Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

umut çok da Rabbim ol demedikten sonra sonsuz umut olsa kaç yazar.. çok fena karamsarlık çöktü.. son günlerde aşılama hikayelerini okudum onlar bu hale soktu beni..
okumuyorum artık yoksa kafayı yicektim.. bi gelsin de kırmızılarım doktora gidince nasılsa o beni hemencecik ikna edecek.. tabi bu arada annemler bize geliyorlar salı günü.. benim adetin 2. günü kontrole gitmem lazım.. inşallah onlar çok kalmazlarda tedavi sürecim sıkıntıya girmez.. bişey de diyemedim.. kuzenimin kız istemesi olacak babam isteyecek kızı.. o nedenle mecbur gelecekler.. bende de maşalla bir şans var ki sorma yani

aminnnn tatlım aminn inşallah
cnm ya çok tatlıı kerata odaya getirdiklerinde ben ve eşinin annesi vardı şok olduk çok çabuk geldi ne yapcağımızı şaşırdık on dk yüzüne bakıp bakıp güldük
bunu demen iyi oldu cnm çok saol hurmayı söyliycem arkadaşıma doktorumuzda mısır ve kabak çok süt yapar gazda yapmaz dedi çünkü çoğu gaz yapıyor
he birde sezeryanda gaz olayı mahfediyor yaa kız saatlerce ağrısını çekti ne uyku ne bişi sabah dokuzda anca teşrif edebildiler

bicim naber cnmcım bu arada eşimin kardeşi eczanede çalışıyor hayıt hapı getirmiş bana regli olursam başlıyım diyorum ama metforminle çok zararı olurmu :44:

canım sen arada gider gelirsin doktora tedavin herşeyden önemli bir de önüne her gelen yazıyı okuma... ben napayım rahim ameliyatlarında bir sürü riskler var... yani hiç bebeğim olmayadabilir ama yine de karamsarlık yapmıyorum olacak diyorum inatla ve moralimi hep yüksek tutuyorum.... böyle yapmamız şart sen de eski haline dön.... yine dedikodu yapalım...bebek muhabbetleri yapalım işe yarayacak ben eminim...

Son düzenleme:

oyy oyyy.. ömrü uzun, bahtı güzel olsun.. sarısı tez vakitte bizlere olsun..
hurma zararsızmış.. kuzenimin kayınvalidesi doğum öncesinde yedirmeye başlamıştı ona.. şimdi maşallah bebek topaç gibi.. sadece anne sütü alıyor.. hala hurma yiyormuş.. herkesin bünyesi farklı.. denesin her şeyi.. ama bol bol sıvı alsın ki süt olsun.. bu arada ayaklarını filan da üşütmesin.. sezeryanlı iyice gaz olur.. adı üstünde normal doğum.. eğer engel bir durum yoksa bence herkes normal doğurmalı..

Aslında bende çok memnun değilim ama başladım mecburen devam ediyorum.Tavsiyeyi dikkate alacağım, doktordan talep ederim.:44:

Bicim teşekkür ederim beni çok rahatlattın gerçekten. Neden hep sevdiğim şeyler bana zararlı ki bu hayattta:2: Şaka bir yana bilmiyordum hakkikaten dikkat ederim bundan sonra öğrenmem çok iyi oldu.

İnşallah Rabbim sizlerede hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip eder tez zamanda.

bicim naber cnmcım bu arada eşimin kardeşi eczanede çalışıyor hayıt hapı getirmiş bana regli olursam başlıyım diyorum ama metforminle çok zararı olurmu :44:

şimdi sen hormonlarına baktır önce normalse hayıt hapı içmene gerek yok çünkü hormonlarda bozukluk varsa dengeliyor yoksa bir etkisi olmazki hayıtın....
hele yumurtlaman da oluyorken bence hiç gerek yok içmene canım

canım benim.. iyi ki varsın.. okumuyorum zaten.. ama aşılamada olasılık çokda yüksek değilmiş.. Rabbim hayırlısnı versin.. kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız..
Allah'ım hayırlı kaderler yazsın.. adet olacağım ya nasıl gerginim belli değil.. bu karamsar halimin de sebebi bu..

sen de iyiki varsın... sizlerle yazışmak bana huzur veriyor kimseye anlatamıyorum ya sizinle paylaşınca kuş gibi hafiflemiş hissediyorum kendimi....
amin canım....

adet öncesi ben de çok hassas oluyorum hele şimdi yumurtlama zamanımdayım az önce bolca akıntısı geldi... o yüzden de çok stres var üstümde ama şükürler olsun glifor sayesinde bu akıntıları görür oldum

bu arada aşılamayı doğru zamanda yapacak doktorun çok iyi senin bu nedenle şansın da yüksek böyle düşün...inşallah nisan sonunda senin hamileliğini kutlayacağız burada canım benim

Son düzenleme:

metformin mucize..
bende son 15 gündür filan bi boşladım içmeyi.. pazartesi yeniden başlıyorum kendime boşluk verdim.. çok bunaldım ilaç almaktan..

hepiniz bebekli avatar yaptınız ne güzel avatardan ayırıyodum şimdi bi an bu kim ki diye bakıp kalıyorum

analdım canımda bende sefaf akıntı olmuyor beyaz kremsi oluyor o zaman işaretliyeyim hiç akıntımı işaretlemediğim için çizgi çekmiyorrr
benimde genelde öyle oluyor cnm amannn anlamıyorum ki ben şu akıntı olaylarını sen yinede akıntıyı işaretle

amin cnm aminn gaz çok kötü ya bebeğede geçiyor anne gazlıysa çocukta huzursuz oluyor sütten geçiyor gaz sanırım
oda çok normal doğum istedi ama günü gleidği halde bebek kanala girmemiş ve sancılar oldukça fazlaydı şaşırdı doktor hatta sen nasıl böle bu sancıyla ayaktasın diye makineye bağladılar hiç açılma olmadı yani anlıycağın o yüzden girmek zorunda kaldı kısmet işte ama sancısı çok fazla normal doğumda doğururken çekiyorsun böyle bilmem kaç gün ızdırabı var işte ne emzirdiğini anlıyorsun gazla uğraş acısı ayrı dert of çok zor

neden ben de bebek resmi koymuyorum diye düşündüm dün illa bebek sahibi olmak gerekmez bebek resmi eklemek için hem böyle 1 adım daha yaklaşmış oluyoruz bebeklerimize.....
yazz hapın bitsin metformini sabah akşam al ki kaliteli yumurtan olsun canım....

inşallah arkadaşım inşallahhh..
nisan sonu belki de mucizem gelecek.. sonunda hasret bitecek.. Allah hepimize yaşatsın..

bana artık müsade..
kocişim koltukta uyudu kaldı.. kaldırıp yatırayım onu yerine..
mutlu pazarlar diliyorum şimdiden.. yarın görüşürüz canlar..
kendinize iyi bakın..
hepinizi çok seviyorum

aslında istiyorum tekrar baktırmayı zaten metformin içeli altı ay oldu belkide geçmiştir ne alemdeyim görmek istiyorum hapta şimdilik dursun bir kenarda

hem hamilelikte hem de emzirme döneminde gaz yapmayan yemeklerden yemek gerekli.... süt gaz yapıyorsa yoğurt yenmeli mesela....

iyi geceler canım güzel düşün artık hep :) öptüm

iyi pazarlar canım

Son düzenleme:
aslında istiyorum tekrar baktırmayı zaten metformin içeli altı ay oldu belkide geçmiştir ne alemdeyim görmek istiyorum hapta şimdilik dursun bir kenarda

tabi canım mesela benim metforminden sonra hormonlarım normale yakın oldu doktorlar normal dedi... demekki başka bişey içmeye gerek yok....
hem birini düzelteceğiz derken diğerini bozmayalım.... önce testlerini yaptır ona göre gerekliyse alırsın....

Allah iyilik versin canım.İnşallah sağlıkla gelir bebeğin.Evet gidecem nisanda kontrolüm var önce kan tahlili olmam gerekiyor hormonlarıma bakılıcak.Yaza kadarda normal kiloma dönebilirsem ozmanda çocuk tedavisine başlıcaz nasip olursa.Allah hepimizin yardımcısı olsun .Tiroit sorunum yoktu neolduysa yeni oldu bu tiroit olayı.İnşallah canım düzelir.
Allah hayırlı etsin canımNegüzel darısıda bizlere olsun inşallah.Allah dualarımızı kabul etsin
Bilgiler için teşekkürler canım

Bakim canım inşallah anlarım nezaman yumurtlama olduğunu.Bana vermişsin sırayı BicimciğimBana daha yol var kilo verme durumumdan sonra tedaviye bile geçmedik neler bekliyor bizi bilmiyorum canım. Nasip olursa yaza kadar belli bir miktarda vermiş olursam kiloyu tedaviye başlıcaz.İnşallah hepimiz için kolay olur herşey.Allah yardımcımız olsun canım.Sen nasılsın canım moralin iyi değilmi?

canım kilo verirken de bebeğin gelebilir hiç belli olmaz....korunmadığınız sürece hormonların dengelendiği an bebeğin gelebilir...
inşallah canım hepimiz için en güzeli olsun....
sabretmek kolay olmuyor ama mecburen sabırlı oluyoruz hepimiz....
iyi geceler canım....
benimde uykum kaçtı bu gece böyle netten çıkmak istemiyorum....

Evet haklısın belli olmaz Allah nasip etmişse hertürlü oluyor.Aminnn canım aminn.Tabiki kolay olmuyor ister istemez bunalıp başkalrının bebeklerine imrendiğimiz oluyordur tabiki.Bizlerede nasip olsun en kısa zamanda hepimiz anne oluruz inşallahCanım Cvr Hz Zekeriya ve Meryem suresini okumuş sende okuyormusun?Dualarımız kabul olsunda gelsin meleklerimizBazen uyku tutmuyor dediğin gibi.Ben çıkmak zorundayım canım görüşürüz kib iyigeceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…