Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

hayırlısı bakalım ekşi isteği ateşlenme daha çok oluyo başlarda ben ondan anladım hamile oldumu ama değişi galiba kişiden kişiye göğüs ağrısı olmuştu bende 123 m de olmamış cvr da da olmuştu baklımmm ya kurcalamktansa en iyisi beklemek sabırla bence de herşeyin ilacı sabır ben eskden öyle sabırsız öyle sabırsızdımki bu hpko bana sabrı öğretti beklicem bende bi kaç gün

canım ben çıkıyorum temizlik yapmam lazım malüm misafirlerimiz geliyo...
öptüm seni kocaman inşallh güzel haberlerini alırım

o zaman yasmin değil senin ilacın canım metformin bizlerde bunla hem kilo veriyoruz hem de adet düzenlemeye çalışıyoruz...
iki kere bozuk gitmiş yazım neyse...
ben gliforu 4-5 aydır içiyorum ve bu 4. ay düzenlendi adetlerim rayına oturdu önceden çok bozuktu düzenim ve hızla kilo alıyordum bu ilaç engelledi... yalnız kalp, böbrek ya da karaciğerde sorun varsa doktora sormadan içme derim.... bol su içilirse bu ilacın bana yan etkisi olmuyor....

reglken kan sulandırmak için pıhtı varsa ben bebe aspirini içiyorum :)

Son düzenleme:
Canım ben senin bundan önceki aylarda olan belirtilerini tam bilmiyorum ,takip edememiş olabilirim ,göğüslerin ne durumda
ama şuanki belirtilerin çok güzell

günaydın kızlarrr
bicim test yaptın mı ?
günaydınn canımm

Canım ben senin bundan önceki aylarda olan belirtilerini tam bilmiyorum ,takip edememiş olabilirim ,göğüslerin ne durumda
ama şuanki belirtilerin çok güzell

günaydınn canımm

göğüslerime dokunamıyorum canım acıyor :26: bu iyi bişey mi dün gece de eşim istemeden uykusunda sağ kasık tarafıma bacağıyla bir çarptı acıyla uyandım...yani hassas çok kasıklarım....
kasık sancıları da devam ediyor tuvalete gidip kontrol ediyorum regl başladı mı diye...
geçen ayda göğsüm ağrıdı ama bu denli değil bakalım artık hayırlısı... kafayada takmak istemiyorum yani akışına bıraktım gitti aslında :)) regl öncesi tatlı isterdi canım ama tatlı istemiyorum ve kilo vermeye devam ediyorum çok şükür...

Son düzenleme:
wool nasılsın? nasıl çıkıyor değerin baktırdın mı tekrar?

wool nasılsın? nasıl çıkıyor değerin baktırdın mı tekrar?

yok p.tesi baktırıcam canım hem keseyi de görürüz dedi doktorum bu arada hayrola bebek geliyor herhalde:)
wala benim tek belirtim göğüs hassaiyetimdi öyle kii 20 gündür ben bile dokunmıyorum sonra çikolatalı pasta ya dayanamayan ben bile tiksindim yiyemedim afedersin sonrada kabızlık ve sonrada akıntı...
anlican tüm iğrenç şeyler
neyse hayırlısıyla p.tesi görürüm inşallah bu arada bence bir test yap ben 3 haftalıkken kanda öğrendim varsa çıkar beklemenin alemi yok bence hem sıkıntı da olmazz

şimdi benim yumurtlamanın tam günü belli değil ya canım ondan erken yapmış olmak istemem testi yarın sabah ya da pazar sabahı yapmayı düşünüyorum....
yazdıklarınız beni umutlandırıyor.... ben göğüs belirtisinden çok kasıktaki ağrılara takıldım çünkü diğerlerinin hepsi genelde bende olur ama kasıkta bu denli erken sancılar olmazdı.... bakalım artık sabırla beklerim kısmet belki de aynı gün doktora gideriz
inşallah iyi sonuç alırsın.... alacaksın inanıyorum ben buna

ben normalde 37 unde bir regl oluyordum bu ay 8 martta oldum ve yumurtlama tarihimde de kan testi verdim 26 sıydı zannedersem ve çıktı...
ben bunu tabi önce Allah'a sonra adaçayına bağlıyorum çünkü geçen yılda bilmeden tatilde çok adaçayı içtim 24 günde bir regl oldum ve tertemiz yumurtalarım olmuştu...
Allah inşallah gönlüne göre versin...

CANIM HAYIRLI OLSUN SENİNDE BEBEĞİN, ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.

canım yaa süper belirtilerin regl olsan bile unutmaki sağlıklı bir kadınsa adet öncesi göğüs ağrısının olması gerekiyor.ayyy seni umutlandırmak istemiyorum canım bu sefer konuşmuycam,ekşi isteği nasıl?psikolojin sanırım iyiydi ama duygusallık varmı?

ben de 38 gündebir olmaya başladım en son adetim 1 mart ve yumurtlamam 26 mart olması lazım....
adaçayının iyileştirmesi çok iyi ben düşük riski var diye tüketmiyorum onu....

evet zaten seviniyorum canım her türlü....
özellikle ekşi isteği değil de canım bişey istemiyor en sevdiğim rafadan yumurtayı bile içim almadı.... sadece su içiyorum acıktım şimdi ama bişey yiyesim yok.... canım sakinim baya gergin değilim... özellikle duygusallık var diyemem

bende hamile kaldığım ay adetimden 15. güne kadar ada çayı içmiştim hamile kalmamda onun da etkisi old. düşünüyorum

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım dün gece rahat uyuyamadım grip olmadım ama boğaz ağrısyla başlıyor sonra gribe çeviriyor.Bicim geçende fakülteye gittiğimde sonuçlara baktım tiroit prolaktin kolestrol yüksek çıkmış moralim bozuldu yaPolikistik var derken bunlarında olması canımı sıktı.Dünde tiroit ultrasonu çektirdim temiz çıktı sonucu.Ama Tiroit hormonum yüksek işte.Fakülteye 15 gün sonra yine gidip kan vericem tshma bakılmamış çünkü doktor oyüzden tekrardan istedi.Ona göre ilaç vericekler.Endokrine gidiyorum yani bugünlerde koşturmacayla geçiyor hayırlısı olur inşallah.Senin içinde çok sevindim canım.İnşallah bir güzel haberide sen verirsin hamilelik haberlerini aldıkça mutlu oluyoruz darısıda bizlerin başına inşallah

İnşallah hamilelik belirtileridir bunlarRabbim hayırlı ve sağlıklı versin

kızlar adaçayı doğal östrojen içeriyormuş ondan yaradı demekki size... ama östrojen yumurtlamaya kadar salgılandığından doğru zamanda içmişsiniz... yani çatlamadan sonra içilmemesi gereken bir bitki demekki...

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…