Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

gyaman canım sakın sıkma canını eşinde ilgili bak herşey yoluna girecek bebeğin de gelecek bu korkuyu at içinden...

kolay gelsin canım zor olmalı özelden cevap yazdım sana çok teşekkürler...

canım duphastonla 4-5 gün sonra adet gelebiliyor... ama inşallah hamilesindir çok seviniriz o zaman... bakalım bekleyelim biraz ne olcak çok merak ettim bende...

okuldayım canım sınav yaptım pazartesnden bu yana ondan nete giremedim.. bugün adet günüm ama bi belirti yok çok canım sıkkın :2:
adet yaklaştıkça öyle olur sıkma kendini rahat bırak canım söylemesi kolay biliyorum ama en güzeli bu adet dönemlerinde...

bicim bugün mü röntgen sonuçalrını baktıracaktı geçmişi okuyamadım haberim yok.. yook bugün buralarda ... çok merak ettim:44:
canım ne yazıkki 19 unda gel dedi doktor o zaman bakacak...2 doktora birden göstermeyi düşünüyorum....
senin cevabın çok iyi oldu iyiki göndermişsin çok iyisin Allah razı olsun....

bicim tuncs gyaman karabocuk kızlar nerdesiniz yaa merak ettim

bicim naptın canım tüplerinin durumu neee
canım haftaya belli olacak yazarım ben de merak içindeyim...

canım ben belirsizlikten yoruldum ne olduğum belli olsun ben de düşünmeyeceğim yumurtlamam da iyi kötü başladı biraz biraz rahimdede sorun yok demelerine ihtiyacım var
inşallah hepimiz için her şey çk yolunda gitsin.... sıkıntısız olsun hamilelikde doğum da...

canım sen içimi ferahlattın gerçekten ve bana çok güzel umut oldun....
6 haftalıkken rahimde bebeğin yeri görülür ancak 7 haftalıkken kalp atışlarını duyabilirsin canım ama olsun en azından rahimdeki yerini görürsün.... inşallah güzel şeyler diyecek doktorun beni de bilgilendir dua edeceğim canım...

hayırlı olsun tedavin işe yaracak verilen kilolar bundan şüphen olmasın....

Son düzenleme:
gyaman canım sakın sıkma canını eşinde ilgili bak herşey yoluna girecek bebeğin de gelecek bu korkuyu at içinden...

canımcım cok saol herzaman umutsuz değilim ama bazen işte geliyorlar bana :=) sanırım başka sorunlarımla birleşince ağır geliyor sinirlerim bozuluyor dogal olarak eminim ikimizde buraya yazıcaz hamileyim diye çoğu topiği okuduğum zaman insanlar iki sene üç sene yazıyorlar buraya hamile kalamadıkları için bakıyorum sonunda hamile kalmıslar bizde ole olucaz inşallah Allah buyuktur

Allah iyilik versin canım.Ya tabi annelerde olsa kimse bizim halimizden çok iyi anlıyamaz biz bu durumu yaşıyoruz çünkü yaşayan daha iyi anlar.Ttitiz davranman normal canım tabiki bizde olsak öyle yapardık sanırım.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah
Evet canım bende baktım daha sonra çoğunun bebeği olmuş demekki hepimiz için bir zaman var.Zamanı gelince olur inşallah hepimizinde
Canım dün gece adet oldum hamileyim belki diye ümit etmiştim ama sağlık olsun vardır bir zamanıHaftayamı belli olucak canım hadi inşallah hayırlı güzel sonuçlar alırsın görüşürüz canım
Haklısın yeri geliyor çoğumuzun sinirleri bozuluyor ama sinirlenince kendimize faydamız değil zararımız oluyor canım.Hayırlısı Allah nasip eder inşallahta tez zamanda anne oluruz.Çok sevindim bugün başlayacak olmana inşallah dularından hemen sonra anne olursun canım.Ben dün gece adet oldum.Bir ümit hamilemiyim demiştim ama kısmet olmadı.İnşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz canım.
günaydınlarr efendim :=)

Günaydın canım:)

bende meryem suresine başladım dün akşam 41 gece okuyacam eger adet olmazsam

ohh ne güzel gez bakalım uzun zamandır yoktum merak ettım senı ben aynıyım valla doktor arıyorum kendıme :)

ayyyyy canım inşallahhhhhhhhhh.ama bu aralar pozitifim olmayacak değilde olacak diyorum heppppp ve hep öyle düşünüyorummm.inşallah pozitif düşünce sayesinde hamile kalabicem.bende şokkk olacam gibi mi geliyor burda parti yaparız o zamannnnnnnnn

hoşgeldin canım nasılsın napıyorsun?Ben dün gece adet oldum belki hamileyim dedim ama kısmet olmadı.Duphaston kullanıcam yine değilmi adetin belli bir gününde demiştin nasıldı unuttum ya

günaydın kızlarrrrrrr
günaydın ecrincim topiğimizi sen açıyorsun her gün...
önemli değil bicimcim ne demek Allah senden de razı olsun biliyorsun bu ay tahlil yaptıracağım diye kendiliğinden gelmesini bekliyorum ama hala yok :2: 29. güne geçtim :2:

sağolasın gyamancım sen nasılsın .. bebek mevzusunu kafandan atmaya çalış o zman hiç ummadığın bir anda süpriz yapar inşallah.. çünkü ileriye dönük streslerimiz korkularımız şimdiki zamnı yaşamıza engel oluyor... anı yaşa demek kolay değil ama elimizden gelen her şeyi yapıyuoruz .. gerisi takdir ilahi..

canım inan durumuna çok üzüldüm bu durum bile sende ayrı stres oluşturuyordur.. :2: tez zamanda şifanı bulursun inşallah.. nette araştırma yaptın mı hiç nasıl tedavi ediliyormuş.. bazen kendi kendimize şifamızı buluyoruz canım ..

inaşllah adet olmazsın tatlım bebişin olur kutlama yaparız burada ... son durum nedir sende .. bende adetimi bekliyorum ama hala gelmedi.. :2:

kolay gelsin canm yorulmuşsundur.yorucu geçiyo hele nöbet günleri geçmek bilmiyo ama iyiyim çok şükür.
.
sağolasın canım aynen bazen okul günleri hiç bitmek bilmiyor... ne zman cinsiyeti belli olacak bngll33.. çok merak ediyorum..

güzel bir karar canım .. kilo vermen çok faydalı olur inşallah bebişinde devamında gelir..çok öpüyorum seniii

bir de ben kilom normal hatta zayıf bile diyebilirim

canım kilolu değilim derken ölçülerin nasıl benimde vücudum incedir ama göbek bölgem yağlı malesef bu bile pkonun göstergesi... bu arada pko hastalrı korunmazsa bile bebek bazen çok bekletir şahsen ben evlendiğimde korunmayı düşünmöüyorum çünkü zaten hamle kalma ihtimalimiz düşük .. bence sende erken deme pkonun tedavisini elden bırakma..

selam kızlar.bugün adet olmam gerekiyordu.iğnede de 16. günüm.test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :18: :18: :18:

nasılsın zeynooo kırmızılar geldi mi bende bekliyorum ama benim gelemdi benim gelsin sneinkiis gelmesin sen bebiş bekliyorsun çünkü...

hoşgeldin canım nasılsın napıyorsun?Ben dün gece adet oldum belki hamileyim dedim ama kısmet olmadı.Duphaston kullanıcam yine değilmi adetin belli bir gününde demiştin nasıldı unuttum ya

hadi ya :2: üzüldüm canıım .. evet adetininin 15. ya da 16. 17.günü başlayacaksın .. 10 gün boyunca kullanacaksın bebiş olursa adetin gelmez yoksa gününde adet olursun..

Allah kabul etsin canım bende başlıcaktım bugün okumaya. dün gece adet oldum hayırlısı bir ümit belki hamileyim demiştim ama nasip herşey.

amin canım hayırlısı olsun canım başlarsın adet bitiminden sonraa

Son düzenleme:
hadi ya :2: üzüldüm canıım .. evet adetininin 15. ya da 16. 17.günü başlayacaksın .. 10 gün boyunca kullanacaksın bebiş olursa adetin gelmez yoksa gününde adet olursun..

Tamam canım mesaj atmıştın bana özelden orda 18.günü başla demiştin hangi gün başlayım tam olarak yanlış birşey yapmayım canım ondan soruyorum .Sağlık olsun canım sonuçta ben hiç tedvaiye geçmedim bebek tedavisine ümidim çok yoktu.Yinede Allah bilir tabiki.Ama kiloları verirsem daha iyi olur diye düşünüyorum.Sendemi adet olmayı bekliyorsun inşallah gününde gelir canımcığım

günaydın canım evet ben açıyorum topiği fırsat buldukça yazıyorum işte :) nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…