Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

merhaba ,
aramıza hoşgeldin.. bunların hepsini aynı anda kullanmayacaksın değil mi? diane35 doğum kontrol hapıdır bunu kullanacaksan tarlusalı kullanmana gerek yok.. tarlusal adet söktürücü olarak kullanılır.. sanırım ilkin bunu kullanmanı tavsiye etmiştir doktor.. flagyl de iltihab için veriliyor.. sanırım rahimin de iltihab var.. bunları sana hangi sıra ile kullancaksın dedi.. ben tahminimi yazayım.. ilkin tarlusalla adetini getirtecek sonrasında da diane35 e başlatacaktır bu süre zarfında flagly kullnma da bi zarar olmaz.. o iltihaplar için..

soracak sorular ççok var yaşın kaç evli misin kilo durumun nasıl hormon tahlillerin var mı örnek olarak ?... ben diane35 in sürekli kullanımını tavsiye etmiyorum..

yardımın için teşekkür ederim aynen senin dediğin sırada kullanmamı söyledi dr ben 27 yaşındayım 8 aylık evdeyin çocuk için erken diyorum aslında ne yapcamı bilmiyorum çocuk konusunda ben şiddetli kasık ağrısıyla gittim dr a pko çıktı

merhaba ,
aramıza hoşgeldin.. bunların hepsini aynı anda kullanmayacaksın değil mi? diane35 doğum kontrol hapıdır bunu kullanacaksan tarlusalı kullanmana gerek yok.. tarlusal adet söktürücü olarak kullanılır.. sanırım ilkin bunu kullanmanı tavsiye etmiştir doktor.. flagyl de iltihab için veriliyor.. sanırım rahimin de iltihab var.. bunları sana hangi sıra ile kullancaksın dedi.. ben tahminimi yazayım.. ilkin tarlusalla adetini getirtecek sonrasında da diane35 e başlatacaktır bu süre zarfında flagly kullnma da bi zarar olmaz.. o iltihaplar için..

soracak sorular ççok var yaşın kaç evli misin kilo durumun nasıl hormon tahlillerin var mı örnek olarak ?... ben diane35 in sürekli kullanımını tavsiye etmiyorum..

yardımın için teşekkür ederim aynen senin dediğin sırada kullanmamı söyledi dr ben 27 yaşındayım 8 aylık evdeyin çocuk için erken diyorum aslında ne yapcamı bilmiyorum çocuk konusunda ben şiddetli kasık ağrısıyla gittim dr a pko çıktı

bir de ben kilom normal hatta zayıf bile diyebilirim

nolsun canım daha iyiyim, tetanoz aşısı vuruldum ya vücudumun bağışıklık sistemi harekete geçmiş ateşim çıkmıştı ama indirdik şuan sadece baş ağrım kaldı. insan direk bebeğini düşünüyor.annem de bana sen kendini düşün diyor. herkes çocuğunu düşünüyor:)
sen nasılsın

zor bir aşı galıba canım allah yardımcın olsun evet herkes kendı çocugunu düşünüyorr bende diyet yaparkne annem çok kızıyor bana hiçbişey yemoyorum dıyee iyiym ben diyete devam ediyorum 61 kırdım 60,9 şuan bakalım neler olcak :) bu ay klomen kullandım etkısı oldumu daha bilmiyorum denemelere devam.bu aralar tarçınlı çay içiyorum hem yumurtlamaya yardımcıymıs hemde zayıflatma özelliği varmış dıye duydum bende günde 1tane içiyorum işte :) bide bol su

Son düzenleme:
anladım canım durumunu busmai doğru söylüyor eşinde olabilir bu mantar çünkü diyorsun ki evlilikten bu yana kurtulamadım.. ee doktorların kesin çözümü olmuyor mu ömrünün sonuna kadar bu mantarla mı yaşamak zorundasın.. virüslere çare bulundu da kaldı ki mantarın mı yok... vardır bi yolu üzme canını etraflıca kontrol ettir eşin de muyane olsun.. tab, erkekler bu durumda zor ikna olur ama yapacak bir şey yok nedeni bulmak gerek...

ecrin bende kilo vermeye başlarken 60.8 ile başlamıştım şuan 53.7 deyim.. ben 55i zor kırmıştım hiç aşağıya inemiyordum.. bu arada folic asit şişkinlik yapar korkma.. :KK34:

benim adetlerim düzenli değilki :2: 6. ayındayım metforminin diye kendiliğinden olacak mı diye bekliyorum duphaston içmedim bu ay... doktorum öyle demişti 6. ayda kendiliğinden olmasını bekle ve tahlil yaptır diye .. işte başladık beklemeye umarım çok beklemem

hadı hayrılsı canım benımde düzensiz çok hep ilaçlka söktürüyorum kendımı bende önümüzdeki ay soğana başlayacam bakalım hakkımızda hayırrlısı 55 düşsemmm ohhh diyecemm yaaa:KK1::KK1:

bicim tuncs gyaman karabocuk kızlar nerdesiniz yaa merak ettim

bicim naptın canım tüplerinin durumu neee

zor bir aşı galıba canım allah yardımcın olsun evet herkes kendı çocugunu düşünüyorr bende diyet yaparkne annem çok kızıyor bana hiçbişey yemoyorum dıyee iyiym ben diyete devam ediyorum 61 kırdım 60,9 şuan bakalım neler olcak :) bu ay klomen kullandım etkısı oldumu daha bilmiyorum denemelere devam.bu aralar tarçınlı çay içiyorum hem yumurtlamaya yardımcıymıs hemde zayıflatma özelliği varmış dıye duydum bende günde 1tane içiyorum işte :) bide bol su

herkeste aynı etkiyi yapmıyormuş ama keşke hamile kalmadan vurulsaymışım

selam kızlar.bugün adet olmam gerekiyordu.iğnede de 16. günüm.test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :18: :18: :18:

doktorum pazartesine kadar yokmuş :KK43:( burda sağlık ocağında da yapmıyorlar ki.belki idrarda bakarım canım.belirsizilik kötü :))

doktorum pazartesine kadar yokmuş :KK43:( burda sağlık ocağında da yapmıyorlar ki.belki idrarda bakarım canım.belirsizilik kötü :))

mrb inşallah pozitif çıkar.bende puregon ve ovitrelle kullandım benim günümde yarın çok heyecanlanıyorum adet olacakmışım gibi ağrılarım var hayırlısı artık

hadı kızlar güzel haberleriniz bekliyoruz sonucu bizede yazın ne güzel siz bekleyebılıyorsunuz benım 1 yumurtam bıl eolmuyor klomene rağmen yumurtlayamadım bilee ama hayırlısı artık

Herkese mrb kızlar.. Bugün pc sonucumu aldım, Yüksek östrojenik aktivite gösteren endometrium. Yazıyor, doktor progestan hapı verdi.. Ne demek oldu yani bu? Bebek hayalim suya düştü galiba :KK43:
tatlım o yaptırdığın ne ki merak ettim.canım bu arada sendede rahimde farklılık vardı değilmi canım

Tamam canım sen troidler düzene girdiği zaman zaten bir çok şey düzelecek. endokrin uzmanlarıda veriyormuş bu hayıt hapını istersen gittiğin zaman bir sor.

iyiyiz canım sen nasılsın?

elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum canım gerisi artık Allaha emanetiz.ilk 3 ay çok zor.
canım benim rahim şeklimde problem olduğunu şurdan anladım.bir keresinde yıllar önce gittiğim bir doktor ultrasondan arada bir şey var ikiye bölüünmüş gibi duruyor film çekelim demişti.ben istememiştim.diğerindede kürtaj olduktan sonra doktorum rahimde bir anormallik var ama anlayamadım demişti.bende rahim filmi çektirirsem iyice sinirlerim bozulacaktı diye hiç bir zaman film çektirmek istemedim.şimdi nasıl olur bilemiyorum artık Allaha emanet.sende hiç takma kafana canım .eminimki sadece düzenli yumurtlama senin hamile kalmana yetecek.metformini 2 ye çıkar bence canım.

inşallah büyüyordur bir problem yoktur canım bakalım doktora gidince yazıcam gelişmeleri.kendini toparlaman iyi olmuş canım her şey bizler için. gün doğmadan neler doğuyor.her karanlık gecenin bir sabahı var tatlım unutma.:KK16:

ay canım benim bngl cim seninle konuşunca içim rahatlıyor vallahi.gerçekten beni çok iyi anlıyorsun.hadisi şerifte var nazar insanı öldürümüş canım.evet canım insanlar acayip meraklı.bende 2 kişiye söyledim şimdiye kadar dediğin gibi zaten bir şey olursa kimseye söylemezsem daha kolay atlatırım diyorum:KK16:kalp atışlarını duyarsam sanırım biraz daha rahatlıycam

cvr helal olsun sana kafaya takmamışsın rahim filmi bile çektirmemişsin.bak çok şükür hamile kalmışsınnnn.ayyy ben niye bu kadar takıyorumki Allah ol derse hiçbi,şey bunu engelliyemiyorrrr...

geçmişemi takıldın kızzz napıyorsun cok canım sıkıldı bugun yaaaaaaaaa

canımmmmmmmmmm ben geldim sen gitmişsin sorma takıldım vallahi.senin ağrılar çoktu ne oldu yumurtan gelişmişmi bariii.

tatlım onunda bişeyler varmış ama hiç takmamış helal olsun yaaaa.Allahın izni ilede sağ salim doğuracak inşallahhh:nazar::nazar:
.ben çok takıyorum yaa sende mi öylesin acabaaa..
Allah yeterki ol desin oluyorrr şükürrr.

Son düzenleme:
tatlım o yaptırdığın ne ki merak ettim.canım bu arada sendede rahimde farklılık vardı değilmi canım

cvr helal olsun sana kafaya takmamışsın rahim filmi bile çektirmemişsin.bak çok şükür hamile kalmışsınnnn.ayyy ben niye bu kadar takıyorumki Allah ol derse hiçbi,şey bunu engelliyemiyorrrr...

canımmmmmmmmmm ben geldim sen gitmişsin sorma takıldım vallahi.senin ağrılar çoktu ne oldu yumurtan gelişmişmi bariii.

canım yumurtam geliştimi bilmiyorum bugun adetımın 10,günü doktora gitmedim valla iyi bir doktor bulursam gitcem bulamazsam gitmiycem çalışmalara başladım bakalım hayırlısı bugun cok sıkıldım yaa takmak istemiyorum hiçbirşeyi kafaya ama olmuyor yaa çok sıkıcı bir günn allah sabır versın bana iş yerinde olmasam oturur ağlardım şimdi 1yumurtam bıle yok benım yaa napcam bilmiyorum kendımı çok çaresiz hissediyorum bugun :KK43:

canım yumurtam geliştimi bilmiyorum bugun adetımın 10,günü doktora gitmedim valla iyi bir doktor bulursam gitcem bulamazsam gitmiycem çalışmalara başladım bakalım hayırlısı bugun cok sıkıldım yaa takmak istemiyorum hiçbirşeyi kafaya ama olmuyor yaa çok sıkıcı bir günn allah sabır versın bana iş yerinde olmasam oturur ağlardım şimdi 1yumurtam bıle yok benım yaa napcam bilmiyorum kendımı çok çaresiz hissediyorum bugun :KK43:

canım ilaçlar la aynı anda kullanırken incir kürü yapsana.ben yaptım bir ay benim hep yumurtlamam olurdu incirde yaptım 12. günü gittim yumurta kocamannnnn olmuştu iğneyi bile vurduramamıştı doktor.2 gün önce gelsen süper olurdu demişti.bence eğer prolaktinin yüksek değilse inciride aynı anda yapmayı deneee.

X