Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Seç tabi annesi yakışır bebeğineİnşallah kendi bebeğinin resmini koyarsın buraya canım.Nasılsın nevar neyok sağlığın bebeğin nasıl?İyisinizdir umarım

Canım bu arada sormayı unutmuşum kusura bakma.Sağlığın nasıl oldu evi eşyaları dezenfekte ettin sanırım.İnşallah birdaha olmaz canım.

aynennn ben de bngl33 gibi kapattım face imi herkes çoluğa çocuğa karıştı

canım allah razı olsun sen beni düşünme bana dua et yeter rabbim bebeni sana bağışlasın moralim çooook iyi vala canım benim bundan sonra günde 4 saat çalışmam lazım onlar salonda otursun ben çalışırımmm yemeğimi temizlimi yapsalar ahhh valla iyi çalışırım ozaman allahım duanı kabul etsin canım arkadaşım çok sağol çarşamba gününü iple çekiyorum bebişimiz inşallah kalbini sana açıcak
o ağrıların da normaldir canımm sonuçta içerde bebek büyüyo yerleşiyo falan tamam mı güzel düşün hep

bende hamile kalırsam kapatcam kendimi face de oyalamıycam bi anne adayı artık face le uğraşmaz bilgisayarı bebiği ve geleceği için nasıl iyi anne olurum diye kullanır demi yaaa

bizde en erken evlenen ben olduğum için kimseden bebek haberi gelmedi henüz ama arkadaşlarım evlenmeye başlıyor bu yaz ve bende hala bişey yok
artık 1 buçuk yıllık evliyim diyince düşünmüyormusunuz demeye de başladılar.
kim bakacak çalışıyorum falan diyip geçiştiriyorum işte.
ama gelde bir içime sor olsunda bakarız bir şekil ama nerdee

buarada kızlar insülin direnci olanlar hangi testleri yaptırdınız sizler bana sadece açlık insülin ve glikoz bakıldı .
ama HOMA-IR diye de bir test varmış direk insülin direncine bakan.
sizlerin doktorları neye baktı da karar verdi bilgi verrmisiniz acaba?

anladım cnaım mbu bebek benim çok hoşma gidiyorr maviş maviş bende bu resmi koydum inş.bana ugur getirir evet eskide kaldı onlar :)

maşallah hepimizi kısa ve öz anlatmıssın canım :))

canım benim üzme kendını bizlerde hamıle kalcaz allahın izniylee sıkma rahat ol inş.tüplerin açılıyordur :)

canım benim teşekkürlerr evet yaa değiştirdim o dönem çok kötüydüm kendimi yanlız tek başıma çaresiz hissediyordum eşim isteksizdi biliyorsunuz o tam bana göreydi ama artık herşey değişti eşimd ebana destek oluyorr inş.bu bebek bana uğurlu gelir ve bebişlerimiz hemencecik geliverir senın resimde süper olmuş canım maşallah hep bebeğimle öyle pozlar vermeyi düşünüyorum hele bi olsunda neler neler çekcem bakalım kısmet diyelim :)

selam canlar..
hepinize mutlu bir hafta sonu diliyorum...
hava çok güzel günlük güneşlik.. bugün içim kıpır kıpır.. ama eşim çalışıyor hem bugün hemde yarın ben kös kös evde pineklemek zorundayım
oysaki kelebekler uyanmıştır artık.. benim bilmediğiniz bir tutkum var.. kelebekler.. kelebek fotoğrafı çekiyorum..
neyse bakalım artık başka bahara

Seç tabi annesi yakışır bebeğineİnşallah kendi bebeğinin resmini koyarsın buraya canım.Nasılsın nevar neyok sağlığın bebeğin nasıl?İyisinizdir umarım
iyiyim canım belim ve ara ara kasıkalrım ağrıyor ama ben razıyım ağrılara yeterki bebeğim sağlıkla bana gelsin,sende nisanda gidecekmişsin okudum canım ilaçlarını kullan ,troid değerlerin düzene girecek inşallah.

herkes bebekleri,doğum fotoğrafları ,okadar sıkılmıştımli artık kapattım bende face mi açmayıda düşünmüyorum 123m sende kapat canım

temizledim canım mesaj kutumu .yapsınlar tabi canım biraz destek olsunlar , inşallah kazanırsın,Amin canım sağol güzel dilekleirn için.

napıyon kız sen neerlerdesın sana o kadar dedım dıkkat et hasta etme kendını diye bende çalışıyorum malesef hava süper süper valla kelebekleri bende çok severimmm :)))

canım nasılsın bebek nasıl seni gördüğüm iyi oldu dün eczaneye gitti hayıt kapsülünü sordum vitex agnuscastus diye baktılar yokk dediler dopaya baktılar depodada yokmus henüz hiçbi ecza deposuna gelmemiş bana öyle dediler sonra aktara gittim canım aktarcıda bunun tohumu ve macunu var istersenız macununu verelim dedim bende gerek yok dedi nerden bulcam ben bu hapı gitti gidiyordada kalmamıs

dahada iyi olacaksın canım bak herşeyin zamanı var demekki,eşin sana destek olmaya başladı şimdi daha güçlü olacaksın ve bebeğinde gelecek canım.
avatarımı beğendiğin için sağol evet bende bebeğimle böyle olmak isityorum avatarlarımız gerçek olsun ALLAHIM

amin canim amin

napıyon kız sen neerlerdesın sana o kadar dedım dıkkat et hasta etme kendını diye bende çalışıyorum malesef hava süper süper valla kelebekleri bende çok severimmm :)))

ay arkadaşım valla dikkat ettim aslında ama sanırım terledim ve rüzgara kapıldım anlamadım gitti.. ben bide çok narinim maalesef ki.. hemencecik hasta olmaya müsaitim.. aşılama öncesi işleri bitirelim dedik.. aşılama konusunda çok kararsızım ben arkadaşım yaaa.. bi yanım boşver yaptırma aşılama filan diyor.. diğer yanımda eşimi düşünüp en azından bir kez dene diyor.. adet olmam yakındır.. son 3 ilacım kaldı.. bu ilaç bitmeden ya da biter bitmez adet olmam gerek.. bakalım ne zaman gelecek kırmızılar.. sonrası Allah Kerim..
kelebekler bende sevgi filan değil ötesinde bi durumda.. evin heryanında kelebek objeleri ve kendi çektiğim fotoğraflarla dolu.. düşün o derece hastayım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…