anlattım korkma bebek sendeki kalsiyumu alıyordur ondan dediiiii.ama benim yaşadığım o korkuyu siz sormayın.şimdide kasıklarım ağrıyor korkudan oldu herhalde.....yani var ya bebişim o kadar uzun sürede geldiki en ufak bişeyde ben korkudan ölüyorum yaaaaaaa Allahım içime biraz sakinlik yollasın inşallahhhhhhhh
evet gelelim sizlere ben çok şükür iyi haberi aldım 2 hafta sonra da Allahın izni ile kalp atışını duyarım inşallah bunun için dularınıza ihtiyacım var kızlar.
Allahıma dua ediyorum hamileyken dualar kabul olunurmuş demiştiniz yaaaa.Allahım bana bu güzel duyguyu nasip ettin YARABBİM İNŞALLAH tez zamandaaa
biçim ,tuncs,gyaman,filiz,fpgz,bubenimiste,dicle,ecrin unuttuğum kimse varsa bu topikte bu duaya amin diyen herkese tez zamanda bebişlerini yollla yarabbimmmmmm.onlarda bunun için hergün sana dua ediyorlar dualarını kabul et Allah ımmm.

ben ,.cvr ,busmai,bngl33,birickinde bebişlerini KORU YARABBİM sağlıkla kucağımıza alamayı nasip et ALLAH ım....

Son düzenleme:
hımmm anladım canımmm 12 gün cabuk gecer eczacı olsa daha ıyı para alır benceee geçimm zorrrrrrrrr Eki Görüntüle 389952 aman askerlıkte cabuk gecer kısa dönem esımde kısa donem yaptı hıc anlamadım gıttıgınden geldıgınden Eki Görüntüle 389952 Eki Görüntüle 389952 belkıde cok uzun sene cıktık 8 sene ondan ara bana ıyı gelmıstii Eki Görüntüle 389958 trabzondamı oturuosun yoksa egıtım ıcınmı

12 gün nereden geliyor anlamadım canım :KK17: trabzon da görev yapıyorum bilgisayar öğretmeniyim canım.. buraya atandım :KK53:

bugün gittim doktora kızlar kese karından görünmedi,zorunlu olarak alttan baktık kese göründü şükür 5 haftalıkmış ALLAH IMA BİNLERCE ŞÜKÜRR.ama ben doktora hala inanamıyorum diyince tekrar kan testide yapalım dedi neyse o da 6000 lerde çıktı yükselmiş çok şükürrrrr.
ama sormayın başıma neler geldi kızlar gülün biraz ben bebeği görecekmiyim korkusu ile dünya panik yaptım kalbimmm güm güm korkudan benim tansiyon oldumu sana 10 a 7.5 tu küçüğün 8 ve üstü tehlikeli imiş hamilelikte artık heyecan herhaldeeeeeee.neyse öğleden sonra kan testi sonucunu almaya giderken dişlerim sızladı ben bi baktım dişetlerim kanlanmış resmennnnnn mor gibi YARABBİ bir korktum kızlar sormayım ömrümden ömür gittiiii.indim arabadan hastaneye geçemiyorum bayılacam eşim az kalısn bebni kucaklayacak elim ayağım titiryorrrrr heryeri bulanık görünüyorum o kadar korkmuşumki tansiyon olmuş 9 a 6 düşünün bikaç saat sonra düştü yaniiiii.sonra doktora anlattım korkma bebek sendeki kalsiyumu alıyordur ondan dediiiii.ama benim yaşadığım o korkuyu siz sormayın.şimdide kasıklarım ağrıyor korkudan oldu herhalde.....yani var ya bebişim o kadar uzun sürede geldiki en ufak bişeyde ben korkudan ölüyorum yaaaaaaa Allahım içime biraz sakinlik yollasın inşallahhhhhhhh
evet gelelim sizlere ben çok şükür iyi haberi aldım 2 hafta sonra da Allahın izni ile kalp atışını duyarım inşallah bunun için dularınıza ihtiyacım var kızlar.
Allahıma dua ediyorum hamileyken dualar kabul olunurmuş demiştiniz yaaaa.Allahım bana bu güzel duyguyu nasip ettin YARABBİM İNŞALLAH tez zamandaaa
biçim ,tuncs,gyaman,filiz,fpgz,bubenimiste,dicle,ecrin unuttuğum kimse varsa bu topikte bu duaya amin diyen herkese tez zamanda bebişlerini yollla yarabbimmmmmm.onlarda bunun için hergün sana dua ediyorlar dualarını kabul et Allah ımmm.
ben ,biricik.cvr ,bngl33,busmaininde bebişlerini KORU YARABBİM sağlıkla kucağımıza alamayı nasip et ALLAH ım....

beni unutmuşsun ama kırılmadım sana :KK17: çok güzel heyecanlar.. çok şükür ya rabbim... :nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::KK49: ne güzel yaaaa çok mutlu oldum...:KK9::KK9::KK9:bebişinle sana öpücükler:KK54::KK54::KK54::KK54:

ben ,.cvr ,busmai,bngl33,birickinde bebişlerini KORU YARABBİM sağlıkla kucağımıza alamayı nasip et ALLAH ım....

canımmmmmmmmmmmm çok sevindim bana dua ettiğin için sağol Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

öncelikle duana yürekten amin diyorum canm.geçmiş olsun bukadar panik yapmaya.biraz pimpirikli birisin sanırım ama biraz soğukkanlı olmalısın bak tansiyonunu etkilemiiş.dişetlerin niye öyle olmuş anlamadım bebek kalsiyumu alıyomuş evet ama bukadar çabukmu ya.nasıl bulantın oluyomu yiyebiliyomusun sabah akşam sütünü iç.bide susam ye sütten kat kat fazla kalsiyum var susamda.hamilelikte alttan bakılmaz genelde baktırmasaydın keşke 1hafta sonra giderdin keseyi görmeye.neyse artk içini ferah tut canm herşey güzel olacak inan buna bol bol dua et.

canım çok saol..
inşallah hayırlısı ile yer gök dua ile derler ya biz bol bol dua edelim.. Rabbim kabul etsin inşallah tez zamanda kavuşalım bebeklerimize..
bu arada bir arkadaşım senelerce sayısız aşılama ve 4 başarısız tüp bebek sonrası son bir tüp bebek için hazırlık yaparken hamile kalmış.. ve o ay gönül gözü açık bir hoca efendinin tavsiyesi ile suya 1001 fatiha okuyup eşi ile birlikte hep o suyu içmişler.. olacak bu ya bahanesi oluvermiş işte ve şimdi hamiş maşallah..
darısı bizlere olsun.. bende şimdi niyetine girdim tefriciye varya 4444 tane okunuyor, ona başlayacağım bir de 1001 fatiha suya okuyayım diyorum, birde burada bir arkadaş söylemişti 10000 ihlas okuyun demişti. onu da istiyorum.. bugün başlayacaktım cuma saatinde ama misafirim geldi.. ama bu gece başlayacağım koydum kafaya.. Rabbim kabul etsin dualarımızı..

yeşiiiiilllllllllllllllllllllllllll... huuu huuuu hani benim sayacım nerde :KK9::KK9:
şafak 12..!!!
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ay canm hatırladım o arkadaşını daha öncede bahsetmiştin çok sevindim ya Rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin inşallah.

2 gündür kayınvalidemdeydim kızlar nasılsınız,öylesine vakit geçirmek için gittim ama insanın kendi yatağı gibisi yok:KK16:

Kerem ismi aklımıza yatıyor canım ,ama henüz kesin karar vermedik
dün 3 aylık doğum yapmış bir arkadaşa gittik. kız ikide bir süt vermeye uyutmaya kalkıyor oturamadı bizle "çocuğu olan için artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak" dedi rahat rahat duş almayı bile özlüyormuş,bebeği bırakıp duş alamıyor tabi eşinin gelmesini iple çekiyormuş

ayyy napıyon canm kayınvalidende bizde haftasonu gitti kaldık 1gün aman hiç rahat edemedim ne uyuyabildim ne tuvalet konusundada rahat edemedim.off gidesim yok bidaha.evet çocuğu olanlar öyle diye aman çok zor yapmayın felan.yapmayıncada niye olmuyo derler boşver canm onlar belli bi süre olacak şeyler yeterki sağlıklı olsunlar Allah'ın izniyle.

Evet tezesi 3. aydan sonra hissediliyor ogünleri sabısızlıkla bekliyorum her geçen gün büyüyor aklım hep onda bende bu hamilelik takvmini okuyup bbeğimin nasıl old. anlamaya çalışmak hoşuma gidiyor.
evet canım yiyiyorum onlar iyi olsunda dediğin gibi senin kilon süper gitmiş :nazar: ay sonunda doktora gidicem her gün takvime bakıyorum bu arada harektlerini hissetmeye başladınmı?:emir_bebek:

burdayım canım geçmişi okuyordum
:KK34:

canm herkes sorup duruyoda ben bişey hissetmiyom hissetmemmi gerekiyoya.hissatcemmi diye dinliyorum kendimi böyle bazen karnımın içi geriliyo gibi bişeyler oluyo ama böylemi hissetcem bilemiyorum.

yok yok çok da bilgili değilim.. ama bizim değerler için bir doktor işe yaramaz gidin tüp yaptırın demişti çok sinir olmuştum.. sonra kendi doktorum değerlerin iyi olduğu konusunda ikna etti beni.. bende netten araştırdım baya ve öyle abartılıp tüp bebeğe gidilecek kadar da kötü değilmiş..
az çok anlıyorum artık bu testten.. sonucu yazarsan aklımın bilgimin erdiğince yorumlamaya çalışırım canım..
bu arada doktorumun dediği birşeyi aktarayım ileri hareketlisi %1 bile olsa doğal hamilelik şansı olurmuş.. :KK34:

sanırım şanslıyım :KK9: inşallah iyi haber verebilirim artık çok istiyorum bunu ve çok hakediyoruz hepimiz.. Tez zamanda hepimizin göbişleri bebekle dolsun inşallah..

saol canımcım.. iyisiniz anladığım kadarı ile oğluşun ve sen.. kilo almaları dert etmeyin yahu.. nasılsa bebiş geldikten sonra peşinde koşmaktan zayıflarsınız :KK9::KK9:
bu arada isim konusunda kararsızlık yaşamamak adına biz şimdiden belirledik bazı isimleri ve iş o kısma gelince içlerinden seçeceğiz.. ama erkek olursa kesin ve kesin Onur olacak adı.. Allah'ım sağlıkla nasip etsin inşallah bizlere de tez zamanda..
öpüyorum çok çok :KK54:

amin canm benm evet onur güzel isim ne güzel sonra zorluk çekmiceksiniz.

evet cnm fazla duadan zarar gelmez bak tuncss arkadaşımızda demiş 1001 tane fatiha suya okuncak diye demekki bu duada bir hikmet var ben hem sabah akşam okıyım hemde eve dönünce bu 1001 taneyi suya okuycam. şimdi istanbuldayım ve gayet mutluyummm :))

aminnn cnm inşallah kabul olur dediğin suya üfleme duasını okuycam demekki gerçekten bu fatiha suresinde var bir hikmet eve döner dönmez bende deniycem peki bu bir gündemi okunuyor yoksa farketmez mi :44::44:
canım bu tefriciye duasını tekbaşına nasıl okuycaksın bildiğim kadarıyla onun bir süresi var iyi bir araştır istersen üç beş kişiye bölüştürebiliyorsun o duayı diye biliyorum :KK34:

bende okuycam 1001 tane suya okuyumdA AKSAM ıcırıyım benım kocayaEki Görüntüle 390010
allahım ınsallahh hayırlı bebişler verır bızede gez gez ıstanbulu havada guzel sansına:))

aminnnnnnnnnnnnnnn ay ınan cok duygulandım cok guzel yaa 2 hafta sımdı nasıl beklenır ben olsam bende heycandan bayılırdım heralde:) inan artık canım yaaa inan hamilesinnnn $baby01.gif Eki Görüntüle 390012 Eki Görüntüle 390013
allahım bebegını saglıgıyla kucagına almayı nasıp eder ınsallah .. Eki Görüntüle 390015

sedecan sende sorun yok gibi eşinde olabilr bir şeyler .. boşuna çaba göstermemiş olurdunuz.. :26:[/QUOTE]

yeşilim ya doktor istemedi ama biz eşime test yaptırsakmı ki??

ömür kızsın filiz.. o şafak tuncss aşılama yaptırdı ya ayın 25inde gebelik testi yapacak onun şafağı..:KK55:

sedecan sende sorun yok gibi eşinde olabilr bir şeyler .. boşuna çaba göstermemiş olurdunuz.. :26:

hahahahha koptummmm sagır duymaz uydurur misali oldu sevgılım falan yazınca bende dedım bu kızın sevgılısı askerde ilahii öldümm gülmektenEki Görüntüle 390018 Eki Görüntüle 390018 Eki Görüntüle 390018 Eki Görüntüle 390018 Eki Görüntüle 390018

yeşilim ya doktor istemedi ama biz eşime test yaptırsakmı ki??
seda sen pko hastası mısın ben hala net bilgilerini bilmiyorum.. ? adetlerin düzenli yumurtluyrsun da .. hormon değerlerin nasıl ?baktıysam da unuttum kusura bakma.. yani hep kendinde bi kusur arama.. filiz eşine yaptırıyor ve yerinde bir karar..
hahahahha koptummmm sagır duymaz uydurur misali oldu sevgılım falan yazınca bende dedım bu kızın sevgılısı askerde ilahii öldümm gülmektenEki Görüntüle 390018 Eki Görüntüle 390018 Eki Görüntüle 390018 Eki Görüntüle 390018 Eki Görüntüle 390018

filiz 86lı mısın ? alakaya maydonoz gibi oldu da hep merak ettim :KK3: abla diyeceğim sana da :KK53:

yarın yayınlama günümüz.. bilgilerini güncellemek ya da yeni kayıt eklemek varsa ya bana özelden mesaj atsın ya da topikte yayınlasın ben eklerim ...

şimdi bana azıcık yardım gerek bir ara yoktum topikte.. en son kimler hamiş 123m mi biliyorum bir tek .. 123 sen bana özet geçer misin güncelleyelim listeyi geçen hafta yayınlayamadık :2:

heee bu arada listenin son hali http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/141726-pkolu-hanimlarin-paylasim-alani-2993.html

sedecan senden de katılım bekliyorum canım.. bu liste sayesinde birbirimizi daha iyi takip ediyoruz..

Son düzenleme:
seda sen pko hastası mısın ben hala net bilgilerini bilmiyorum.. ? adetlerin düzenli yumurtluyrsun da .. hormon değerlerin nasıl ?baktıysam da unuttum kusura bakma.. yani hep kendinde bi kusur arama.. filiz eşine yaptırıyor ve yerinde bir karar..

filiz 86lı mısın ? alakaya maydonoz gibi oldu da hep merak ettim :KK3: abla diyeceğim sana da :KK53:

ne ablası :KK70: aşk olsun 1 yas var aramızda sekerımmm $hýh.gif $hýh.gif

evet hatta eşinee 3 .cü testı yaptırıo adam bıksada yapıcak mecburr kaçışş yokEki Görüntüle 390024

yarın yayınlama günümüz.. bilgilerini güncellemek ya da yeni kayıt eklemek varsa ya bana özelden mesaj atsın ya da topikte yayınlasın ben eklerim ...

şimdi bana azıcık yardım gerek bir ara yoktum topikte.. en son kimler hamiş 123m mi biliyorum bir tek .. 123 sen bana özet geçer misin güncelleyelim listeyi geçen hafta yayınlayamadık :2:

heee bu arada listenin son hali http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/141726-pkolu-hanimlarin-paylasim-alani-2993.html

sedecan senden de katılım bekliyorum canım.. bu liste sayesinde birbirimizi daha iyi takip ediyoruz..

benımde bıldıgım 123m bıde tuncsss sen sımdıden ekle Eki Görüntüle 390025 buarada ıyı oldu ben bu lısteyı cok aradım bulamadım ama bakıyım bır son durumlara

X