Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bende hamile kaldığım ay adetimden 15. güne kadar ada çayı içmiştim hamile kalmamda onun da etkisi old. düşünüyorum

canım yaa sen folik asitin haricinde birşey kullanıyormusun doktor bana sadece solgarın folik asitini kullan dedi gerçi daha test yapmadı ama...

o zaman yasmin değil senin ilacın canım metformin bizlerde bunla hem kilo veriyoruz hem de adet düzenlemeye çalışıyoruz

doktorum kilo aldırmaz tüylenmede yapmaz en az yan etkisi olan ilaç bu dedi. ama arkadaşların(kilo alanların) yorumlarınızı okudukta tedirgin olmaya başladım. :18: 1sene raporlu kullanmam için verdi doktorum ama kilo aldırıyosa istemiyorum ya hayıt otu kullanayım diyorum . daha öncede diane 35 kullanmıştım değerlerimi sıfıra indirmişti ayrıca yasmin hapını veren doktorum bu ilaç çok zararlı çiğerlerine mahveder demişti şimdi yasmin verdi o da kilo aldırmıyo demesine rağmen arkadaşlarının yazdıgına göre çok kilo aldırıyormuş ya ilaçlardan hep agzım yandı ya napıcam ben

canım inşallah bizler de hamile kalacağız bakalım zaman neler gösterecek.....
Tsh ına baktır bunun çözümü var ve yürüyüş yapmaya devam et çok faydalı kolestrole....
prolaktin içinde besinler var yükselten onlardan uzak dur ama normal yoldan düzelmezse ilaç verecektir doktor...

Son düzenleme:
kızlar 1 saatliğine çıkıyorum netten zorla bişeyler yemeye çalışayım...acıktım görüşürüz...

günaydın arkadaşlar.. bende pko hastasıyım 6 aylık evliyim ve hiç korunmadık henüz bebiş haberi alamadık maalesef çarşamba günü doktora gittim alttan muayene ultrason vs. şeyler.. daha sonra kan testi istedi eşimdende sperm testi.. ben verdim kan testimi eşimde pzt verecek inşallah.. geçtiğimiz ay soğan kürünü ilk kez uyguladım.. uygulama esnasında sadece iltihap aktığını gördümm fakat kanama tarzı bişey yaşamadım.. doktora gittiğimdede hafif kahverengi lekenmem vardı doktor hamilede olabilirsin hcg ne baktıralım dedi yanlız dün ve bugün baya bi yoğunlaştı kanamam.. rengi siyaha çok yakın ve bebek yine yok anlıyacağınız... pko ile, evlendikten sonra tanıştım ve umarım hepimiz uzun tedavilere gerek duymadan hamile kalabiliriz.. sizlerden pkolu olup hamile kalan arkadaşların ne kadar sürede emeklerinin sonucunu alabildiklerini öğrenebilirmiyim..??

kızlarr birşey daha sorucamm yasmin hapı kullanan coğu hasta kilo aldırıyor diyor fakatt her ay kanama olursa nasıl kilo aldırıcakki sonuçta adet olmayan kanaması olmayan kişilerde kilo bulgusuna sıkça rastlanıyor . ayy kafam allak bullak

tatlım tam benim gibisin sende son 2 aydır ben çok umutluydum nedense.adet olunca çok ağladım.parklara gidip bebekleri seyrettim.rahimim düzgün değil ben anne olamam diye parkta gözlüğümü takıp başladım ağlamayaaa.kan testinden bir gün önce Allah affetsin beni ben salya sümük ağlarken isyandaydım çünkü bende herşeyi okadar zor elde ettimkii oldu hepsi çok şükür ama neler çekerek oldu bir ben bir Allah bilir.bende ağlarken Allahım acı bana artıkkk neden hayattaki herşeyi zorlukla elde ediyorumm benim günahım ne,neden ben hep ağlamak zorunda kalıyorum diye isyan ettim sormaaaa.Allah ta bana resmen tokat attı benim HİKMETİMDEN SUAL olmaz diye.ertesi gün ben hamile çıktımmm.ALLAHI NASIL TÖVBE EDİYORUM KAÇ GÜNDÜR NEDEN İSYAN ETTİM DİYEEE.

SEN VAR YA BİTANESİN BİTANEEEE.....

iyiym canım sagol nasıl olsun aynı
Bendede aynı Hastaneye gel git koşturmacaAllah iyilik versin canım

İnşallah canım temennimiz bu yoldaBakılıcak canım tshya kan tahlili olucam yeniden.Yürüdüğüm halde hergün neden kolestrolum yüksek çıktı anlamadım diyette yapıyorum yani:44:Tiroit yükselince kolestroluda yükseltiyormuş malesefİnşallah bakarlar çaresine şifa önce Allah'tanBu arada menülerini beğendim canım düzenli besleniyorsun çok iyi demek akşam meyva yemek iyi değilmiş iyi oldu öğrendiğimizBende yemekleri sıvıyağla yapıyorum az yağlı katı yağ hiç kullanmam.Ara öğünde oluyor bende.En geç yemeği 7de yiyorum.Sabah kalvaltıyı erken akşam yemeğinide güneş batmadan yemek lazımmış.Dünkü dahiliye doktoru söyledi bana.Birde sabah ve akşam keten tohumu kullan 1 tatlı kaşığı kadar dedi aç karnına oda kilo veridriyormuş.Şaşırdım ilk defa bir doktor bitkinin faydasından bahsetmişti.Dün ultrasonu özel hastanede çektirdim sgkyla anlaşmalı iyi ilgilendiler.Doktorda iyiydi.Rahim filmini sordum sgk karşılamıyormuş onu.350 t.l dedi bayağı varmış fiatı

çok sağol tatlım bunu öğrenmem süper oldu sabırla bekleyecem artıkkkk.

süpersinnnnnn maşallahhh bebişeee gelsin artık annesine dimi

canım benim hepiniz ama hepiniz duadasınız canımm.

ne demek hepinize dua ediyorummm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…