Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım ben ekim ayında çektirdim ve bende acaip korkuyordum ama çok kolay geçti
anestezi almadım ki gerekte yok 10dklık bi işlem için.
evden çıkmadan önce 1 adet apranax aldım hastaneye gidince 1 tane minoset ve ordada zaten ağrıkesici yaptılar.
spekulumu takarken canım yandı ama diğer işlemleri hiç hissetmedim.
ama acısada ondan kurtulmanın verdiği rahatlık herşeye değerdi.
[/QUOTE]

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVAP İÇİN.. benim doktor bana antibiyotik ve kas gevşetici yazdı..Pazartesiye randevu aldımm..birer tane pazar akşamı birer tane de p.tesi sabahı içip çektiricem hayırlısı ile..yazdıklarınızı okuyunca cesaretim geri geidi vallahi..:KK16:

tüplerin açıkmıs ne güzeel :) inş.tedavın olumlu sonuç verir canım

sağol kapalıydı canım açtı doktor..şimdi hamilelik şansım çok yüksek 5 defa klomen kulandım 6dan sonra başka tedaviye gececekmişş
çok rahatım bugun ya keşke her zaman böyle olsammm
:KK1:

ay canım ne güzel metformin etkisini göstermiş sende ... benim de bu ay metforminde 6. ayım ve kendiliğinden gelecek mi diye duphaston almadım bu ay.. bekliyorum .. dua et canım bizlere de ..hormon değerlerinde düzelmeye başlamıştır bence .. sonuçlarından beni de haberdar eder misin bende bu ay tahlil yaptıracağım

rahim filmi için heyecan yapma canım zaten doktorların sana kas gevşetici verecektir. onla rahatlarsın.[/QUOTE]

yeşil87 canım dua etmezmiyim hiçç..her zaman dualarımdasınız..evet bugün aldım sonuçlarımı çok şükür normal değerlerim..aşırı yüksekti benim ama..fsh ve lh da acayip düzelme var dedi dr. sebebini glifora bağladı ama ben stresin de etkisi olduğunu düşünüyorum..bu aralar çok rahattım..inşallah senin de değerlerin düzelmiştir..ben düzeleceğine inandım sende inan:KK16:
film için pazartesiye randevu aldım..dediğin gibi kas gevşetici verdi..bakalım sizlerin sayesinde cesaretim yerine geliyo..doktorun sekreteri moralimi buzdu 'nasıl dayancaksın'filan dedi.:18:bi an korktum sonra da aman ucunda ölüm yok ya dedim..bide vajinusmustum düşünebiliyomusun..şimdi rahim filmi çektircem:KK9:

AKTAR sana ÇAKŞIR otu demiş.netten biraz araştırdım bizim oralarda yetişiyorum bir tanıdığımdan istedim 100 gr kök yollayacak 15 tl ye tam o köyden alacak zaten yetişen bölgeden balla karıştırıp eşime yedirecem bende yerim herhalde.
çünkü okudum o bölgede çifter çifter keçilerin koyunların bebişleri oluyormuşşş.anlamışlar o ottan olduğun hatta pandalara yedirmişler nesli tükenmesin diye çok olumlu gelişmeler olmuş öyle yazıyor yani.kısmet artıkkk hayvanların bile çifter üçüzer bebişi oluyorsa insana çok yarar herhalde biz deneyecez.senin aktarında yazmış yaa ilgimi çekti şimdi.

bitanede yeter bizeeee :)))

Arkadaşlar merhaba uzun süredir yazmıyorum. 8 ay korunma amaçlı yasmin kullandım. Çok fazla mide bulantısı yaptığı için son ay diane35 kullandım. 7 şubatta haplarım bitti. !3 şubatta adet oldum. 18 şubatta adetim bitti. ayın 25 inden beri lekelenme şeklinde kanamam var. 28 şubatta doktora gittim kistten dolayı olduğunu söyledi. 2 martta kadın doğum hastanesine acile gittim. Muayene oldum. Zift gibi simsiyah lekelenme şeklinde kanamam vardı.Kanda gebeliğe baktılar 0.14 hamile değilsin dediler. 25 şubattan beri hala lekelenme şeklinde kanamam devam ediyor. Doktorum bana tedavi vermedi 5-6 ay deneyin kendin hamile kalamazsan gel dedi. Yarın tekrar doktora gidicem kanamam devam ettiği için. Böyle kanamalar oluyor mu bu hastalıkta çok tedirgin oldum:KK43:

benimde senin gibi bir durumum var pkoda böyle olabiliyormuş yani aslında yannız değilsin bende bu kanamaların neden olduğunu araştırıp durdum net bişey söyleyen çıkmadı enson bu ay sürekli lekelenmeyle geçti ayım çok şükür 2 gündür temizim
en son doktorum pkonun böyle lekelenmelere sebeb olabileceğini söyledi
hiç bir ilaç da vermedi bunun için

Arkadaşlar merhaba uzun süredir yazmıyorum. 8 ay korunma amaçlı yasmin kullandım. Çok fazla mide bulantısı yaptığı için son ay diane35 kullandım. 7 şubatta haplarım bitti. !3 şubatta adet oldum. 18 şubatta adetim bitti. ayın 25 inden beri lekelenme şeklinde kanamam var. 28 şubatta doktora gittim kistten dolayı olduğunu söyledi. 2 martta kadın doğum hastanesine acile gittim. Muayene oldum. Zift gibi simsiyah lekelenme şeklinde kanamam vardı.Kanda gebeliğe baktılar 0.14 hamile değilsin dediler. 25 şubattan beri hala lekelenme şeklinde kanamam devam ediyor. Doktorum bana tedavi vermedi 5-6 ay deneyin kendin hamile kalamazsan gel dedi. Yarın tekrar doktora gidicem kanamam devam ettiği için. Böyle kanamalar oluyor mu bu hastalıkta çok tedirgin oldum:KK43:

canım bu kadarını yapar miki acaba vallahi bilemedim.

sağol kapalıydı canım açtı doktor..şimdi hamilelik şansım çok yüksek 5 defa klomen kulandım 6dan sonra başka tedaviye gececekmişş
çok rahatım bugun ya keşke her zaman böyle olsammm
:KK1:

canımmm nasıl anladı doktor tüplerinin açık olduğunu 2 defamı çektirdin rahim filmini.bide sen rahim filmini çoktan çektirmişti şimdi neye baktıda anladı açık dedi sana onu anlamadım ben.

kızlar acil bi cevap isiyorum lütfen, doktorun bana vermiş olduğu adetimin 3.gününde yaptırmam gereken testlerin fiyatını sordum bu gün labratuara. bana 450 tl dediler, bi ikram yapamazmısız dedim 400 tl olur dediler.
sizinde bu kadar tutmuşmuydu ? ufak bi ilçede yaşadığım için devlet hastanesinde bu testlerin olucağını sanmıyorum, o yüzden de özele sordum.

Son düzenleme:
canlarım iyiki varsınız beni düşündüğünüz için çok sağolun . sadece siz ve eşim biliyorsunuz bu durumu doktorumu aradım araya alsınlar diye test yapıp çift çizgiyi duyunca kabul ettiler yarın sabahtan 9 da gidicem.beni düşündüğünüz için çok sağolun kızlar Allahım hepimize yaşatacak bu duyguyu .sabahtan beri testi elime alıp bakıp bakıp duruyorum hala inanamıyorum ,sadece kafama takılan acaba bu sefer sağlıklı olurmu bebeğim diye endişelerim var dua edin bana .:KK16::KK16::KK16:

tatlımmm bence hamilesinnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:21::21::21::21:
:KK49::KK49::KK49::KK49: canım ben kese mese görmedim karın kasık ağrım varrrr...

canım dualrımız senınle inş.hamılesındır canım ya sıkma kendını dua et kötü düşünme iyi düşün iyi şeyler olsun :) hadı hayırlısı

canım bana da hamilesin gibi geliyor.. dur bakalım hemen olumsuz düşünme.. bütün belirtilerin hamilelik yönünde hadi hayırlısı inşallah... :KK49:

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK19::KK19::KK19::KK19::21::21::21::21:

:KK9: cnm inşallah hamilesindir ,sağlıklıysa,hayırlıysa
kötü şeyler düşünmek yok !

Tatlım öncedende dediğim gibi ben iki test yaptım ikisinde de silik çizgi görmüştüm.
Hadi sende bi sağlık ocağına gidip kan ver ve aklındaki soru işaretlerini gider :KK34:

Canım hayırdır umarım önemli birşey yoktur o eskiden ilgi duyduğun kişiyle ilgiliyse takma kafana boşver seni ararsa numaramı vermem yanlış oldu kusura bakma aramassan sevinirim benim ciddi bir ilişkim var dersin.Benim kafamı bu eczacılar niye karıştıruyor böyle ya:KK20:Duphaston aldım dün eczacı bu söktürmek için değil düzenlemek için dedi ayrıca adetin 15 günü başlanıyor dedi.Ben aldım yinede 20 tablet var canım tarlusalda 10 tabletti bunu 5 gün sabah akşam içicem değilmi kalan 10 tabletide diğer aymı içicem yada adetin 18.günü yazmışsın ozmanmı?:44:Kusura bakma dün kafamı karıştırdılarda oyüzden sordum yine:KK31:

Canım banada hamilesin gibi geliyor silik çizgi çıktığında hep hamile haberlerini duyduk çünkü inşallah sende hamilesindir:KK16::KK49:.Hayırlı ve sağlıklı olur inşallh haberdar et bizleride.Kan testi yaptır:emir_bebek::KK34:

Merhaba canım nasılsın nasıl gidiyor kilo vermen?

canımmmmm.. inşallah meleğin seninledir..
doktoru bekleme bence.. hemen başka bir doktora git.. bizler maalesef özel durumları ortaya çıkabilen kişileriz.. belki hemen progestan alman gerekecek.. bence ayın 17si çok uzak.. hemen başka bir doktora git.. Allah'ım inşallah içinde minik bir can oluşmuş anneciğine tutunuyordur..
kötü düşüncelerden sıyrıl ve hemen bir klinikte vs gidip kan verip değerini öğren sonra doktorun sekreterine özel durumunu da bildirebilirsin belki aradan filan alır seni.. benim doktorum özel durumlarda aradığımda hemen gel arada alırım diyor.. off ben burda heyecan yaptım.. :KK9:
tebrik ederim canım.. sağlıkla dünyaya gelişine de sevinelim hepbirlikte.. :KK16::KK16:

vallla canım artık bilmiyorum ne olcak halim 21. ayıma girdim evleneli daha birşey yok bazen çok korkuyorum bu yaz sonu aşılama düşünüyorum eğer hamile kalamazsam
bakalım hayırlısı

evet kocam eski hızlılardandır :)) kestim hızını ikimizde hemen bebeğimiz olur sanmıştık ama duvara tosladık :KK9: gerçi ilk eşiyle bir yıl hiç korunmamışlar sonra olmuş ama diyor sevgilimle bir kerede oldu sevgilide demiyelim takıldığı bayan bazı kadınlar hem çok doğurgan oluyor gıcık şeyler :KK9:
o aktarda neymiş öyle ya yuh yani aşılama parası nerdeyse dimi arı sütü falan düşündün mü oda iyi gelebiir aslında sende bol bol incir yersin :)
bu erkeklerde kadınlardan çok düşünüyorlar kilolarını alla alla biz napalım çocuk fikri düşer düşmez başlıyoruz kilo almaya nedense :44:

ay arkadaşımmm inşallah vardır ama büyük bir ihtimal var hemen kan testi yaptır iyice emin olmak için mutlaka çıkacaktır hadi hayırlısı cnm güzel haberlerini bekliyoruz

canım bir an önce bizede haber ver de topik şenlensinnn ya.ayyyy ne güzel hep güzel güzel haberler gelecek inşallah sırayla hepimiz bu mutlu haberi verecez inşallahhhhhhhhhhhhh.

kızlarrrrr nasılsınızzzz....dilerim herkezz iyidirrr...benim vınn bitti ben yine buralarda olamıcam bi süree....nisanda sınavım var onlara odaklanıcam birass...dilerim geldiğimdee çoook güselll haberlerr alırımmmm....

CVR canımm inşallahh bebişinn seninledirrrrr.....

çok şükür canım tüplerinin açık çıkmasına sevindim.. inşallah klomen faydalı olur ..

hayırlısı canım stres etmemeye çalış hatta düşünme .. öyle denilmekle de olmuyor ama denemeye çalış yine... elinden geleni yapıyorsun verecek olan Allah...

eczacıları sorma canım onlar prosedürde ne yazarsa onu derler. bend 20 tabletlik kullanıyorum illa hepsini kullanacaksın diye bir şey yok tedavine göre değişir. 2 farlklı durum yazmıştım ya sana aynen onları uygula şimdi adet söktürücü olarak kullanacaksın. 1. adım yani.. 5 gün sabah akşam tok karına al sonra bırak bıraktıktan 3. günden sonra gelir.. sonraki ay 16. gün alırsın 10 gün içersin o zman hamilelik olmazsa adetin normal zmanında gelir.. 16 diyorum ama 15. 16. 17. 18. günlere kadar aralıkta başlayabilirsin.. benim erkek arkadaşım da eczacı o bana 16. gün başla dedi.. ondan öle yapıyorum artık.. ilkin bu ilacı biçim tavsiye etmişti Allah razı olsun ondan da .. bana çok emeği geçti..
Canım çok teşekkür ederim kusura bakma yani.Tamam canım kullnmaya bşaldım bugün gelir inşallah.Evet Bicimciğim çok yardımsever.Sen ve diğer arkadaşlarda öyle.Sen naptın canım nasılsın?:KK16:
şimdi doktordan geldimmmm

her iki tüpümde açık çook şükür

tek sorunum kist ve yumurta tembelliği doktor bunu klomenle başaracağımı söyledi yara içinse krem fitil. ve antibyotik verdi..

şimdi adet günümü bekliyorum çatlama iğnesi ve klomen beni bekliyorrr
Canım gözün aydın bende çocuk tedavisine geçtiğim zaman rahim filmi çektrmeyi düşünüyorum öncelikle canım nasıldı yani canın yanıyormu nekadar sürdü?
canım ben ekim ayında çektirdim ve bende acaip korkuyordum ama çok kolay geçti
anestezi almadım ki gerekte yok 10dklık bi işlem için.
evden çıkmadan önce 1 adet apranax aldım hastaneye gidince 1 tane minoset ve ordada zaten ağrıkesici yaptılar.
spekulumu takarken canım yandı ama diğer işlemleri hiç hissetmedim.
ama acısada ondan kurtulmanın verdiği rahatlık herşeye değerdi.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVAP İÇİN.. benim doktor bana antibiyotik ve kas gevşetici yazdı..Pazartesiye randevu aldımm..birer tane pazar akşamı birer tane de p.tesi sabahı içip çektiricem hayırlısı ile..yazdıklarınızı okuyunca cesaretim geri geidi vallahi..:KK16:[/QUOTE]

Bende çektirmeyi düşünüyorum rahim filmi kimine göre ağrılı kiminki kolay geçiyormuş bakalım inşallah sorun çıkmaz çektireceğim zaman:KK31:

kızlar acil bi cevap isiyorum lütfen, doktorun bana vermiş olduğu adetimin 3.gününde yaptırmam gereken testlerin fiyatını sordum bu gün labratuara. bana 450 tl dediler, bi ikram yapamazmısız dedim 400 tl olur dediler.
sizinde bu kadar tutmuşmuydu ? ufak bi ilçede yaşadığım için devlet hastanesinde bu testlerin olucağını sanmıyorum, o yüzden de özele sordum.

tatlım saçmalama devlete git onlara pkoluyum de onlar zaten hemen yapıyorlar hemde fazlasıyla senin düşünmediğin hormonlarına bile bakıyorlar.

canlarım iyiki varsınız beni düşündüğünüz için çok sağolun . sadece siz ve eşim biliyorsunuz bu durumu doktorumu aradım araya alsınlar diye test yapıp çift çizgiyi duyunca kabul ettiler yarın sabahtan 9 da gidicem.beni düşündüğünüz için çok sağolun kızlar Allahım hepimize yaşatacak bu duyguyu .sabahtan beri testi elime alıp bakıp bakıp duruyorum hala inanamıyorum ,sadece kafama takılan acaba bu sefer sağlıklı olurmu bebeğim diye endişelerim var dua edin bana .:KK16::KK16::KK16:

Çok heyecanlıdır canım senin için.İnşallah hayırlısı olur sizin için.Stres etme kendine hep kötü olacak diye birşey yok dualarını eksik etme.Allah gönlüne göre versin inşallah.Güzel haberlerini bekliyorum canım:KK16::KK34::KK49:

bahar 27 bende çok korkuyorum ama çaktırmıyorum..bakalım yaşayp görücez..inşallah senin çektirmene gerek kalmaz:KK16:
cvr inşallah hayırlısı ile hamilesindir..benim arkadaşım da böle silik çizgiydi ve şimdi ikizlerine hamile..içini ferah tut..bizlere de moral olur ne güzel:KK34:
tuncss canım ne kadar güzel moral verdin bana..çok teşekkür ederim..

merhaba bende ilçede yaşıyorum burdaki devlet hastanesi adetiyin 3. günü yapılması gereken hormon testlerini yapıyor okadar parayı niye vereceksin yazık git sor hastanenin labaratuğarına ona göre git özele

$Fotoðraf0041.jpg $Fotoðraf0041.jpg

kızlar yarım saattir fotoyu eklemeye çalışıorum oldumu bilmiyorum
2 kere yüklemişim yalnışlıkla

Son düzenleme:
çok pahalı imkansız mutlaka daha ucuza yaptırabilirsin,o fiyata aşılama yaptırılır ya

Çok heyecanlıdır canım senin için.İnşallah hayırlısı olur sizin için.Stres etme kendine hep kötü olacak diye birşey yok dualarını eksik etme.Allah gönlüne göre versin inşallah.Güzel haberlerini bekliyorum canım:KK16::KK34::KK49:
teşekkür ederim evet canım çok heecanlıyım gerçekten Allahım gerçekten çok güzel bir duygu ezan okunuyor hepinize dua ediyorum ssbahtan beri sizlerde yaşıycaksınız bu duyguyu

Canım neyaptın?Güzel haberlerle gelirsin inşallah:KK16::KK34:

bahar 27 bende çok korkuyorum ama çaktırmıyorum..bakalım yaşayp görücez..inşallah senin çektirmene gerek kalmaz:KK16:
cvr inşallah hayırlısı ile hamilesindir..benim arkadaşım da böle silik çizgiydi ve şimdi ikizlerine hamile..içini ferah tut..bizlere de moral olur ne güzel:KK34:
tuncss canım ne kadar güzel moral verdin bana..çok teşekkür ederim..
Amin. İnşallah canım sağlıklı olsun da bu sefer bu sevinç başka bir şey Allahım isteyen her kadına yaşatsın bunu başta sizlere tabi hep dualarımdasınız:KK16: geçecek bu günlerimiz alıcaz yavrularımızı kucaklarımıza:KK16:

X