Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım çok sağol arkadaşımmm.baharcım i.saraçoğlu tere yi öneriyor tiroit yüksekliğine karşı hatta bir kür vermiş onu okusanaaa

amin canımmm ama sırayla geliyor hamiş haberleriii benceeeeeee

tatlım ben bu ay ateş ölçmedim ama son 10 gün ölçtümm.5 gün ateşim 36.5 ti 5 günde 36.6 dı sabitlendiii yani.bence 36.5 düşük değil yaniii.

bendeki tatlı yeme isteğide kaybolmuştuuu.canım kese göründükten sonra sanırım ilaç yazıyorlar düşük önleyici değilmi

canım soğan yaparken bendede kan gelmedi akıntı geldi bol bolll.ama sonra bir adet oldum aman yarabbi çok fazla idiii ve akıntılı idi kistleri temizledi resmen.siyah adette içini temizliyor demek.2 .ayındada yap mutlaka tatlımmm.

benim de içime doğan şeyler var bu ayla ilgili bi de tansiyonum çok oynuyor benim.... düşüyor devamlı (

dün doktor artık hamilesin kilona tansiyonuna bakalım dedi.ben zaten 1 haftadır noktacıklar görüyordum.tansiyon 10 a 6 çıktııı düşük yani.hamilelikte düşük olurmuş ilk 3 ay dedi.

sogan kurunu yapamıyorum canım rahım zaten ınce onun ıcın hap kullanıyorum sogan kuru dahada ınceltırmıs ada cayı benım evde dolu hemde dogal koyden annemın topladıgı inşallah faydasını gorurum dün adet oldum dedım ya 1 gun bugun bıttı ya nasıl bişeydır buu yaaa

hmmm yeni gelenleri aranıza almıyosunuz anladığım kadarıyla.. neyse yinede teşekkürler...

hoşgeldin canım ne demek almıyoruz.ama benim ve cvr nin mucize eseri hamile kalmam nedeniyle topik yoğun birazzz
canım yaa şu senin progestan ilacının adı neydi?
tatlım bana doktor ilaç yazmadı daha.sanırım kese yi görmedik ya ondan yazmadı.

tatlımmm bu yaşadığın süreçten sonra bebek geliyor bunu unutma canımmm

dün doktor artık hamilesin kilona tansiyonuna bakalım dedi.ben zaten 1 haftadır noktacıklar görüyordum.tansiyon 10 a 6 çıktııı düşük yani.hamilelikte düşük olurmuş ilk 3 ay dedi.
benim de karartılar geliyor gözüme ve beynim uyuşuyor of ya....
evdede yalnızım şimdi bişey olmam inşallah.... tuzlu ayran mı ne yapsamki

aaaa kısa sürmüş
nedenki başka bişey olmasın.... adaçayını da ilk 14 gün iç bir fincan günde yeterli ve kaynar suda 3 dk dan fazla bekletme.....

Son düzenleme:
Ilacın adıda progestan canım. Keseyi görmediğiniz için vermemiştir.

mesaj kutun dolu....!!!!!!!!!!!!
burdan yazayım canım

ben pek iyi değilim canım tansiyonum düştü yatacağım şimdi ayaklarımı yükseğe kaldırıp.....
doğru hesaplamışsın ama akıntıdan bikaç gün sonra da çatlayabilir bu nedenle 2-3 günlük oynamalar normal....
bende de sancı var evet izmirde gece soğuktur ama gündüz hava güzel değerlendir canım öptüm...

öncelikle teşekkür ederim cnm cvbın için... benimde şuanda öyle resmen siyah ve kokulu... tedaviye başlıyorum bende.. rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin... Allah kucaklarımızı boş bırakmasan.. bu gecede rüyamda bebek sahibi oluyodum ama hamile olduğumu anlamadan doğum yapıyodum bi anda.. bebeğim kızdı ve emziriyodum... rüyadan çok etkilendim gece eşimi kaldırdım oda duygulandı beni öyle görünce.. hala rüyanın etkisindeyim en büyük korkum bebek sahibi olamamak ((( Rabbim hepimizin yardımcısı olsun... müjdeli haberi alan arkadaşlarımada sağlıklı bir hamilelik geçirmelerini diliyorum.. umarım sağ salim sıkıntısız bi şekilde bebişlerini kucaklarına alırlar...

Keseyi görünce yazıyor progestanı keseyi görmeden bir şey yapamayız, diyemeyiz diyorlar genelde, biz kan testi diyoruz ya doktorlar için temel keseyi görmek...

canlarım sizin 2 hamileliğiniz salak salak soru sorabilirim kusura bakmayın.bebek görünmedi ya yani kese nerde peki şimdiiii.çok salakça soru demi..
bide şimdi kan değeri 2 ye katlandı yaa artık DIŞ GEBELİK RİSKİM YOK DEĞİLMİ. TEK RİSK VAR bebeğin kesesi görünmeli bide kalp atışı duyulmalı şu sıralar değilmiiii.ayyyy cumaya kadar zaman nasıl geçecekkiiii..offffff YARRABBİMMM OL DEDİN OLDU ÇOK ŞÜKÜR SANAAAAAA.SAĞLIKLI VE HAYIRLISI İSE BENİMLE KALMASINI SAĞLA ALLAHIMMM.BENİM MUCİZEMMM BU BEBEK VE BENİM BU MUCİZEYE İHTİYACIMMMM VARRRRRR

canım benım doktorum 2 sefer kullandırdı ama ben bunun yanında cok ılac aldıgım ıcın 3 aya gecırmedı cunku klomenınde zararı varmıs 6 taneden fazla kullanılmazmıs zaten ole dedı ust uste zararı varmıs 2 kere kullanıp bu ay gunluk ıgnelere gecıcez bakalım bugun randevum 3 de ama 1 gun adet oldum bu ay onu anlayamadım

cnm teşekkür ederim cvbın için.. bende yeni tedaviye başlıyorum bakalım önümüzdeki süreç neler gösterecek.. sizlerden çooook akıl almam gerekiyo... hakkımızda hayırlısı neyse o olsun...

Allah yardımcın olsun cnm.. bak mucizene kavuştun ve artık kötü şeyler düşünme lütfenn... Herşey iyi olacaktır rabbimin izniyle...

cnm teşekkür ederim cvbın için.. bende yeni tedaviye başlıyorum bakalım önümüzdeki süreç neler gösterecek.. sizlerden çooook akıl almam gerekiyo... hakkımızda hayırlısı neyse o olsun...

ne istersen sor bu gün biraz kötüyüm adet yakında ondan ya da bir ihtimal hamilelik olabilir bilmiyorum... ama uygun zamanımda cevaplarım...
inşallah hepimiz anne olacağız....
tedavin hayırlı olsun

=123m;23964957]hoşgeldin canım ne demek almıyoruz.ama benim ve cvr nin mucize eseri hamile kalmam nedeniyle topik yoğun birazzz

tatlım bana doktor ilaç yazmadı daha.sanırım kese yi görmedik ya ondan yazmadı.

tatlımmm bu yaşadığın süreçten sonra bebek geliyor bunu unutma canımmm[/QUOTE]

canımmmmmmmmmmmmmmmmm allahım agzından bal damlasın yaa ınsallahhh sende cvr arkadasım gıbı bılırsınn ben ınanıyorum hamişlerın hislerı daha kuvvetlı olurmuşşş ınsallah mayıs ayı banada ugurlu gelirrrrrrrrrr

KORKMAAAAAAAA.tuzlu limon ye ben gibiiiiiiiiiiii

2 ay daha soğan yap canım rahimde siyah kan gitsin hemeennn.bu arada kan testi yaptırdın demi hamile değilsin düşük tehlikesi yok yani değilmiii

Canım ben diyetisyene gidiyordum.Kilo verimim çok yavaştı.Sağolsun diyetisyen yönlendirdi devlet hastanesinde tanıdığı bir endokrinci varmış oraya gitmiştim.Normalde fakülte hastanesine gidiyorum ben ama tsh yüksek çıkmıyordu hiç.Neyse devlet hastensindeki doktora gittim kan tahlili istediler tiroit yüksek çıktı ilaç vermişti doktor sabah aç karnına kullnıyordum ilacı.Sonra fakültede kontrolüm vardı dedim böyle tiroitim yüksek çıktı benim devlette yeni tahlil yaptırdım dedim.Fakültede yeniden istediler hormon tahlili onlar yeniden bakıcak şimdi hormonlarıma.Devlet hastesindeki doktordanda memnun kalmadım zaten.Kafama göre kesinlikle ilaç kullanmam canım.Fakültede daha iyi bakıldığını hissediyorum ben.Şİmdiye kadar tsh normal olarak görünüyordu yeni çıktı bu durum bakalım ne olucak hayırlısı olsun inşallh hepimiz için.Sen ne gibi hatalar yapmıştın canım.Allah şifa versin ve bebeğini sağlıkla alırsın kucağına inşallah.Hamile arkadaşım var oda tiroit hastası ve sürekli ilaç kullanmk gerekiyormuş tiroit ilacını.Yoksa yeniden çıkıyor diyordu.
hmmm yeni gelenleri aranıza almıyosunuz anladığım kadarıyla.. neyse yinede teşekkürler...
Canım hoşgeldin aramıza neden almayalım sadece karışıklık yoğunluk vardır.Yoksa herzaman katıl aramıza memnun oluruz.Allah şifa versin bu arada
Allah bağışlasın canım hayırlı olsun Evet kilo vermek çok önemli bendede kilo fazlalığı var ve kilo vermeye çalışıyorum.Güzel dileklerin için teşkler

Sende sağol canım sağlıcakla kavuş bebeğineTavsiyen içinde teşekkür ederim canım

bilmıyorum canım cok kısa surdu cok uzuldum sıkıntı stres yaptım belkıde ondan erken oldum ama 1 gun surdu sabah hıc bısey yok bugun gıdecem 3 de doktoraaa yerlesme kanaması olurmus bide Eki Görüntüle 384212 ama sanmıyorumm parca parca dustu bıseyler cunku

İlk olarak sakin ol çünkü stres hiç yaramıyor, işyerinde azıcık canım sıkılsa etkleniyorum, kese 4 haftada görünürmüş, kalp atışı ise 6. haftada duyulurmuş ve bebeği de görürmüşsün...
Kese ilkin boş oluyormuş, 6. hafta inşallah sağ sağlim kendini de görürsün kalp atışını da duyarsın....

karnım ağırmaya başladı geriliyor resmennn herhalde genişlemeye çalışıyorr bebeğim genişlet iyice yerleş oraya aşkımmm.ben kaçıyorummm biraz dinleneyim bu hafta raporluyum zatennnnn.BİÇİMMMMMMMMMM BİÇİMMMMMMMMMMMM GİT KAN TESTİ YAP YAAAAAAAAA.ya bişey varsa bak bizim sık sık kontrol ettirmemiz lazımmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…