Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

inciride 3gündür yapıyorum canım benım prolaktınım düşük hatırladıgım kadarıyla 23 falandı bakalım c.tesi giderim belki doktora

bende de vardı o illet, "ZALAIN fitil" kullandım hemen geçirdi canım kesinlikle tavsiye ederim.
ayrıca eşinde varsa mantar ,sürekli sana bulaşıyor olabilir
herşeyi kullandım onuda hemen alır denerim canım teşekkür ederim

canım hakkında hayırlısı olsun bu duaları bende duymustum bende okumaya başlayacam hakkımızda hayırlısı olsun seninde kılo problemin vardı dimi yanlış hatırlamıyorsam
yok tatlım kilo problemim 1.60 boyum kilomda 52 sadece oldukça fazla göbek problemim var =))) ben dış gebelik geçirmiştim ocak ayında belki ordan hatırlarsın...

eşimede tahlil yaptırdık bi sorun çıkmamıştı onda mantarla alakalı canım ama bazı erkeklerde oluyomuş ama hiç şikayeti olmuyomuş belki öyle olabilir bide ben inanılmaz hassasım ped markamı bile değiştirsem beni çok etkiliyo bundanda kaynaklı olabilir.. 11 tane jinekoloğa gittim evlendiğimden beri hiç biri çare olamadı hepsi geçici çözümler buluyo bende anlamadım bu işi :S eşimde bıkıcak artık benden evlendiğimden beri sürekli doktorlardayım =(( evlenmeden önce sağlık sorunum yoktu yaaa ( adam akıllı bi doktorda bulamadım hala

ped olarak mutlaka kotex kullan kokusuz. gunluk ped kullanma

Canım çok geçmiş olsun üzüldüm durumuna Allah şifa versin inşallah tedavini ihmal etme geçer inşallah
Bugünden sonra olursun merak etme bende 4. gününde oluyordum bir keresinde 7. gününde olmuştum.. istisna olabiliyor.. stres etme canım gelirkırmızlar merak etme..
Merhaba canım bugün dışarda işim vardı çok birşey yiyemedim.Eşim makarna istedi ben yemiyorum öyle makarna neyse makrnadan bir iki kaşık alayım dedim az bir süre sonra doğru lavaboya koştum içim dışıma çıktı resmen ya midem küçüldü ya pkonun belirtisi yada hamilelik düşünüyorum.Eşimde garibim öyle bakakaldı bana çok komiktiMidem ağrıyor biraz bugün yürüyüş yapamıcam malesef kendimi iyi hissetmiyorum.Yada adet olacağım ondan bulantı olabilir.Bilmiyorum kafam karıştı canım ya
artınca ne olduğunu bilmiyorum da kalpler mesaj sayısına göre artıyor.. popüler bir üye olduğunu gösteriyor
Kalplerin arttığı popülerlik sanırım gitgide popüler oluyoruz şekerim
Canım sana uygulanan tedavi yöntemi aynısı bana uygulandı.Bende bekarken gittiğimde tarlusal doğum kontrol ilaçlrı verirlerdi doğum kontrol ilacı kullandım bırakınca yine aynı oyüzden doğum kontrolüne çok sıcak bakmıyorum onun yerine söktürücü daha iyi bence.Sen şimdi ne kullanıyorsun canım tedavin nasıldı?
Çok geçmiş olsun dediğinde çok haklısın herkez kendi çocuğunu düşnüyor:))İnşallah iyi olursun canım
bicim bugün mü röntgen sonuçalrını baktıracaktı geçmişi okuyamadım haberim yok.. yook bugün buralarda ... çok merak ettim:44:
Bende merak ettim Bicim gelmedi daha canım
selam kızlar.bugün adet olmam gerekiyordu.iğnede de 16. günüm.test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :18: :18: :18:
A.s hayırlısı inşallah hamilesindir canım

ikinize de maşallah canm.inşallah sorunsuz bi doğum geçirip oğluşunu kucağına alırsın.canm ne güzel çok kilo almamışsın doğuma az kalmış nasıl olacak belli mi?inşallah bende senn gibi rahat bi hamilelik geçiririm.şimdilik iyiyim çok şükür bi sıkıntım yok hep böyle gider inşallah. ismide çok güzel canm anlamıda güzel hatırladığım kadarıyla.saolasın tatlm soracak çok şey vardr mutlaka ama şuan aklıma gelmiyo.aklıma geldikçe sorarm canm teşekkürler.

saol canm çünkü aynı şeyleri yaşıyoruz ve birbirimizi çok iyi anlıyoruz.kalp atışlarını duyunca evet biraz rahatlıyosun ama yine çok deil ondan sonra sağlıklımı nasıl diye korkular başlıyo ama hep iyi düşün kötü şeylerden korksanda iyi düşün ben öyle yaptım.inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi.

dr.a gittiğinde yumurtan gelişmiş olur inşallah canm.yakınn nasıl faydası oluyomuş.aşılama düşünüyodun bi ara ne oldu canm?

ay canm benm geçmiş olsun ya.off çok korktum şimdi bende aman nerden bilelim ki önceden vurulmak benm hiç aklıma gelmezdi.kaçıncı haftada vurulmak gerekiyo gerçi sağlık ocaklarındaki ebeler hatırltıyo heralde aşıları.20.haftada bi aşı varmış heralde geçen öyle demişti ebe neydi hatırlamıyomda.ben sana hatırlatırım zaten demişti.sen bu aya kadar başka aşı oldun mu?of canm ateş düşürücü bebişine zararlı deilmiymiş.gerçi ateşli olmanda zararlı olur.inşallah iyileşmişsindir biraz daha.

kolay gelsin canm yorulmuşsundur.yorucu geçiyo hele nöbet günleri geçmek bilmiyo ama iyiyim çok şükür.

canm geçmiş olsun çok dikkat ettiikçede oluyo inan.yıkama jelleri kullanma boşver onlarda kimyasal belki yararından çok zararı oluyo.soğan suyunu bırakma canm bende yapmıştım.evet canm kenzül arş çok etkili bi dua ism-i azam da okuyabilirsin meryem suresinide duymuştum evet.içten inanarak yapılan her dua kabul olur inşallah.Allah kabul etsin hepimizin dualarını inşallah.

geçmiş olsun canım seni çok iyi anlıyorum benimde 2 kez başıma geldi, biri kullandığım antibiyotiktendi, diğerini hala çözemedim evet ilişki esnasında çok kötü yanma ve acı oluyodu berbat bişeydi neyseki geçti. bir daha olmaz inşallah. sana tavsiyem günlük ped veya peçete gibi şeyler kullanma, mutlaka beyaz iç çamaşırı kullan ve olduğu zaman ılık suyla yıka inşallah geçer. bir de jel falan kullanma

Son düzenleme:
kızlar ben bu ay
her gün 7 kere Hz. zekeriyanın duasını okuyordum.
Bir gece akşam namazından sonra yerimden kalmadan 40 kere fatiha okuyup dileğimi söylemiştim.
bir kere kenzül arş duasını ,
birde meryem ve enbiya suresini okumuştum .

RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI ŞİMDİDEN KABUL ETSİN.

Son düzenleme:
Amin canım benim. sen nasılsın geldim adet.

canım çok geçmiş olsun zor atlatmışsın demek.bende yaptırmamıştım.bilgimde yoktu zaten.inan canım,o kadar korkuyorumki bebeğime bir şey olacak diye.o günler gelsinde bende vurulayım aşımı

evet canım banada doktor resmen göstermişti rahmimin ikiye ayrıldığını ekrandan görmüştüm.evet benziyor sanırım rahimlerimiz.annemede doktorları inanamıyormuş sen bu rahimle nasıl hamile kalıyorsun diye.sanırım rahim bozukluğuda genetik.Rahman ve Rahim olan Allah.bu yüce isimden geliyor canım . bize bunu yazdıysa ister şekil bozuk olsun ister düzgün olsun canım hepsi boş .Tüpler açık olsunda gerisinden hiç korkma tatlım.rabbim ol deyince su gideceği yolu bulur.metformini 2 ye çıkarman çok iyi olmuş canım.yumurtlamaya daha etkili olacaktır.bence biz yumurtlayalım bir de oluruna bırakalım hamile kalamamamız için hiç bir sebep olmadığını düşünüyorum.diğer kadınlardan daha şanslıyız çünkü çok fazla yumurtamız var
sancılarım çok şiddetli değil ama ara ara hafif şekilde oluyor .bakalım doktora gideceğim günü bekliyorum ama gittiğim gün 5+6 günlük olacak sanırım kalp atışlarını duyamayabilirim

çok teşekkür ederim canım güzel dileklerin için inşallah .sanada geçmiş olsun saraçoğlunun sitesinde mantar ile ilgili sanki bir kür okumuştum bulursam sana göndereyim linki.

nihat hatipoğlu meryem ve enbiya surelerini arka arkaya okumak çocuk isteyenler için demişti canım. Allahım dualarımızı kabul etsin hepimizin nur topu gibi sağlıklı evlatları olsun AMİN.

selam kızlar.bugün adet olmam gerekiyordu.iğnede de 16. günüm.test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :18: :18: :18:
seni anlıyorum canım heyecanlısın inşallah Allah gönlüne göre verir.

cvr helal olsun sana kafaya takmamışsın rahim filmi bile çektirmemişsin.bak çok şükür hamile kalmışsınnnn.ayyy ben niye bu kadar takıyorumki Allah ol derse hiçbi,şey bunu engelliyemiyorrrr...
canım vallahi sen kafaya takmasan belkide gelecek hemen bebeğin.psikolojik kitaplar oku ben okumuştum çok iyi geldi bana ,ondan sonra hiç takmamaya başlamıştım.canım şekil hiç önemli değil.Allah onu oraya gönderecekse bak nasılda tutunacak rahmine.sen şimdi düşünüp kafaya taktıkça sonuç değişiyormu ?tabiki hayır düşündüğünle kalıyorsun canım benim.rahimlerimizin şekilleri bozuk olduğu için filimler böyle şüpheli çıkıyor doktorlar böyle anlam veremiyorlar.emin ol bende çektirseydim bunalıma girerdim bunu biliyordum.Bunu bildiğim için hiç istemedim.
Sen bol bol duanı et gerisini Rabbime bırak canım.Bak bize stres yaramıyor Prolaktin yükseliyor inan bunca zamandır beklememizin belkide en büyük sebebi bu stres hormonu.inanıyorumki senin bebeğin seni çok fazla bekletmiycek, bir gün şok olacaksın.

ped olarak mutlaka kotex kullan kokusuz. gunluk ped kullanma
orkid ultra pamuksu yüzey kullanıyorum canım kotexide denerim günlük ped değilde kağıt havlu kullanıyorum bazen akıntı çok olunca saol canım

Canım çok geçmiş olsun üzüldüm durumuna Allah şifa versin inşallah tedavini ihmal etme geçer inşallah
teşekkür ederim canım inş.
sanki jel kullanmadan temzilenmiyomuş gibi geliyo canım :S femin x diye bi jel onu kullanıyorum.. soğan suyuna tam gaz devam =)) dualarımlada birlikte inş. sağlıklı çocuklarım olucak inanıyorum =)))

işte o yanma ve acı bende hep devam ediyo canım =((( bütün çamaşırlarım beyaz ütülüyorumda herşeyime çok dikkat ediyorum ama bi fayda yok belki soğan suyu kürüyle geçer :S rahimi temizliyomuş :S

elimden geleni yapıcam canım bütün duyduğum bütün duaları okumayı düşünüyorum inş. kabul olur canım.. allahım sağlıklı evlatlar versin hepimize inşş... amiiinnn =)

selam kızlar
ben de bugün gittim muayenemi oldum.
süper bir doktor buldum, çok tatlı hem de bilgili..
endokrin+diyetisyen ve kadın doğumcumla beraber önce kilo vericem.
sanırım metformin de verecek.
ben, bebek düşünmüyoruz henüz diyince ona göre yönlendirdi beni.
kilo verince her şey düzelebilir ama düzelmeyebilir de dedi. sağlığın için de bunu yapmalısın dedi, haklı da..
bu hastalığın kesin tedavisi yok dedi ki artık hepimiz biliyoruz zaten bu durumu.
her ay geleceksin kontrol edicem ne kadar kilo verdiğini dedi.
zaten sıkıştırması lazım birilerinin beni, o zaman zayıflarım işte ben
şimdilik ben zayıflama aşamasında olucam, inşallah istediğimiz zaman da Rabbim aratmaz bebişimizi

A.s canım ne iyi etmişsin üçüne gitmen çok iyi olucak.Allah kolaylık versin canım bende diyetisyene gidiyorum pkolularda kilo vermek çok önemli biliyorsundur.En iyisi sağlıklı beslenme sporla beraber inşallah kısa sürede kilolardan kurtuluruz canım bebeklerimizede kavuşuruz Allah nasip ederse
Amin canım inşallah Allah senin dualarını kabul etti darısıda bizlere inşallah.Yer gök duayla canım

Canım gelmedi adetim.Bugün eşim makarna istedi kendi için.Ben yemiyorum makarna türü şeyler diyetimde yok. ama bir iki kaşık tadına bakayım dedim.Kısa bir süre sonra lavaboya koştum içim dışıma çıktı resmen.Eşimde bakakaldı neoluyor diye çok komikti haliYa adet olucam bulantı yaptı ya pkonun etkisi bulantı oldu yada sanmıyorum ama hamilelik olurmu bilmiyorum canım aklım karıştı biz pkolular için her an herşey süpriz olabiliyor

naber tatlımm bütün gün eşimle dolaştık çorluda çok garip hissediyorum bu aralar eşim o kadar güzel davranıyor ki ama ben mutlaka bir arıza çıkarıyorum sanırım çok yıprandım bu bebek mevzusu yüzünden sinirlerim harap oldu ufacık birşey buluyorum başlıyorum ağlamayaaa

bicim tuncs gyaman karabocuk kızlar nerdesiniz yaa merak ettim

bütün gün gezdim durdum eşimle yeni geldik eve geçmişi okuyup durdum ne çok kaynatmışsınız :) sen nasılsın cnm

Hoşgeldin nasılsın canım?Niye yıpratıyorsun kendini canım?Üzme kendini herşey güzel olur inşallah

Hoşgeldin nasılsın canım?Niye yıpratıyorsun kendini canım?Üzme kendini herşey güzel olur inşallah

hoşbulduk cnm benim elde değil canım bazı şeyler ama elimden ne geliyorsa yapıyorum inşallah güzel olacak Allah büyüktür

sen nasılsın cnm iyimsiin

hoşbulduk cnm benim elde değil canım bazı şeyler ama elimden ne geliyorsa yapıyorum inşallah güzel olacak Allah büyüktür

sen nasılsın cnm iyimsiin

Elde değil haklısın ama biz kendimize ediyoruz kimseye değil.Stres en büyük düşman buda sağlığımızı olumsuz olarak etkiler.Oyüzden kafana takmamaya çalış.Herkezin farklı farklı derdi var canım.Allah'a sığınmak en güzeli.Bak nedicem yarın başlayalımmı bizde Meryem suresi ve Hz.Zekeriyanın duasını okumaya.Hem manevi huzur olur hemde Allah inşallah duamızı kabul ederse bebek nasip olur nedersin?

cok haklısın hayatım ben bir kaç ay sürekli ya varisi okudum meryemide arada okuyorum ama niyetim var 41 gün okumak bazen elime birşey almıyorum hiç içimden gelmiyor ama bazen bir gaza geliyorum bir kaç ay sürekli okuyorum Allah büyüktür inşallah nasip olucak tatlım inşalahhhhh

Şeytanının bacağını kır başla canım inşallah güzel gelişmeler olur senin için kafaya taktıkça olmuyor hiçbirşey en güzeli biraz rahat olmak sanırım dualarını okuyup tedavini olup gerisini Allah'a bırakmak kaderimizde varsa ve hayırlı ise olur inşallah

tabiki Allaha bıraktım o istemezse asla olmaz biliyorum bunu ama işte istemesini istiyorum çok üzülüyorum çok yakınımda bu durumu yaşayan var amcam eşi hamile kalıyordu ama rahminde tutamıyordu yıllarca tüp bebek denediler ama olmadı şimdi çocuk esirgemeden aldılar ona bakıyorlar 1 aylıktı aldıklarında şimdi ilkokula başlıyor ne garip aslında normalde takmıyorum sürekli neden olmuyor neden olmuyor demiyorum ama sanırım bazen umutsuzluğa kapılıyorum hem kendimi hem eşimi üzüyorum
Rabbim kimseyi cocukla imtihan etmesin yarın hemen tavsiyene uyup başlıyorum canım okumaya saolasın

kotex pamuklu olduğu için doktor onu önermişti bana bir de kokulu pedler azdırıyor mantarı.
sebamed feminine intimate wash jeli kullanıyorum temizliği için. eczanelerde var.
ZALAIN i mutlaka al,fitil. hamilelere de veriyorlarmış güvenli yani,gece yatarken derine kadar ittiriyorsun öyle uyuyorsun. geçer inş. canım

Çok geçmiş olsun dediğinde çok haklısın herkez kendi çocuğunu düşnüyor:))İnşallah iyi olursun canım
:
sağol tatlım,daha iyiyim şimdi,hiçbirşeyim yokken yataklara düşürdü beni ya ne aşıymış.

evet canım 4 ya da 5.ayda vuruyorlar ben de 20.haftamda vuruldum işte. bir ay sonra da 2. dozunu vuracaklar
ateş düşürücü tamol en hafifi.evet ateş yükselmesi bebeğe çok zararlı o yüzden mecbur içtim

canım çok geçmiş olsun zor atlatmışsın demek.bende yaptırmamıştım.bilgimde yoktu zaten.inan canım,o kadar korkuyorumki bebeğime bir şey olacak diye.o günler gelsinde bende vurulayım aşımı

.
canım herkeste aynı şey olmuyormuş ama insan yine de endişeleniyor ilaç bile içmiyoruz çocuğa bişey olmasın diye, aşı vurulunca haliyle endişe oluyor. zararsız diyorlar ama gel de kendini ikna et.
annem de çok pimpiriklisin diyor kızıyor. kolay mı bulduk ,kimse anlamıyor halimizi. sağlıkla doğduğunu görsem de rahatlasammmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…