Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

rezene içma canımmm o kasılma yapar diye biliyorumm.ıhlamur ve papatya zararsız diye biliyorum.google hamileyken içilmemesi gereken bitki çayları yaz bir doktorun sitesi var orda herşey tek tek yazılmışşş.
aynen cvr 123m e katılıyorum.. rezene kasılma yapar özellikle hamile hanımların içmemesi gerekiyor..
haklısın canım önemli olan sağlıklı eslenmek ben mekık çekeli göbek küçüldü valla yürüşde yapıyorım her akşam yapsam daha iyiolcak ama olmuyor işte havalar düzelsin inş. :)
aynen ecrincim.. sende metformin işe yaramadı mı ?

canım bicimcim çok geçmiş olsun.. zor bir rahim filmi geçirmişsin... Rabbim başka acılar vermesin sana.. inşallah sonuçların güzel çıkar.. okurken içim acıdı.. çok öpüyorum canım seni kendine dikkat et:KK54: dün tek başına mı gittin dotor doktor gezmişsin? bu duruma ayrı bi üzüldüm
bu günler de geçecek en azından için rahat edecek rahim filmin de temiz çıkarsa.. tekrardan çok geçmiş olsun..
babam geldi sağolsun benimle ama o da çok yoruldu oda koşturdu benimle ordan oraya...önümüzdeki hafta bir gelse de kesin sonucu öğrensem çok sağol canım :))
canım arkadaşım kıyamam sana ağlayarak okudum yazdıklarını zaten bu ara çok hassasım geçmişi okumadığın için bilmezsin hamileyim ama ne olacak bilmiyorum çok da sevinemiyorum yani arkadaşım.herşeyin hayırlısı artık.sen bebeğin için çektin bu ağrıları ona günbegün daha yaklaşıyorsun tatlım geçecek bu günler inşallah sonuçlarında güzel çıkar.hissediyorum bu sene hamilesin sen seni seviyorum arkadaşım özletme kendini gel yaz arada .
inanamıyorum canım benim çok sevindim ben de sana ağladım mutluluktan kutluyorum canım endişe etme her şey iyi olacak senin için tamam mı hep böyle düşün... moralini yüksek tut :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ben de iyi haberlerle döneceğim inşallah doktordan ve sizlerle paylaşacağım hemen....

canım benim senı çok özledik valla ara ara gel özletme kendını kötü geçmesine çok üüzldüm valla ben anlamamıltım bilee inş.tüpler temiz çıkar sıkma canını dinlenmene bakkk öptüm çok grş :))
sağol canım inşallah... herşeyin hayırlısı....sen iyi misin?

kıyamam sannaaa tatlım.sende benim gibi olmuşsunnnnnnnnnnn.bende tek gittim bide aptallık benceeee.bi daha anestesizmi asla aslaaaaaaaaaaa.ayyyy canım bu kadar ağrı çekmişsin bari sonuçların temiz çıksa inşallahhhhhhhhh.bak bana hem dünya acı çektimmm hemde sol tüp yokkk ya kapalı yada yokkk.ben belki haziranda 2.yi çektirebilirim ama anestezili ile uzman bir doktora çektirecem bu defaaaa.
canım bence de filmi anestezili çektir çünkü ben de 2 kere kıpırdandım ve bozuk çıktı belki seninde bozuldu filmin ondan öyle göründü.... benim 3. çekimde düzgün çıktı... inşallah hakkımızda hayırlısı olsun... filmimi kendim inceledim normal rahimle alakası yok... bakalım doktor ne diyecek... öpüyorum canım

aynen cvr 123m e katılıyorum.. rezene kasılma yapar özellikle hamile hanımların içmemesi gerekiyor..

aynen ecrincim.. sende metformin işe yaramadı mı ?

ben metformını kullanalı 1,5 sene oldu öyle kılo vermedim sadece şeker isteğim kesildi o kadar canım 3aydır yedıkelrıme dıkkat edıyıoum 4 kılo verdım iyi giidyorum :)

nerelerdseın sen yaa özletme kız kendını ben iyim sagol canım dıyete devam ve bu ay klomen kullanıyorum bakalım nolcak sabah akşam 1tane adetımın 3,günü başladım bugun 6,günü adetimin bakalım hakkımızda hayırlısı artık :) 2gündürde kasıklarımda agrı var yumurtalarım harekete geçti galıaba :)

babam geldi sağolsun benimle ama o da çok yoruldu oda koşturdu benimle ordan oraya...önümüzdeki hafta bir gelse de kesin sonucu öğrensem çok sağol canım :))

iyi baban maşallah ne güzel destekçin olmuş.. şimdi nasılsın biçim ? çok ağrın var mı?

ben metformını kullanalı 1,5 sene oldu öyle kılo vermedim sadece şeker isteğim kesildi o kadar canım 3aydır yedıkelrıme dıkkat edıyıoum 4 kılo verdım iyi giidyorum :)

vayy sen benden çok önce başlamışsın.. hayırlısı bakalım ecrin düzelme gördün mü hiç ? ne bileyim hormonlaırına baktırdın mı nasıl seyretti bu dönemde..

vayy sen benden çok önce başlamışsın.. hayırlısı bakalım ecrin düzelme gördün mü hiç ? ne bileyim hormonlaırına baktırdın mı nasıl seyretti bu dönemde..

benim çok oldu başlayalı aralıkda test yaptırdım aynı bi düzelme yoktu kullanmaya başladıkdan sonra hemen 3-4 ay düzenli adet gördüm ama sonra yine sapıttı şimdi pek beklemiyorum adet olmayı 35,günüde olmadıysam hemen progestana sarılıyorum bende 55-56 kılo olmak istiyorum belkı zayıflayında herşey düzelcek diye umut ediyorum canım

nerelerdseın sen yaa özletme kız kendını ben iyim sagol canım dıyete devam ve bu ay klomen kullanıyorum bakalım nolcak sabah akşam 1tane adetımın 3,günü başladım bugun 6,günü adetimin bakalım hakkımızda hayırlısı artık :) 2gündürde kasıklarımda agrı var yumurtalarım harekete geçti galıaba :)
canım inşallah hayırlısı olsun tedavin....
sonuç alacağız hepimiz biliyorum hepimizin bir zamanı var ve sonuç alacağız....
kilo verebildin mi?

iyi baban maşallah ne güzel destekçin olmuş.. şimdi nasılsın biçim ? çok ağrın var mı?

ağrım yok ama yorgun hissediyorum ve aklım karışık.....
azıcık da kanamam var ama normalmiş....

kendi filminizle karşılaştırıp yorum yapabilerseniz çok sevinirim....
makineyle ancak bu kadar net olabildi

$Resim 003.jpg

Tuncss 123m busmai, biricik ve rahim filmi çektiren tüm arkadaşlarım ne düşünüyorsunuz filmim hakkında

Son düzenleme:
canım inşallah hayırlısı olsun tedavin....
sonuç alacağız hepimiz biliyorum hepimizin bir zamanı var ve sonuç alacağız....
kilo verebildin mi?

sağol canım benim evet veriyorum şuan 61takıldım kaldım daha doğrusu dün tartıldım 60,9 düşmüşüm ama iyi gidiyor uzun süredir görmeyenler baya kılo vermısısn dıyorular 4kılo kadar gitti valla devam ediyorum sporlaımı aksatmadan yapsam daha iyi sonuç alacagımada şnanıyorum valla ben bide bu ay havuçlu incir kürü yapcam ve gün aşırı ilşki bakalım kısmer

sağol canım benim evet veriyorum şuan 61takıldım kaldım daha doğrusu dün tartıldım 60,9 düşmüşüm ama iyi gidiyor uzun süredir görmeyenler baya kılo vermısısn dıyorular 4kılo kadar gitti valla devam ediyorum sporlaımı aksatmadan yapsam daha iyi sonuç alacagımada şnanıyorum valla ben bide bu ay havuçlu incir kürü yapcam ve gün aşırı ilşki bakalım kısmer

çok güzel kilo vermişsin maşallah aynen devam madem klomene başladın kür yapma artık canım iyi haberlerini bekliyorum....

benim çok oldu başlayalı aralıkda test yaptırdım aynı bi düzelme yoktu kullanmaya başladıkdan sonra hemen 3-4 ay düzenli adet gördüm ama sonra yine sapıttı şimdi pek beklemiyorum adet olmayı 35,günüde olmadıysam hemen progestana sarılıyorum bende 55-56 kılo olmak istiyorum belkı zayıflayında herşey düzelcek diye umut ediyorum canım

inşallah canım .. kilo verebilmen çok güzel maşallah.. inşallah kilolarından da kurtulacaksın ve hamile kalacaksın canım .. ha gayret bak ne güzel gidiyor artık kiloların...

ağrım yok ama yorgun hissediyorum ve aklım karışık.....
azıcık da kanamam var ama normalmiş....

kendi filminizle karşılaştırıp yorum yapabilerseniz çok sevinirim....
makineyle ancak bu kadar net olabildi

Eki Görüntüle 364874

Tuncss 123m busmai, biricik ve rahim filmi çektiren tüm arkadaşlarım ne düşünüyorsunuz filmim hakkında
aboooo ilk defa bir rahim filmi görüyorum bicim iyiki paylaştın merak ediyordum nasıl görüntüsü oluyor diye... birşey anlamıyorum ama inşallah iyidir sonuççalrın..

Son düzenleme:
aboooo ilk defa bir rahim filmi görüyorum bicim iyiki paylaştın merak ediyordum nasıl görüntüsü oluyor diye... birşey anlamıyorum ama inşallah iyidir sonuççalrın..

inşallah iyi sonuç çıkar bu filmden canım sağol ben aslında biraz anlıyorum ama yorumu doktora bırakmak en iyisi bekleyeceğim sabır artık...

Son düzenleme:
gyaman canım nasılsın? her şey yolunda mı? baban nasıl? bayadır yazışamadık...
bir yandan ütü yapıyorum şu anda...

merhaba arkadaslar bana da pko tanısı koydular ama kıstın büyük değilmiş 10 mm çapında. dr ilerde hamılelıkte sorun olmaz ama tuylenme yapar ve kılo alabılırsın dedı. ben int okudukca bilgi sahibi oldum ve çok korktuğumu itiraf etmeliyim. tanı konur konmaz soğan kürü ne basladım. kur biteli 2 gun oluo normal sartlarda adetimin gelmesıne 10 gun var ama son 2 aydır 10 gun önceden damla damla gelıo ve 10 gunun sonunda normal adete dönüşüo. ancak gecen ay adet düznsızliği nedenıyle dr e gttiğimde anca dr nın verdiği ilaç sayesınde adet olabıldım sonra tahlıl falan yaptı işte. soğan kurunden sonra çok ümıtlendım çözm olur dıe ama bugun sabah hayal kırıklığına uğradım 10 gun var adet olmama ve yıne ( çok afedersınız) çamasırımda damlalar gördum.

sizlerinde böle mı oluo.. yanı damla damla mı gelıo devamlı..

ve adet öncesı yaşadığm stres resmen butun aylara yaılmış durumda olup rahatlamak istiyorum adet olmak ne kadar güzl bişeymiş halbuki kıymetı kaybedilince anlasılıo

merhaba arkadaslar bana da pko tanısı koydular ama kıstın büyük değilmiş 10 mm çapında. dr ilerde hamılelıkte sorun olmaz ama tuylenme yapar ve kılo alabılırsın dedı. ben int okudukca bilgi sahibi oldum ve çok korktuğumu itiraf etmeliyim. tanı konur konmaz soğan kürü ne basladım. kur biteli 2 gun oluo normal sartlarda adetimin gelmesıne 10 gun var ama son 2 aydır 10 gun önceden damla damla gelıo ve 10 gunun sonunda normal adete dönüşüo. ancak gecen ay adet düznsızliği nedenıyle dr e gttiğimde anca dr nın verdiği ilaç sayesınde adet olabıldım sonra tahlıl falan yaptı işte. soğan kurunden sonra çok ümıtlendım çözm olur dıe ama bugun sabah hayal kırıklığına uğradım 10 gun var adet olmama ve yıne ( çok afedersınız) çamasırımda damlalar gördum.

sizlerinde böle mı oluo.. yanı damla damla mı gelıo devamlı..

ve adet öncesı yaşadığm stres resmen butun aylara yaılmış durumda olup rahatlamak istiyorum adet olmak ne kadar güzl bişeymiş halbuki kıymetı kaybedilince anlasılıo

merhaba
bende daha çok adet gecikmeleri olarak kendini gösteriyor.... yumurta geç çatladığından adet de gecikiyor önceden damla damla kanama olmuyor... bebeğim de olmadı 15 aydır falan bekliyorum istiyorum olsun diye....
seninki farklı bişey olmasın bir doktora daha göster istersen sonuçları ve adet 3. günü hormon testlerini yaptır.... Lh FsH prolaktin E2 ve Tsh baktır 3. gününde...
21. gününde de progesteron testini yaptır yumurtanın çatlayıp çatlamadığı ordan anlaşılır....
soğan kürü herkeste işe yarayacak diye bişey yok ama benim yumurtalık kistlerimi temizlemişti soğan kürü kuvvetli bir kürdür.

Son düzenleme:
X