Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım tebrik ederim hadi bakalım inşallah benimde p.tesi kesem gözükür umarım, kalp atışı 7. haftada duyulur genelde ilk gebeliğimde öyle yapmışlardı hayırlısı inşallah
süper yaaaa bol bol yazışırız inşallahhhhhhhhhhhh sağlıklı olur bebeklerimizzz canım.ilk gebeliğin değilmi senin canımmm bilmiyordum bunuuu.

canım bir tuncs var oda yeni başladı iğnelere.

filiz ben 2 aydır hep olacak diye hissediyordum heleki bu ay adetin 9 gününden beri ben hamileyim diyip durdum his mi pozitif düşüncemi bilmiyorummm.hatta bir ara yazmıştım ben bu ay çok inanıyordum ne oldu bana bugün umudum azaldı diye yazmıştım bundan 10 gün önceeee.

Son düzenleme:
canım bende tiroit hastasıyım benimki çalışmıyor çok basit tedavisi benimki az çalıştığı için her sabah bir ilaç alıyorum yemekten önce senınkı çok çalışıyor buyuk ıhtımalle daha kolay merak etme hiçbişeye engel değil tiroit ben yıllardır ilaç kullanıyorum bir tedavisi yok ama hiçbişeye de engel değil bu arada zaten ilaç da vermiyorlar benimki çalışmadığı için dışardan sentetik hormon alıyorum iyi bir endokrinoloji uzmanına git istersen benimkini öneririim sakın her doktora gitme ben bu yuzden omur boyu kalıcı tiroit hastası oldum....

canım benimmm bu duyguları sende bu ay yaşayacaksın inşallahhhhhhh.tuncs ama hep olacak diye düşünnnn benceeee.pozitif düşünce çok önemli bence bana bunu cvr şıladı heppp bu ay ,bak sonunda hamile kaldımm.

evet canımmm ya ŞİMDİ FARKETTİM AVATARIMI DEĞİŞTİRİP BEBEK YAPTIMMM.BEBEK GELDİİİİİİİİİİİİİİİİ.

çok sağol tatlımmm.cuma aç karnına gel dedi doktor bilmiyorum niye şimdiden testlerimi yaptıracak acaba.

canım hiç soğan kürü denedinmi.ben 3 ay yaptım sonrada 2 hafta brokoli.ÇOK ŞÜKÜR RARBBİME HAMİLEYİMM.ama bunlarla beraber metforminde içtim 4 aydırrr.

bitanemmmmmmmm yaaa.biçimmm bak benim içimde bu ay hep his vardı hamileyim ben diye.ama umutlanıp sonrasında ağlamamak için hep acaba dedim dilimde ama beynim va kalbim hamileyim dedi hepp.sendede bu duygu varmı canımmm.bu arada SIK İDRARA ÇIKMA BENDEDE OLMADI HABERİN OLSUN.AMAAA adete 2 gün kala sanki kaşıntım oldu eyvahh iltihapmı dedim ama geçti hemen

canım waw vardı gelmiyor bayadır....
Evet ben karıştırdım wawı hamile sandım isim benzerliği
kızlar 1 saatliğine çıkıyorum netten zorla bişeyler yemeye çalışayım...acıktım görüşürüz...
Görüşürüz canım afiyet olsun

Canım benimkide yavaş çalışıyormuş oyüzden de kilo sorunum var.Tiroit ilacını ömür boyu kullanmak gerekiyormuş canım araştırdım ben internetten.Sana tiroit ultrasonu çektilermi?Ben dün çektirdim guatr vs varmı diye çok şükür temiz çıktıAma hormonum yüksek çıktı işte.Evet bende ilaç kullanıyordum tiroit için sabahları 15 gün sonra tshma bakılacağı için şu an ilaç içmeyi bıraktımki sonuca göre davranayim diye.Fakülteye gidiyorum bende.Allah şifa versin hepimize pko var bunlarında olması kolay değil tabiki.Allah beterinden korusun.Canım ben Bursadayım bu arada

CANIM hamilelikte troidi kontorl altında tutman gerekli doktoruna belirt mutlaka ayrı bir uzmana görün. ilaçla dengede tutuyorlar.

keten tohumunu bilmiyordum ne güzel...
ben sskdan çektirdim filmi canım eğitim araştırma hastanesinde.... yemek saatlerinde gayet iyi...

benim de içime doğan şeyler var bu ayla ilgili bi de tansiyonum çok oynuyor benim.... düşüyor devamlı (

canım sakın kafana göre ilaç kullanma doktora sor evet ben 4 yıldır her sabah içiyorum hanmilelikte biraz dozu arttırıyorlar yani biz normal hamilelere göre daha temkinli olmalıyız benim endokrinoloğum sağ olsun bana normal insanlardan çok daha sağlıklı olduğumu söyleyip duruyor her 2 ayda bir o sölemeden testlerimi yaparım birşeyde çıkmaz ultrasonda çektirdim hiçbişey çıkmadı senınkı gıbı ama senınkı tiroidit te olabilir yani geçici her insan hayatında bir kere olur bu tiroidit ten ama iyi bir endokrinoloğa git yoksa benim yaptığım hataları yapıp ömür boyu tiroit hastası kalmanı istemem.

CANIM hamilelikte troidi kontorl altında tutman gerekli doktoruna belirt mutlaka ayrı bir uzmana görün. ilaçla dengede tutuyorlar.
evet canım haklsın doktorlarım biliyor ikisi aynı hastabede ve sağolsunlar bundan önceki gebeliğimde de çok sıkı tuttular Allaha şükür onda bir problem olmuyor...

hmmm yeni gelenleri aranıza almıyosunuz anladığım kadarıyla.. neyse yinede teşekkürler...

canım yaa şu senin progestan ilacının adı neydi?

=123m;23964246]tatlım tam benim gibisin sende son 2 aydır ben çok umutluydum nedense.adet olunca çok ağladım.parklara gidip bebekleri seyrettim.rahimim düzgün değil ben anne olamam diye parkta gözlüğümü takıp başladım ağlamayaaa.kan testinden bir gün önce Allah affetsin beni ben salya sümük ağlarken isyandaydım çünkü bende herşeyi okadar zor elde ettimkii oldu hepsi çok şükür ama neler çekerek oldu bir ben bir Allah bilir.bende ağlarken Allahım acı bana artıkkk neden hayattaki herşeyi zorlukla elde ediyorumm benim günahım ne,neden ben hep ağlamak zorunda kalıyorum diye isyan ettim sormaaaa.Allah ta bana resmen tokat attı benim HİKMETİMDEN SUAL olmaz diye.ertesi gün ben hamile çıktımmm.ALLAHI NASIL TÖVBE EDİYORUM KAÇ GÜNDÜR NEDEN İSYAN ETTİM DİYEEE.

canım su yazılarını okurken bıle aglıyorum ınan cok duygusalım kımseyede bısey anlatamıyorumm . ınsan hastaneye gıderken bıle pskolojısı bzulurmu ya benım bozuluyor ıste ordakı hamılellerı gorup hem sevınıyorum hemde uzuluyorum benım neden olmuyor die bende cok zorluklardan gectımmm evlenene kadar rabbim yardım et nolurrrrEki Görüntüle 384192

Arkadaşlar, hepinize merhaba ben de pkoluyum ve şuan hamileyim Rabbim kucağıma da almayı nasip etsin inşallah sağ sağlim, Rabbim hepinize nasip etsin...
ben insülin direnci için ilaç kullandım 10-12 kilo verdim ve süpriz bir biçimde hamile olduğumu öğrendim
hata normal yoldan olmaz deyip tüp bebek için testleri bile yaptırdım rahim filmi vb. (ki rahim filmi çekildikten sonra tüper açıldığı için gebelik kolaylaşıyormuş) umudunuzu yitirmeyin
bünyenizi çok da ilaca boğmayın bir yerden alırken bir yerden götürüyor çünkü
zayıf da olsanız kilo verin adetler daha çabuk düzene giriyor...
Allah'ım sen hamilelerin sağ sağlim evlatlarını kucaklarına almalarını nasip et, bebek isteyenlerin kucağını boş bırakma ya rabbim... şu mübarek gün hepimiz amin diyelim...

hmmm yeni gelenleri aranıza almıyosunuz anladığım kadarıyla.. neyse yinede teşekkürler...

canım alıyoruz nıe almayalım bende yenıydım bak suan aralarındayımm 123 m cvr arkadasımız hamıle o yuzden topık uctu sevıncten gozumuz hıc bıseyı gormuyor kusura bakma:)

ben 1.5 yıldır bekliyorum bebek için çok uzun yıllar bekleyenlerde var ne yazıkki hemen sonuç alamasakta pek çok arkadaşımız hamile şu anda
ben hamile kalabilmek için ve düzenleyici olarak glifor kullanıyorum....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…