Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

yardımın için teşekkür ederim aynen senin dediğin sırada kullanmamı söyledi dr ben 27 yaşındayım 8 aylık evdeyin çocuk için erken diyorum aslında ne yapcamı bilmiyorum çocuk konusunda ben şiddetli kasık ağrısıyla gittim dr a pko çıktı

bir de ben kilom normal hatta zayıf bile diyebilirim

zor bir aşı galıba canım allah yardımcın olsun evet herkes kendı çocugunu düşünüyorr bende diyet yaparkne annem çok kızıyor bana hiçbişey yemoyorum dıyee iyiym ben diyete devam ediyorum 61 kırdım 60,9 şuan bakalım neler olcak :) bu ay klomen kullandım etkısı oldumu daha bilmiyorum denemelere devam.bu aralar tarçınlı çay içiyorum hem yumurtlamaya yardımcıymıs hemde zayıflatma özelliği varmış dıye duydum bende günde 1tane içiyorum işte :) bide bol su

Son düzenleme:

hadı hayrılsı canım benımde düzensiz çok hep ilaçlka söktürüyorum kendımı bende önümüzdeki ay soğana başlayacam bakalım hakkımızda hayırrlısı 55 düşsemmm ohhh diyecemm yaaa

bicim tuncs gyaman karabocuk kızlar nerdesiniz yaa merak ettim

bicim naptın canım tüplerinin durumu neee

herkeste aynı etkiyi yapmıyormuş ama keşke hamile kalmadan vurulsaymışım

selam kızlar.bugün adet olmam gerekiyordu.iğnede de 16. günüm.test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :18: :18: :18:

doktorum pazartesine kadar yokmuş ( burda sağlık ocağında da yapmıyorlar ki.belki idrarda bakarım canım.belirsizilik kötü :))

doktorum pazartesine kadar yokmuş ( burda sağlık ocağında da yapmıyorlar ki.belki idrarda bakarım canım.belirsizilik kötü :))

mrb inşallah pozitif çıkar.bende puregon ve ovitrelle kullandım benim günümde yarın çok heyecanlanıyorum adet olacakmışım gibi ağrılarım var hayırlısı artık

hadı kızlar güzel haberleriniz bekliyoruz sonucu bizede yazın ne güzel siz bekleyebılıyorsunuz benım 1 yumurtam bıl eolmuyor klomene rağmen yumurtlayamadım bilee ama hayırlısı artık

geçmişemi takıldın kızzz napıyorsun cok canım sıkıldı bugun yaaaaaaaaa

Herkese mrb kızlar.. Bugün pc sonucumu aldım, Yüksek östrojenik aktivite gösteren endometrium. Yazıyor, doktor progestan hapı verdi.. Ne demek oldu yani bu? Bebek hayalim suya düştü galiba
tatlım o yaptırdığın ne ki merak ettim.canım bu arada sendede rahimde farklılık vardı değilmi canım

cvr helal olsun sana kafaya takmamışsın rahim filmi bile çektirmemişsin.bak çok şükür hamile kalmışsınnnn.ayyy ben niye bu kadar takıyorumki Allah ol derse hiçbi,şey bunu engelliyemiyorrrr...

geçmişemi takıldın kızzz napıyorsun cok canım sıkıldı bugun yaaaaaaaaa

canımmmmmmmmmm ben geldim sen gitmişsin sorma takıldım vallahi.senin ağrılar çoktu ne oldu yumurtan gelişmişmi bariii.

tatlım onunda bişeyler varmış ama hiç takmamış helal olsun yaaaa.Allahın izni ilede sağ salim doğuracak inşallahhh
.ben çok takıyorum yaa sende mi öylesin acabaaa..
Allah yeterki ol desin oluyorrr şükürrr.

Son düzenleme:

canım yumurtam geliştimi bilmiyorum bugun adetımın 10,günü doktora gitmedim valla iyi bir doktor bulursam gitcem bulamazsam gitmiycem çalışmalara başladım bakalım hayırlısı bugun cok sıkıldım yaa takmak istemiyorum hiçbirşeyi kafaya ama olmuyor yaa çok sıkıcı bir günn allah sabır versın bana iş yerinde olmasam oturur ağlardım şimdi 1yumurtam bıle yok benım yaa napcam bilmiyorum kendımı çok çaresiz hissediyorum bugun

canım ilaçlar la aynı anda kullanırken incir kürü yapsana.ben yaptım bir ay benim hep yumurtlamam olurdu incirde yaptım 12. günü gittim yumurta kocamannnnn olmuştu iğneyi bile vurduramamıştı doktor.2 gün önce gelsen süper olurdu demişti.bence eğer prolaktinin yüksek değilse inciride aynı anda yapmayı deneee.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…