Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Önemli değil tatlım ne demek.. Amin canım çok sağol, RABBİM kimseye yaşatmasın... Metformin i doktormu yazıyor.. neden bana vermedi o zaman reçetesiz alabilirmiyim, nasıl kullanılıyor o ilaç.. sizde de düzensiz kanamalar varmıydı??

Son düzenleme:

hangi avatra canım düşünen kız olanı diyon galıbaa ben onu kendımı çok yanlız hissettiğim için yapmıstım eşimde bi dönem destek olmuyordu düşünmekden kafayı yiyecektim baktım bana uygun benı anlatan resim oydu yanlızları oynuyordum ama şimdi öyle dğilim çok şükürr eşimde istiyor artık bakalım kısmet diyelim :) ne güzel sana eskiyi hatırlattıysam :)

canım jinekologların çoğu veriyor.. bazıları vermiyor işte.. sen doktoruna bir sor eminim o da tavsiye edecektir.. kendinde bir sağlıkocağı doktoruna yazdırabilirsin pko için metformin kullanmak istiyorum dersin.. 850mglık metformin. başlangıç olarak bu dozda başlanılması öneriliyor.

şimdiki bebek avatrrına canım .. kendisi bebekleri çok severdi. bu yaz o da evlenecek inşallah hemencecik bebişi de olur. eski avatarının hikyesine de üzüldüm... neyse ki geçmişte kalmış..

merhaba kızlar 123m yeşil online gördüm sizi nasılsınız ben gelemedim bayadır.ne var ne yok topikte yeni haberler var mı?

bayağı yoğunmuş canım 3 günmü sürdü.metformin çok işe yarıyormuş demekki ay benimde mideme dokunmasa süper olacak.

bende bu ay soğan kürü yapacam bakalım nasıl olcak adetimi bekliycem ayın 10kadar gelmezse test yapaca bişey yoksa başlayacam soğana 3kür halınde nasıl oluyor arka arkaya 3kür mü yaptın sen

yok tatlım 3 ay yaptım her ay 1 kür yaptım yani

avatarın değişmiş süper olmuş.inşallah Allah sana böyle güzel bir bebek verir canım.

merhaba kızlar 123m yeşil online gördüm sizi nasılsınız ben gelemedim bayadır.ne var ne yok topikte yeni haberler var mı?

selam tatlım hoşgeldin.topikte er ca ve mervecik ti sanırım niki o arkadaşımız hamile başkada bi değişiklik yok.b

biçimin rahim filmini doktor yorumladı.histeroskopi yaptıracak tam tanı için.

ben brokoli kürüne devam.
yeşilde ilk defa yumurta çatlaması olduu.

tunc temizlik yapıyordu ama hastalanmış onada geçmiş olsun.
cvr nin soğan cücüğü iyi.
bu benim işte 3 ay dinlenme sürecinde.
ecrin yumurtlamasının çatlamasını bekliyor.
öyle işte kimleri unuttum bilmiyorumm canım.
biricik ve busmai nin bebişleri iyi.

şimdi bngl sana ne var ne yok yazacaktım ama 123m maşallah hepsini yazmış... takdir ettim 123m seni... süper tutmuşsun aklında..

bayağı yoğunmuş canım 3 günmü sürdü.metformin çok işe yarıyormuş demekki ay benimde mideme dokunmasa süper olacak.
evet 3 gün sürdü şeker.. maşallah ne hafıza var sende ... topiğin manşetlerini atmışsın resmen.. arada bir topiğe gelemzsem sana soracağım bundan sonra...

tebrik ediyorum gerçekten süpersin 123m

Kızlar herkese iyi akşamlar.
ben bugün test yaptırdım.
anlayan varsa bir bakıverin bakalım .
doktor sadece aaçlık şekerine baktı. eğer üst sınıra yakınsa şeker yüklemesi yapılacak dedi.
AMA NORMAL DEĞERlerde iki tane ref. aralığı var anlayamadım oyüzden.

TESTO H 0.440 ng/mL KADIN 0.06 - 0.82 ng/mL

Parametre Sonuç Normal

GLUKOZ 93mg/dL 40 - 450 mg/dL
70 - 115 mg/dL

INSULIN 6.18 uU/mL 2.6 - 24.9 uU/mL

dizinin özetini yaptım sanki değilmiii.

offfffffffff kızlar bir arkadaşım hamile face fotoğrafını eklemiş.hem sevindim ama kendi adımada çok ama çok kötü oldumm yaaa.Allahım bizede nasip et bir an önce kıskançlık yapmak istemiyorum ama içim buruklaşıyor resmen yaaa.....offffffffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffffffffffffff.
daha ben rahimde ne sorun var onu bile bilmiyorummmm kiii nasıl hamile olacammm.Allah büyük gerçiii bu durumda bile ol derse olur benceeee.

bu arada 1-2 haftadır hep bıçak ağrısı var ya sanırım bunu brokoli yapıyormuş.çünkü yumurtlama ağrısı olsa ateşim yükselirdi ben ateş ölçmeyi bıraktım gerçi son 2-3 gündür bıçak ağrıları daha şiddetli olunca ateşe bakayım yüksekmi diye yokk.36.2 36.3 civarında hep yani yumurta oluştu çatladıd diyemiyorum demekki brokoli yapıyor bunu umarım tüplerim açılıyordurrr.

kızlar sizler metformin ile birlikte adet söktürücü kullanmıyormusunuz?

benim metforminde 2.ayım. ama geçen ay progestan içtim. iki aydır 28 günde adet oluyorum.. metforfinden önce progestan bittikten 10-15 gün sonra gelirdi adetim..

acaba kullanmayacakmıyım adet söktürücüyü?? siz nasıl yapıyorsunuz

canm süpersinya hepsini kısaca özetlemişsin bana teşekkürederim.

evet canm haklısın bende takdir ettim 123m'i.bu arada sende ilk defa yumurta çatlaması olduğunu nasıl anladın ki?

canm seni çok iyi anlıyorum ben sırf o yüzden face mi kapattım.boşver canm sen Allah büyük.

herkeslere teşekkür ederim..
öksürük git gide artıyor.. inşallah atlatabilirim..

sağol canımmmmmmm benimmmmm bende öyle yapacağım iyiki burdayımmm asla kendimi üzmicemm artık hep olumlu düşüneceğim inşallahhh
aferin sana canım hep böyle ol bebişin kendiliğinden gelir inşallh
allah razı olsun canımmm bugünün bende büyük önemi var teşekkür ederim allah kabul etsin...hımmm öylemiymiş yani nedeni belli olmayan düşüklerde problem çocukta oluyo öyleyse hmmm hiç düşünmemiştim bende kendimi kurcalıyorum nerden problemim çıksada rahatlasam diye ... canım en iyiysi son aylarda almak zaten havalar güzel oluyo artık alışveriş daha zevkli olur inşallahherşey gönlüne göre olur.
hımmm evet çekildim valla kabuğuma arada kafamı çıkartıp topiğe bi göz atıp kaçtım siz görmeden kendimde bi eksiklik hissettim moralmen mahvoldum herkez ne güzel 3-4-5-7 doğuruyo istemiyo biz neden böyle oluyoruz diye kafayıbozdum ama düzeldimmm allaha şükür şimdi düşük nedenini bulmadan gözlerime uyku girmicek benim pazartesi şeker den baktırmaya başlıyayım troidler bakıldı temizz...sırada şeker.kan pıhtılaşması,genetik bozukluk ve progesterpn eksikliği var bunlarda düşükn nedeniymiş

stresss yapma 123m herşey iyi ve güzel olacak inşallah brokoli kürü ne için yapıyosunuz bir ikidefa daha duymuştum ?

geçmiş olsun tatlımmm valla benim bi sürü işim var bahar teizliği ama kaloriferler kapansında öyle yapayım diyorumm is bitmiş olur ozamana

bende bi şevk geldi kalkıştım ama pişman oldum.. hemen hasta oldum.. evlenmeden önce hiç temizlik yaptırmazdı annem.. evlenince de hep kadın almıştım.. bu sefer öyle ben yapabilirim dedim ama demez olaydım.. daha salonum ve bir odam duruyor.. ve ben pert oluverdim

sen nasıl oldun? toparlandın mı?

canım ben yaparım yapmasına da o şevk gelmiyo bana napimmm toparlandım canım ya yapılcak çok iş var düşük nedeni araştırılacak araştırmya yönlendirdi bende malatya ya ginince yaptırayım yazın ancak şeker baktırcam troid temiz çıktı kan pıhtılaşması falan filan işte 3 ay beklicez korunmucaz da bakalım salıverdim allah hayırlısını versin inşallah sen aşılama yaptırcan demi önümüzdeki ay aman dikkat et şimdi temizlini bitir aşılama yaptırırsan için rahat evin temiz yatarsın

tuncss canım biliyorsun benim yakamı prolaktin hiç bırakmazdı Allah razı olsun şu hayıt hapını çıkarandan onunla dengede tuttumda hamile kaldım.belirtileri adet düzensizliği,göğüsten süt gelmesi,adet kanamasnın azlığı.ama adetleri çok düzenli olan,göğsünden süt gelmeyen birindede prolaktin yüksek olabilir bunu anlamanın en iyi yolu kan testi.mutlaka yaptır canım aslında hormon tahlili deyince onada mutlaka bakıyorlar.nasıl bu zamana kadar bakılmadı ,atlandı seninki, anlamadım .değer çok yüksek çıkarsa doktor beyin emarı istiyor,adenom olabiliyormuş. onuda çektirmiştim çok şükür temiz çıktı.

Allah şifa versin canım.dahada iyi ol.ayy nasıl bırakcam canım sizden ayrılamıyorum ki ben oku oku teyzesi miniğimin ,gelişmesini,bak şimdiden adamı nasılda şaşırtıyor

Son düzenleme:
iyiki değiştirdiniz,

ecrin seninki tam bunalımdı vallahi ne iyi yaptın arkadaşım,

kayanın üzerinde yalnız oturmuş o kadın ve altında "Allahım banada nasip et" yazıyor ya

çok etkiliyordu beni. çoğu zaman bakıp bakıp ağlayasım geliyordu

kaderimize

bak şimdi bebekler süperrrrrrr Allah size öyle evlatlar nasip etsin.

bende özendim bir bebiş seçeyim kendime

Son düzenleme:
Kullanmaya başla bakalım canım inşallah işe yararBen ilacın dozunu artırmak için nisanda kontrolüm var fakültede gidince soracağım.
Rahat ol tabi kafana takmassan okadar daha kısa sürede gelişmler olacaktır.Streste çok etkiliyor çünkü.Bende 850 mg kullanıyorum.1000 mg kullanırım gerekirse.Allah yardımcımız olsun canım
Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda toplanırsınProlaktine gelince baktır derim.Tam hormon tahlili iste.Bendede prolaktin yüksek çıkmıştı .Tiroitte yükseldi sonradan onun için ilaç kullanıyorum şimdi.Baktırmakta fayda var canım.inşallah bir sorun çıkmaz
Bende anlarım belki bu ay yumurtlama olursa.Senin adına sevindim canım.Bu arada erkek arkadaşında geliyor sende şimdi telaş vardırPastalar börekler yemekler yaparsın artık
benim ütüler birikti bile birazdan ütüleyeceğim canım içine doğmuş :))

sohbet çok güzeldi yaaaa ama benim ütü için çıkmam gerekli :2: bitmiyor şu ütüler (
görüşürüz
Merhaba canım avatarından tanıyamadım ya Yeşilin dediği gibi ilk avatarına alışmışım bendeAma buda çok güzel olmuşÜtü işleri var yine hı herzamanki gibi malumAllah kolaylık versin canım
resmini nereden değiştirebileceğini biliyor muusn yardım edeyim mi?
Ben resim eklicemde eklemeye çalıştım olmadı nasıl ekleniyor resim?:44:
Sağol canımm amiin.. RABBİM kimseye yaşatmasın inşALLAH.. Canım glifor hapını reçetesiz alabiliyormuyuz.. Çok şükür senin düzelmiş.. Bebiş varmı?
Geçmiş olsun senin adına üzüldüm.Allah yeniden anne olmanı nasip eder inşallah sağlıklı şekilde

Adetin baya gecikiyorsa söktürücü kulllanabilirsin.Metforminle kullanmanın bir sakıncası yok canım.Bizde o şekilde kullanıyoruz.28 günde adet olmanda çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…